Hibajelzések - 2024

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: SM_Aura, témanyitás ideje: 1.1.24.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Naksi

    Naksi Fórum bárója

    Sziasztok mindenkinek! Ázsiai szerveren csinálom a feladatokat, egyszer csak ki írja, hogy a szerver nem elérhető, és alig tudtam vissza lépni mindent csináltam, előzmények törlése, ki be lépés, és ugye a aurámnak a ideje telik lefelé, és senki se kárpótol érte, még csak véletlenül se lehet venni időnként a piacon. :( másik dolog elmegyek egy olyan npc mellett amit többen lőnek, és egyből be is fagyok, :( akkor is több idő eltelt mire vissza tudtam lépni, le se tudtam adni a próbát ez miatt! Nagyon megköszönném, ha ez a fagyások ellen valamit lehetne tenni. Köszönöm. Jó játékot mindenkinek!
     
    Utoljára szerkesztett: 10.1.24
    sárkányos kedveli ezt.
  2. Tamika22

    Tamika22 Aktív író

    a bétára se enged behttps://prnt.sc/Nnh2OT0FBEM0 na ez aztán a szerviz xd::))
     
  3. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Közben befejeződött a karbantartás, így azt lezárták.
     
  4. Ribizke

    Ribizke Aktív író

    Helló !

    Érdeklődnék ,hogy lesz e kompenzáció a sábával kapcsolatban ?
    Mert nem volt ágyú a közvetlen jutalomban ,mint azt ahogy a szinkronban le is írtátok !
    Vagy esetleg ha vissza lehetne kérni a bedobott ládákat és azt újra dobni fixálás után.
    Mert nem mindenkinek vastag a pénztárcája ,hogy újra vegyen és dobjon !
    Köszi az infót előre is !
    További szép napot !
    Üdv !
     
    sárkányos kedveli ezt.
  5. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Előre nem tudok információt adni semmiről, csak akkor, ha tájékoztatnak minket.:cool: Komolyra fordítva a szót, nem tudjuk jelenleg, lesz-e kompenzáció, vagy sem. Ha lesz, és kapunk róla hivatalosan bármit is, azt megosztjuk majd veletek.
     
  6. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

     
  7. Üdv. Azsiai szerveren, csak egyszer ki írja, hogy a szerver nem elérhető! De nem volt ki írva, hogy újra indítás lesz! Több hiba is szokott lenni, jó lenne megoldani, hogy ezt ne csinálja!
     
  8. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szép Napot!! Csúszik a hajó !! EU1
     
  9. #big-ben#

    #big-ben# Törekvő

    eu7 nemlehet belépni a tengerre
     
  10. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

  11. Tamika22

    Tamika22 Aktív író

    atlantiszban nem irja jová a megvet fejlesztéseket se az oricalcumot sem a 3 atlantisz jelet is el vette jelezd kérlek!!
     
  12. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Még 1x ellenőrizd le, előfordul, mikor később íródnak jóvá a dolgok egy kicsit. Ha még most is hiányzik, akkor írj supportra, mivel én itt nem tudok megnézni semmit, köszönöm!
     
  13. TOTYA001-Hun

    TOTYA001-Hun Fórum-zöldfülű

    Üdv.!Jelezzétek légyszíves,hogy még mindig nem sikerült az eventet elindítani,köszi!
     
  14. Üdv. Hova lett a kikötőből a event ? Tegnap még 8 napot írt, hogy tart!Most meg sehol semmi. Ázsiai szerveren.
     
  15. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Úgy tűnik még nem sikerült mindent kijavítani, de bízom benne, hamarosan ismét bent lesz az event.
     
  16. Tamika22

    Tamika22 Aktív író

  17. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ez restartnál előfordulhat, javasolt várni egy kicsit, de a legjobb 10-20 percet. Most léptem be, 2 szervert megnéztem, mind a kettőre be tudtam lépni.
     
  18. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szép Napot!! Szeretném jelezni hogy a Hasadék játéknál az EPC-k nem ott vannak ahol a játékos látja !! Ez kb-2 percel tovább tart ! Köszönöm.

    NPC -k
     
  19. #big-ben#

    #big-ben# Törekvő

    eu7 resi ota nemlehet belépni
     
  20. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Nekem sikerült, most néztem meg. Talán kicsit korán szerettél volna, de ha még most sem tudsz belépni kliens esetén, akkor kérlek jelezz vissza! Böngészőben előfordulhat ilyenkor, de másikból, vagy kliensből szerintem neked is sikerülni fog.