Hibajelzések - 2024

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: SM_Aura, témanyitás ideje: 1.1.24.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Bali.

    Bali. Járnitanuló

    Sziasztok!

    Nem igazán sikerült a restara, mert csak a tengertérkép töltődik, a menüsorok elvesztek.
     
  2. FM_Brigant

    FM_Brigant Moderator Team Seafight

    Szia,

    nálam kliensből semmi gond, mástól jelenleg nem kaptunk ilyesmiről visszajelzést.

    Ha esetleg böngészőn játszol, cookiek stb. törlése segíthet, de javaslom a kliens használatát.
    Ha mégis klienssel lenne probléma, teljes ki-be lépés, esetleg gép újraindítás segíthet. Extrém esetben újratelepíted a klienst.

    Ha ezek után sem megy, kérlek jelezd, de ha nem több játékost érintő probléma lesz, hamarabb tud segíteni neked a support, oda viszont jobban részletezd a jelenséget. (kép, rövid videó, böngésző vagy kliens; ecetera)

    Üdv,
    Brigant
     
  3. #big-ben#

    #big-ben# Törekvő

    megint nem lehet bóngészóból belépni már a gépet is ujra inditotam csak gratulálni tudok a játék minóségéért
     
  4. Bali.

    Bali. Járnitanuló

    Köszönöm
    A klienssel egy baj, hogy MacOS rendszerre még nem készítettek, vagy nem találtam még meg, ha lessz tenni fogok érte, de addig marad a böngésző...
    Ha van mégis kérlek áruld el hol találom, mert eddig az App Storban még nincs.

    Mire leírtam beengedett, betöltött mindent ami eddig hiányzott.

    Köszönettel
    Bali
     
    FM_Brigant kedveli ezt.
  5. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!
    Most volt a restart, de rengetegszer írtuk, restartok után érdemes kb. 15 percet várni. Amit idézek, le lettek írva, megkérnék mindenkit, olvassa el a válaszokat, ha jelez valamit, és mi arra írunk választ!
    SM_Aura írta:
    • lost connection / nem tölt be a játék (restart esetén): Ha nem tölt be a játék, és vagy lost connection hiba jelenik meg érdeklődj játékostársaidnál (a játékosok zöme már TeamSpeak-t / Discord-ot is használ a játék mellett így ez nem jelent nagy gondot) és érdeklődj restart felől.
      • Megoldás: Vársz a restartra, esetleg utána 10-20 percig (lehet csak elhúzódott a restart), utána menni fog.
    • Ha szerverproblémát jeleztek (belépési gond, lag), mindig írjátok oda, melyik szerverről van szó. Előtte érdemes megnézni, terveztünk-e az adott napra újraindítást (patchday információk).
    Egyébként javasolnám, aki teheti, használja a klienst, de ott is javasolt a 15 perc körüli várakozás restartok után!


    Ahoj!
    Sajnos nem tervezik MacOS rendszerre a klienst, a legjobb tudomásom szerint.
     
    FM_Brigant kedveli ezt.
  6. Bali.

    Bali. Járnitanuló

    Köszönöm, akkor marad a böngésző. :)
     
  7. #big-ben#

    #big-ben# Törekvő

    idegesitó hogy minden resi után tórólni és telepiteni kell a kliens hogy játszani lehessen
     
  8. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Elhiszem, de vagy nagyon gyorsan szeretnél belépni (javasolt várni 15-20 percet restart után! klienst bezárni, újraindítani, megvárni, míg lefrissít), vagy igen ritka eset, legalábbis más nem írt még csak hasonlót sem. Tehát kizárólag speciális esetben kell újratelepíteni a klienst, nem minden restart után. Akkor szoktunk ilyet javasolni pl. mikor nem tud lefrissíteni. Ha nem az első gondolatom a helytálló, akkor valószínűleg egyedi probléma, amiben mi nem tudunk segíteni, sajnálom.
     
  9. Naksi

    Naksi Fórum bárója

    Sziasztok mindenkinek! Frissítés után eltűntek azok mik fent vannak klán, barátlista, kapitány liga stb. és ahol a löszerek vannak, meg akik kitették oldalra a fontos dolgait, azok sincsenek meg.Így nem lehet játszani se, Sürgősen ki kellene javítani. Ázsiai szerver!Másoknál minden rendben van? Köszönöm. https://int6.seafight.com/index.es?action=internalMapUnity
     
    Utoljára szerkesztett: 19.8.24
    §sombrero§(WFA)(MSZ) kedveli ezt.
  10. Tamika22

    Tamika22 Aktív író

    Na Ez Megint SZép volt Jól Sikerült a Frissités GRAT !!!Minden Eltünt:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
     
  11. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szép Napot !! Le fagyott a játék EU1
     
  12. Mr.BiggiE™

    Mr.BiggiE™ Fórum-zöldfülű

    EU2 is
     
  13. sokares

    sokares Utánpótlás-írogató

    Áll a mega szerver GRAT!! egyre rosszab a játék jó lenne ha megszüne az összes hiba minden egyes event nél ez van mért nem tesztelik le elöbb a béta szerveren talán nincsen rá idö? arra van hogy a sok csomagot betegyék aminek a fele már nem jó semmire mert fel se lehet használni több 100db van a hajó kon mert nem tudjuk felhasználni a játékosok sajnos!!

    :mad::mad::mad:
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 30.8.24
    sárkányos kedveli ezt.
  14. Naksi

    Naksi Fórum bárója

    Sziasztok mindenkinek! A piacon van egy hajó desing, a ára 20 bigpoint. Nekem van 30. De nem engedi meg venni!Miért? Köszönöm szépen!
     
  15. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!
    Ennek a designe-k a neve Különleges Computerbild, amit legközelebb ne felejts el leírni, mert ha esetleg még másféle is lenne, más
    feltételekkel megvásárolhatóan nem árt, ha tudjuk miről van szó. Legközelebb bármilyen hibát jelzel, legyél kedves pontosan leírni mindent, köszönjük!
    upload_2024-9-2_14-43-52.png
    Ezen a képen láthatod, mi a feltétele annak, hogy megvehesd (csak a kép fölé kell vinned az egered mutatóját), a Suhanó Pengék tagság szükséges hozzá. Amennyiben neked mégis van Suhanó Pengék tagságod, és más oka lenne, előfordul más megvásárolható tárgyaknál is, hogy csak akkor tudjuk megvenni, ha rákattintunk a képre, ilyenkor egy másik menüben nyílik meg önállóan az adott tárgy, és ott már a mennyiség beírásával meg tudod vásárolni.
     
    FM_Brigant kedveli ezt.
  16. ferkó19722

    ferkó19722 Járnitanuló

    Suhanó pengékkel csak 18-be kerül. Ha neki 20-ba kerül akkor nincs tagsága.
     
    SM_Aura kedveli ezt.
  17. §sombrero§(WFA)(MSZ)

    §sombrero§(WFA)(MSZ) Aktív író

    Üdv! Én a minijátékból nem kaptam meg a zsákmányzsákokat! :(
     
  18. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!
    Beváltottam a kódot, mindent megkaptam, ami benne volt. Most vagy nem azt a kódot váltottad, ami a mini játékhoz tartozik, vagy egyedi probléma.
    Tehát fórumon tovvábra sem tudunk egyedi problémákkal foglalkozni. Bármi hasonló dolog van, nem kaptad meg, eltűnt... stb. hasonló problémákkal support foglalkozik. Fórumon továbbra sem látunk bele senki hajójába, nem tudunk ellenőrizni semmi ilyet.
     
  19. Tamika22

    Tamika22 Aktív író

    már megint jó az event se kémezni se szezon beváltás nem jó jeleznéd kérlek irtam én a multkor is egyre jóbb ez a játék:mad::mad::mad::mad:
     
  20. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ismételten szeretném felhívni a figyelmeteket a topic első oldalán található bevezetőre, és ennek megfelelően írjatok kérlek, köszönöm!
    A kém ID alapján működik jelenleg, de tudnak a hibáról, jelezve lett.