Hibajelzések

Kategória: 'Archív: Segítség', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 23.2.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Moschika_HU

    Moschika_HU Fórum-zöldfülű

    Sziasztok Kalozók ! Észre vettem hogy nem működött a lassító rakétáim mikor támadtam (vagy is semmi hatása nem volt a játékosra akit meg lőttem vele.Több esetben is észleltem .Arra lennék kíváncsi csak nálam volt ez a jelenség vagy akár több játékosnál is :)
     
  2. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    Igen ez nállam sem működött de nem foglalkoztam vele mert süllyedt az ellenfelem :)
    De ha már így irtad ezért jelezném, hogy nálam se müködik!
     
  3. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    EU1 belassult nagyon a hajóm..de nagyon nagyon 4-es vitorlát használok.
     
  4. SzellemCápa

    SzellemCápa Junior szaki

    De jó megint nem lehet belépni a tengerre 20% megáll (EU4). Ki korán kel ..... , játékot nem lel
     
  5. Maszkalozokni™

    Maszkalozokni™ Járnitanuló

    dettó De jó megint nem lehet belépni a tengerre 20% megáll (EU4). Ki korán kel ..... , játékot nem lel
     
  6. Petyu

    Petyu Utánpótlás-írogató

    Nem lehet belépni EU4-re 20%-nál megál!!
     
  7. AGYAS-HUN-

    AGYAS-HUN- Járnitanuló

    Csőőőőő
    1.5 órás resi van...türelem :)
     
    HITMEN36. és ~V3NOM~[HUN] kedveli ezt.
  8. Prin©eѕ

    Prin©eѕ Járnitanuló

    Sziasztok!
    Azért kezd unalmassá válni percenként beállnak a lövések , félóránként kidob a főoldal , és hogy egy 2 kattintásos ágyúcsere 10 percig tart , az illetékesek igazán csinálhatnának már valamit .:eek:
     
  9. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    Imádom amikor magától kijelentkezik a játék...fél óra kényszerpihenő...
    ....és akkor gyüjtsek gyöngyöt szülinapi eventre :)
     
  10. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Hát nem tudom, de most resi volt, amiről jött is több figyelmeztetés... (nekem legalábbis)
     
  11. levlevliva

    levlevliva Fórumszaki

    Üdv,

    CONGESTION ERROR !
    No oszt e mi lenne? Sok-sok-sok F5 után is ezt hajítja fő! Ezekszerint megint megfőtt a mapp?

    További szép estét!
     
  12. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Szia, melyik szerverről van szó?
     
  13. levlevliva

    levlevliva Fórumszaki

    Szia,

    Egész Ázsia 1, de már belefáradtam, mára itt hagyom majd holnap folyt. köv.

    További szép estét!
     
  14. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Nem tudom mi lehet a probléma, részemről elsőre betöltött a tengertérkép is, javaslom az ilyenkor szokásos gyorsítótár ürítését. Más ötletem nincs :(
     
  15. **MaXł**

    **MaXł** Járnitanuló

    Mi van már megint ? percenként be akad a szerver eu5-ön...
     
  16. Spongee™

    Spongee™ Rutinos

    Eu3ra ráférne egy restart..
     
  17. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    Kedves DD/
    Egy őszínte kérdést felteszek neked amire egy őszinte választ szeretnék kapni:
    Meddig lesz a játék ennyire játszhatatlan?...és most nem arra gondolok, hogy majd várjak resit meg töröljem a gyorsítómat met nem annak a hibája! - hazaérek munkűból és arra kell hazaérnem, hogy mindössze csak tentakelt lövök de az is annyira fogy, hogy kb minden lövésnél lefagy...egy szó mint száz-Mikor fog helyreállni a játék?
     
  18. levlevliva

    levlevliva Fórumszaki

    Üdv,

    Ugyan [DD] sem vagyok, de annyit tudok, hogy hiába írogatjuk 600X hogy mikor áll helyre, javítják gondolom én aztán majd egyszer jön a bugfix és örülhetünk...
    Ennyi...

    További szép estét!
     
  19. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Szia

    Akár mennyire nem szeretitek azt a válaszomat hogy nem tudom, ill ne kérdezzétek, de sajnos ez van. Véleményem szerint már maga a programozás sem egy olyan dolog melyre pontos határidőket lehetne mondani. Főleg ha hiba javításáról van szó. Nem tudjuk hol tartanak, megvan-e már a hiba oka, ha megvan akkor megvan-e hogyan tudják orvosolni. Ezeket nem tudjuk, sztem nem is akarjuk tudni, hiszen számunkra teljesen jelentéktelen információ. Az volna a lényeg mikor lesz ismét jó ill játszható a játék.

    Csak annyit tudok mondani, hogy ez az állapot senkinek nem jó, tehát elhiheted hogy dolgoznak rajta, és mihamarabb szeretnének túl lenni rajta.

    De hogy ez mikor lesz, azt nem tudhatjuk, akinek még van türelme az azzal, akinek nincs hát anélkül próbáljon várni a javulsára
     
  20. AKROPOLISZ

    AKROPOLISZ Járnitanuló

    LOST CONNECTION ! Restart várható?
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.