Hibajelzések

Kategória: 'Archív: Segítség', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 23.2.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. András_Hun

    András_Hun Utánpótlás-írogató

    ezt nem hiszem el 3 északa nem lehet játcani csak EU3 nem megy vagy a töbi szerver is behalt?
     
  2. Røвєяτ-ø*HU*

    Røвєяτ-ø*HU* Fórumprofi

    EU4 kifogástalan, 5 szintén... EU3-on meg látszik a közelgő event nyoma, jó lez ez az evet is, csak úgy, mint a legutóbbi... 1 hét congestion error...:rolleyes:
     
  3. Laci_Papa

    Laci_Papa Utánpótlás-írogató

    Ugyan árulja már el nekem valaki hogy tudok felmeni játékra?!!
    Este nem jó reggel nem jó!!Nem szégyelik már magukat azok a bizonyos valakik??
     
    Mongore kedveli ezt.
  4. NagyGiba.hu

    NagyGiba.hu Fórum ismerője

    Az egészben az a legborzasztóbb, hogy sehol semmi infó miért nem lehet 3 napja játszani, mintha nem is a XXI. században élnénk. Vagy csak én nem engedtem be a postagalambot? Gondolom azzal jött.
     
    Mongore kedveli ezt.
  5. Laci_Papa

    Laci_Papa Utánpótlás-írogató

    :)most voltam EU4-en és minden tökéletes!!
    Szerintem minket szivatnak másra már nem tudok gondolni!
     
  6. Mongore

    Mongore Fórum-zöldfülű

    Engem már a főoldalra sem enged belépni.!!!:eek:
     
  7. -Sirály-69

    -Sirály-69 Fórum-zöldfülű

    "Ahoj kalózok!

    Ismét fórum karbantartás lesz, ezúttal április 16-án.

    Tervezett kezdés: 2014-04-16 08:30
    Tervezett befejezés: 2014-04-16 09:30

    Ez idő alatt a fórum nem lesz elérhető.

    A Seafight csapata."

    Azt elfelejtettétek megírni hogy a karbantartás a játékba is folytatódik: az event előtt és alatt, a játékba sem tudtok belépni.
    Ez idő alatt a játék nem lesz elérhető.
    Gratula a bigpointnak!!!
     
  8. *πτώση*

    *πτώση* Fórum-zöldfülű

    Jó reggelt ismét egy csodás remekül induló napra ébredtünk, EU3 este kb 22:00 óta áll.
    belépés lehetetlen, és megint csak nem tesz senki semmit, ez azért már igazán túll a tűréshatáron!
    Egy pici magyarázatot azért érdemelnénk, vagy legalább annyit Bocsánat!! dolgozunk a hibán. de semmi még csak egy mondat sem. minden más szerver tökéletesen megy kivéve ezt, ez a legfelháborítóbb ebben!!! nem hiszem hogy a sok-sok ember ezt érdemelné érdemli,
    elfogy a bizalom!!! a türelem, a játékkedv.
     
  9. Laci_Papa

    Laci_Papa Utánpótlás-írogató

    Igen az nagyon furcsa hogy még ara sem méltatják magukat,hogy valami okot írjanak!!Szégyeljék el magukat!!
    Enyit ér a sok sok év amit itt voltunk!!
     
  10. -MrT-

    -MrT- Aktív író

    Hali megtalältam a hibät;)a Robert által felrakot fotóján rossz helyre dugtäk a mappok kábeleit a kek zöld es a barna szinüt:D biztos életrekeltek a kalozok a jatekból és azok sztájkolva tették ezt a csinytt velünk:) vagy meg a rabszolgák is pihenni akarnak az előző dupla -tripán megyujtott evnt dáradalmait pihenve ,de meghalván a közelgő event hirét érzékelve alkoholba folytották a bánatukat éjszakai pihenét akarnak tartani de az éjszakai buli kicsit sokáig tart ezert biztos kora délután ujra életképesek lesznek és közlik a redszergazdákkal melyik kábelt hova dugták:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D



    Ui.de 1 fagyasztókamra jobb megoldás lenne :p:)
     
    Utoljára szerkesztett: 16.4.14
    Røвєяτ-ø*HU* kedveli ezt.
  11. Laci_Papa

    Laci_Papa Utánpótlás-írogató

    Belehet már lépni EU3-ra?
     
  12. íííííííííííí

    íííííííííííí Fórum-zöldfülű

    Dehogy :D-és hiába teszem hozzá h nem kell addig event amig a hibák nincsenek kijavitva mert osszeomlik minden és játszhatatlan lesz..
     
  13. -MrT-

    -MrT- Aktív író

    ne sirjál Laci papa fogsz tudni másolgatni:D:D:D:D:D:D

    prémet vagy ilyesmit:p
     
  14. Laci_Papa

    Laci_Papa Utánpótlás-írogató

    Ki sir?én csak kérdeztem!
    De különben meg kezd unalmas lenni a állando beszolásod!!
     
  15. Badboy

    Badboy Utánpótlás-írogató

    capri bm et csináltam kilökött resi elött 5 percel a 14 hullámból a darab térképem eltünt a 14 hullámot se adta meg ez mi????
     
  16. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Sziasztok! Mi lehet a Ázsia1 szerveren miért nem lehet be menni a játékba.Mindig ezt írja ki.hogy: A kliensed verziója sajnos elavult.
    Kérjük, ürítsd ki a böngésződ gyorsítótárát, majd indítsd újra a böngészőt.
    köszönöm a válaszokat.
     
  17. AKROPOLISZ

    AKROPOLISZ Járnitanuló

    EU5 ismét kliens elavulás, congestion error, lost connection, nem lehet visszamenni tengerre, 300 millás hp-s event hajó.... Az a restart nagyon nem kellett volna :)
     
  18. MarlboroMan

    MarlboroMan Utánpótlás-írogató

    Eltűnt a 4es altisztem a suportnak írtam de nem jött még válasz.
     
  19. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Szia

    Ha már írtál supportnak teljesen felesleges ide is írni.... Várd a válaszukat, ha nem érkezik írj ismét.
     
  20. MarlboroMan

    MarlboroMan Utánpótlás-írogató

    Már kétszer is írtam de nem érkezett válasz.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.