Hibajelzések - 2024

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: SM_Aura, témanyitás ideje: 1.1.24.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Megjelenítési probléma, de attól a kapitány csinálja a feladatot. Amint végez a megbízott feladattal, váltani tudod.
     
  2. #big-ben#

    #big-ben# Törekvő

    szia aura eu7 nem lehet a tengerre belépni
     
  3. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Úgy látom volt egy restart, frissített a kliens. Most nézd meg, nekem sikerült belépni.
     
  4. #big-ben#

    #big-ben# Törekvő

    kőszőnőm sikerúlt belépni
     
    SM_Aura kedveli ezt.
  5. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

  6. Naksi

    Naksi Fórum bárója

    Sziasztok mindenkinek! Ázsiai szerveren játszom, eventezem, már majdnem kilőttem a npc, és akkor hirtelen azt írja a szerver nem elérhető! És még vissza se akar engedni! Így nem élvezhető a játék! :( Köszönöm
     
  7. #big-ben#

    #big-ben# Törekvő

    sziasztok eu7 nem lehet event probát felvenni
     
  8. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Nem csak EU7-en nem lehet, de jelezve van.
     
  9. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    EU7 és 8-on újra be kell jelentkezni, és bent lesznek az event próbái.
     
  10. szilviusz2015

    szilviusz2015 Fórum-zöldfülű

    Jo estét az a panaszom lene hogy akármit ki lövök se az event hajobol se roncsbol nem kapok semit ez hogy lehetséges elöre is köszönöm
     
    Utoljára szerkesztett: 14.3.24
    Naksi kedveli ezt.
  11. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Amint teljesíted az event első próbáját és leadod, mindenből meg fogod kapni a rendes jutalmat. Ez már jó ideje így működik.
     
  12. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szép napot !! Szeretnék érdeklődni miért nem aktiválható a Csodalámpa kb 2 hete nem használtam?? Köszönöm a választ EU1
     
  13. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Nincs róla tudomásom, hogy nem aktiválható, legalábbis tegnap is használtam. Megkérnélek írj supportra, más eddig nem jelezte, talán egyéni hiba!
     
  14. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Köszönöm!!
     
  15. mmelynda

    mmelynda Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Emailben jött újabb ingyenes bónuszkód - Sheafight tizennyolcadik születésnapjának apropóján.
    Azonban a bónuszkódot kimásolva, és beillesztve azt írja ki: "a megadott kód nem érvényes"
    Tudtok ebben segíteni?
    Köszönöm előre is
     
  16. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Az e-mailban így szerepel: SF18DRAGONPARTY *, gondolom a csillagot is másoltad hozzá, azt hagyd le, mindig mögé írják, de az nem kell. Csak ennyit másolj belőle: SF18DRAGONPARTY Esetleg még az fordulhat elő, már be lett váltva, mivel csak 1* váltható, ugyanezt írja ki.
     
  17. ferkó19722

    ferkó19722 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok
    Nem jó a kód.
     
  18. mmelynda

    mmelynda Utánpótlás-írogató


    Köszönöm a válaszodat, sejtettem, hogy mit fogsz írni :) *-gal kapcsolatban, anélkül írtam be és úgy próbáltam. De biztos ami biztos alapon, a TE általad írt kódot is bemásoltam, de ugyanaz a válasz: "a megadott kód nem érvényes". Ja és a "Napló"-ban megnéztem, nincs jóváírva, tehát nem az van, hogy 2x akartam beváltani.
     
  19. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Nem ma került ki először a kód, hanem 14.-én, ami a fórumon az utalványkódok között is szerepel, talán akkor váltottad, ezt nem tudhatom.
     
  20. mmelynda

    mmelynda Utánpótlás-írogató

    Ja!! erre nem is gondoltam :) köszönöm a választ
     
    SM_Aura kedveli ezt.