Hibajelzések

Kategória: 'Archív: Segítség', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 23.2.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    A gyorsítókból is megvan a maximum, amennyit meg lehet venni. Ha föléviszed az egeret, akkor látod az értéket és azt is, eddig mennyit vettél meg belőle.
     
  2. bendeguz105-hun

    bendeguz105-hun Fórum-zöldfülű

    Esemény Gyorsítások: különleges eseményekkor érhetőek el feketepiacról. 10 illetve 1 napos kivitelben találhatóak meg, egy esemény során maximum 20 napot lehet belőlük összegyűjteni.
    Ezt írja a biblia , az esemény már 21 napja megy de maximum 10 napot vettem mivel 34 nappal indultam neki az eseménynek.
    ( kalóz jutalom adott 30 napot )
     
  3. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Az 1 naposakból is vettél már?
     
  4. bendeguz105-hun

    bendeguz105-hun Fórum-zöldfülű

    Igen csak abból párat míg el nem tűnt .
     
  5. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Úgy gondolom, hogy nem hibáról van szó; így találták ki.
     
  6. paraentelodon

    paraentelodon Utánpótlás-írogató

    most miután részletes ismertetőt kaptunk a bővítményekről . ismét felvetődött bennem néhány kérdés. például: a relatív érték kiszámításnál (miért?) ugyanannyit nyom a latban 1 darab keményfagerenda , ami 1 felszereléshelyet foglal el , mint a 10 felszereléshelyet elfoglaló viharlámpa ,vagy akár a 25 felszereléshelyet foglaló megerősített bordázat. meglátásom szerint a legtöbb felszereléshelyet (25) elfoglaló bordázatból kiindulva 1db gerendának 1/25, 1db viharlámpának 1/2,5 számmal kellene hozzáadódnia a relatív érték számításánál az osztóhoz, mert ha nem akkor ez így aránytalanságot szül... , tényleg ez volt az eredeti elképzelés ?
    a viharlámpa - xy % sebzés elkerülése relatív még mindig! de a valós számításnál nem működik relatívként !!
    a sebzés elkerülés bővítmény számításánál a fent lévő orrdíszek is szerepet kapnak ?! a kurzort a sebzés elkerülésre téve ezt tapasztaltam: (mindhárom esetben 1 db 1. szintű megerősített bordázattal) + 2 orrdísszel : 1 x 12% / 3 = +4% , +1 orrdísszel : 1 x 12% / 2 = +6% , 0 orrdísszel : 1 x 12% / = +12 % Érdekessége az egésznek , hogy valójában nem változtat az értékén, mert marad esetemben +66.75 % . tovább lépve ,másféle bővítményeket is hozzáadva látszólag nincs gond, az értéke csökken ahogyan kell , de az orrdíszt akkor is beleszámolja az osztásnál... nem taglalnám a lehetőségeket, de egy biztos , hogy valahogyan kompenzálva van..., de akkor meg minek a "szemem előtt a kiszámítás illúziója" történet ??
     
    Utoljára szerkesztett: 22.12.17
    Naksi és ]EZEL[ kedveli ezt.
  7. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Köszönjük az észrevételt, továbbítani fogjuk, hogy kiderítsék, ez volt-e az eredeti koncepció.
     
    -T-MGabi kedveli ezt.
  8. *Viperr*

    *Viperr* Utánpótlás-írogató

    Mikor lesz olyan, hogy a kliens nem fog laggolni egy warchannel alatt vagy ez álom marad csupán? Túl nagy kérés, hogy ne legyenek ilyen alapvető problémák a serverrel?
     
  9. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Köszönjük észrevételedet. A Flash alapú játékokkal nekem is hasonló tapasztalataim voltak: a túl sok grafikai elem nagyon lelassította, fagyást okozott. Reméljük, hogy a Flash megszűnése utáni kliens sokkal jobb lesz; tekintve azt is, hogy a Flash már eléggé elavultnak számít.
     
  10. Csontika

    Csontika Junior szaki

    A klines az nem flash alapú vagy rosszul tudom, és mégis laggol.
     
  11. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    A kliens is Flash alapú még jelenleg.
     
  12. KłŁŁ$włtcH

    KłŁŁ$włtcH Fórum-zöldfülű

    Hali! Nemtudom hogy másnál is van e a probléma de nem enged be a tengertérképre csak 51%-nál megáll és csak tölt, próbáltam már gyorsítótár,cookiek törlését, flash frissitése, folyamatos újraindítás de semmi esetleg valami javaslat?EU2
     
  13. FM_Revolution

    FM_Revolution Járnitanuló

    Szia, valószínűleg nálad van a hiba, mivel próbálkozol belépni? Kliens vagy böngészőn keresztül?
     
  14. xSZIBILx(HUN)

    xSZIBILx(HUN) Aktív író

    sziasztok!2-3 hete nem ad az aruba mojó fedet pedig már bedobtam 7-8 ezer mojót,van olyan hogy ki írja feldolgozásalatt kérjük várj,gondolom akkor adná vártam már vele fél órát de kidobott,légy jelezzétek köszike,Boldog új évet!!!
     
    ]EZEL[ kedveli ezt.
  15. KłŁŁ$włtcH

    KłŁŁ$włtcH Fórum-zöldfülű

    Google Chromet használok és ilyenkor egyből cookie törlés,restart stb stb. de nem segít.
     
  16. KłŁŁ$włtcH

    KłŁŁ$włtcH Fórum-zöldfülű

    Oh rendben mostpedig már működik.
     
  17. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Köszönjük a jelzésedet! Ezt nem hibának mondanánk, hanem annak, hogy kicsi az esély a megszerzésére. Beszéltünk a fejlesztőkkel erről, és azt ígérték, hogy felül fogják vizsgálni a tárgy megszerzésének esélyét.
     
  18. -Labtec-

    -Labtec- Törekvő

    Ezt Én is tapasztaltam mojók be dobásakor várni kell.
     
  19. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Hm...erről kérhetnék ide egy képet? :)
    Sokat segítene.
     
  20. ]EZEL[

    ]EZEL[ Törzsjátékos

    valóban így van lagol a mojó bedobás nem is kicsit
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.