Hibajelzések

Kategória: 'Archív: Segítség', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 23.2.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Bendeguz[HU]

    Bendeguz[HU] Fórum-zöldfülű

    Ez nálam is előfordult már párszor,ma is!
     
  2. Esi

    Esi Fórum admirálisa

    Kb. 12:08-10 perckor indulnak újra a próbák. Előtte is fel lehet venni, de az addig felvett próbák eltűnnek és utána lehet újrakezdeni.
     
  3. -_dominó_-

    -_dominó_- Törzsjátékos

    délelőtt egyetlen 1 próbám sem volt mivel teljesitettem mind 3 feladatot
     
  4. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    A lényeg az, hogy nem javasolt azonnal 12:00-kor felvenni a próbát, mert megszakad(hat)nak. Várni kell kb. 12:10-ig, és akkor nem lesz velük semmi gond.
     
  5. ¤paraszt¤

    ¤paraszt¤ Aktív író

    üdv...a 25 millás sarló sebzéses próba időnként nem teljesíthető mivel nem számolja a sebzést ill. nem vonja le...se kilépés se süti törlés se újra indítás se megszakítás és újra kezdés ...stb...stb... nem segít
     
  6. HMS

    HMS Járnitanuló

    A koronás küldiket nem lehet fel venni, csak a 17-es biztonságnál lévő 5 ezer koronást.
     
  7. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Tudunk, hogy több napi próba nem indult újra ma délben a restart miatt. Sajnos ez majd csak holnap fog megjavulni délben.
     
  8. ¤paraszt¤

    ¤paraszt¤ Aktív író

    csak 1 kérdésem lenne.. miért ugyan akkora a sebzésem 22-es és 24-es szintü találati kővel? npc-re is és játékosra is ( ugyan arra a játékosra)? hibás lenne a találatis kő? esetleg pont semmit sem számít a + 2 szint?
     
  9. Esi

    Esi Fórum admirálisa

    Legfeljebb 2 %-ot jelent, de a hajód és a többi hajó (akár NPC is) beállításaitól függően akár 0% is lehet a különbség.
     
  10. ¤paraszt¤

    ¤paraszt¤ Aktív író

    ezt értem pont azért írtam oda,hogy ugyan azt a játékost és ugyan azt az npc-t lőttem...tehát a 2 szint között észrevehetetlen a külömbség?
     
  11. Esi

    Esi Fórum admirálisa

    Ha a kitérésük és a találati arányod között nagyobb a különbség, mint 100, akkor nincs különbség. Egyébként van egy kevés (max. 2%), ami 100k lövésnél is maximum 2k plusz, amit minimum 20-20 lövés átlaga után tudsz érdemben kiszámolni.
     
  12. Leonidas

    Leonidas Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! nem tudok belépni a tengere,Ázsiai szerveren! Valakinek sikerült? Köszönöm
     
  13. Baba

    Baba Fórumlakó

    Szia
    Restart lesz 5 percen belül.
     
  14. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Sziasztok! Nem lehet szervert váltani,mert mikor rá nyomsz,hogy váltasz ki dob a fő oldalra, és vissza se enged! Kérem szépen javítani! Köszönöm.
     
  15. Scorpio.2.Hu

    Scorpio.2.Hu Junior szaki

    Én se tudok szervert váltani! Jó lenne mihamarabb megcsinálni ezt a hibát, már régenben is előfordult!
     
  16. Babuci

    Babuci Járnitanuló

    sziasztok! Már du. 2 órától,nem tudok szervert váltani, kérem válaszoljanak nekem, hogy mikor lesz ez megolva? Mert össze vissza ugrál a szerver,hogy nem tudom mi van vele? Miért dob ki mindig a fő oldalra! :(
     
  17. Esi

    Esi Fórum admirálisa

    Kipróbáltam a szerverváltást és gond nélkül megy. Kidob a főoldalra, de egy másik szerver főoldalára.
     
  18. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Sziasztok! Szeretném jelezni, hogy nem látszódik két koponyás küldetés:
    • A fegyverek szava (ismételhető) , Gwyneth Belina Fairfax
    • Megtagadott együttműködés (ismételhető) , Bill Barnacle Ballard
    Így jelenleg csak 1 McCabe koponyás küldetés érhető el.
    (28-as szinten vagyok, hátha segít ez is)
     
    Utoljára szerkesztett: 24.7.18
  19. Esi

    Esi Fórum admirálisa

    A 28-as szinten csak 1 helyen lehet szerezni McCabe koponyáját. Valószínűleg csak a Biztos célba érés esetén. A 28-as vizsgához 5 db McCabe, 10 db Zenon, 5 db Beauvoir koponyája kell, ami 5 nap alatt teljesíthető úgy, hogy minden nap 1-1-et lehet belőlük szerezni, a Zenonból pedig 2-t.
    Amint tudom, letesztelem és pontosítom, melyik mely szintig érhető el..
     
  20. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Köszönöm. Igazából nem nagy gond, csak ugye van olyan koponyás küldetés ahol ott van, hogy 28-as szintig érhető el. Ezért furcsálltam hogy ott nincs ott de mégsem érhető el a küldetés. Ha így helyes, akkor csak frissíteni kell a leírást. :)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.