Hibajelzések

Kategória: 'Archív: Segítség', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 23.2.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. ¤paraszt¤

    ¤paraszt¤ Aktív író

    az nem lehet ,hogy azért nem érhető el mert te 28-as vagy már? nem jól fordítanak pár dolgot és kicsit félreérthető lehet...(tehát 27 még látja de 28 már nem )
     
  2. °°Máté°°

    °°Máté°° Törzsjátékos

    mai restart óta ha elsüllyesztünk egy npct vagy egy játékost, akkor ott marad a hajó a tengeren..
     
  3. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Köszönjük a jelzést, a hibát megerősítettük és jelentettük a fejlesztőknek.
     
    °°Máté°° kedveli ezt.
  4. Doronya

    Doronya Utánpótlás-írogató

    Bónusz térképekre nem enged belépni!
     
  5. ]EZEL[

    ]EZEL[ Törzsjátékos

    szia biztos resi lesz nem gondolod esetleg fórum olvasása!! javaslom
     
  6. Bendeguz[HU]

    Bendeguz[HU] Fórum-zöldfülű

    Lost Connection!!!!Jó lenne ha olyan emberek dolgoznának a BP nél akik tudják is,hogy mit csinálnak!!!!!!
     
  7. Apolló

    Apolló Fórumőrült

  8. Bendeguz[HU]

    Bendeguz[HU] Fórum-zöldfülű

  9. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Probléma nélkül beléptem a tengerre. :)
    Az eventtel kapcsolatos véleményeidet pedig nem ide várnánk.
     
  10. Bendeguz[HU]

    Bendeguz[HU] Fórum-zöldfülű

    Már én is beléptem :)
     
  11. -_dominó_-

    -_dominó_- Törzsjátékos

    Ez most valami vicc akar lenni vagy hiba,hogy a kulcs limit vásárlása után 5 db kulcsért 20.000 gyöngyöt is képesek lesznek a játékosok kiadni?
     
    Naksi kedveli ezt.
  12. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Ez nem hiba, így találták ki a fejlesztők. Az esemény vitaszobában tárgyaltunk erről korábban.
     
  13. Szökevény

    Szökevény Utánpótlás-írogató

    Mi lehet a hiba kilőttem egy hajót azóta ha nem lövök semmit és engem sem lőnek akkor is fogy az életem és a páncéllemezem próbáltam F5 de semmi javulás bejelentkezek és az élet csak fogy.
     
  14. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    sziasztok! kaptam harci ogun áldását, amikor használtam akkor azt mutatta, hogy 5 perc múlva, lehet újra használni! Már eltelt több mint fél óra is, de még mindig nem lehet használni, ez gondolom hiba lehet?? Mert Fura lenne ,ha 40 percenként lehetne csak vele a vudut feltölteni!Köszönöm a válaszokat!
     
    Leonidas kedveli ezt.
  15. Esi

    Esi Fórum admirálisa

    Bizonyára azóta megnézted az Ogoun áldásának a leírását, de azért beírom, hogy óránként használható és azt jelezte ki neked fent, hogy még meddig tart.
     
    Naksi és †Knight_Rider† kedveli ezt.
  16. *~*Sziszka*~*

    *~*Sziszka*~* Utánpótlás-írogató

    Helló!! Segítséget szeretnék kérni. Olyan gondom van, hogy a hajóval tengertérképre belépek, zöld pötty van, de a hajóm eltűnik! Előzményeket töröltem, Flash Playert frissítettem. Mit lehetne még csinálni? Köszönöm a segítséget!
     
    Naksi kedveli ezt.
  17. Esi

    Esi Fórum admirálisa

    Írj levelet a supportra, ott megvizsgálják.
     
  18. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    szia! Beléptem most, meg akartam nézni azt a hajót amit kaptam, rá nyomtam, és a összes hajóm eltűnt, és semmit se lehet látni hm. Fura. F5 megnézem mi történik.. Nos ahol lennie kellene, hogy hajót váltok az üres, nincs meg egy hajó sem, a saját hajómat se látom.. Ez meg mi lehet?
     
  19. Esi

    Esi Fórum admirálisa

    Valószínűleg a mostani szinkronizációnak kellene ezt megoldania.
     
    Naksi kedveli ezt.
  20. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Szia. megoldódott, Köszönöm.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.