Hibajelzések

Kategória: 'Archív: Segítség', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 23.2.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -killer-

    -killer- Utánpótlás-írogató

    Az is normális hogy állandoan fogy a sasszem????
     
  2. Craftboy.

    Craftboy. Utánpótlás-írogató

    Biztos, hogy hiba ha kb. mellette állsz és úgy lövöd akkor is fogy...
     
  3. *ricsi*

    *ricsi* Fórum ismerője

    nekem 26%-on megáll a betöltés... EU1
     
  4. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Miért tűnik el csak úgy a hajóm?! :eek:
     
  5. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Szia

    A miértjét nem tudom, már jeleztük, hogy ilyen is előfordul, de egy F5 megoldja a dolgot.
     
    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ kedveli ezt.
  6. Gallardo

    Gallardo Rutinos

    szia DD
    ha egy oldalon müködik a tengertérkép és a föoldal váltások után vagy eltünik a hajo vagy nem tudom mozgatni csak F5 után
     
  7. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Szia
    Attól tartok ennek nem sok köze van az oldal váltások között, legalábbis az hogy eltűnik a hajó már korábban is tapasztaltam :(
     
  8. Gallardo

    Gallardo Rutinos

    lehet hogy igazad van de nekem csak azota van elötte soha nem volt ilyen problémám ha ez segítség a fejlesztöknek a hibakeresésben
     
  9. Craftboy.

    Craftboy. Utánpótlás-írogató

    Lost connection...vagy csak nekem?
     
  10. OnimeNoNeko

    OnimeNoNeko Aktív író

    Van egy elég idegesitő bug a játékban. Már 2.szor fordul elő hogy egy játékos tortugábol lő engem, és a tortuga nem esik le róla.
     
  11. KLobonc

    KLobonc Utánpótlás-írogató

    Üdv!
    A Feladatoknál a következő hiba van:
    Amikor koordinátára kell hajózni, és rögzítve van a Próba adatai ablak, a cél eltűnik. Előjön, ha aPróba ablakot bezárjuk, majd ismét megnyitjuk a Feladatok / Próba ablak -ot. (EU4 szerver) (de rögzítésre eltűnik)
     
  12. fityes{HUN}

    fityes{HUN} Járnitanuló

    EU3on ugyan az a hiba. Nekem megjelenik ujbol a jelzes ha benyomom a frissites gombot, de csak akkor.
     
  13. Fobia

    Fobia Járnitanuló

    Nem működik a főoldal, folyamatosan visszadob a bejelentkezéshez, néha sikerül néha nem aztán mire bejutna az ember akkor pedig a tengerre nem dob be, mert a tenger helyett is a bejelentkezést hozza...
    EU2
     
  14. DODGE

    DODGE Utánpótlás-írogató

    Sziasztok.Biztos jelezte már más is de azért én még le írom.Szuper ez az új felállás hogy nem külön ablakban nyílik meg a tenger térkép de viszont változó időközönként eltűnik a hajó a tengeröl vagyis ott van csak nem látszik elég vicces ha csatázol :).A másik érdekes dolog ha nincs valakinek krisi esője még is gyorsabb mint én pedig max-on van a sebbeségem. Szóval hogy is van ez?
     
  15. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Szia!
    A fejlesztéseket nem látom. A max.-ban benne van a Topáz ékkő is (Feszített vitorla)? Nem várok választ ide, hiszen ez a hibák jelzésére való. Amennyiben úgy látod, neked ténylegesen minden meg -és fent van, supportra írj, annak a játékosnak az ID-jével, akinél ezt tapasztalod.
     
  16. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    Csak jelezném, hogy nekem is ugyan ez a helyzet mármint a sebességemmel nincs gond de sokszor van olyan, hogy nem tudok semmit se csinálni eltűnik a hajó ott van ugyan úgy lövik az npc-k meg minden sőt és is tudok lőni csak ha a hajóhoz akarok menni akkor oda ugrik a térkép ahol eltűnt.
     
  17. Tranyo

    Tranyo Törzsjátékos

    EU2-re nem lehet belepni . . . mar megint
     
  18. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Szia!
    Mióta tapasztalod ezt, mennyiszer próbálkoztál?
     
  19. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    eu2kidob a főoldal
     
  20. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Az ilyen "kidob a főoldal" hibákat kicsit részletesebben kérnénk, tehát mikortól tapasztaljátok, milyen időközönként dob ki, meddig dob ki, stb..
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.