Hibajelzések

Kategória: 'Archív: Segítség', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 23.2.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Fobia

    Fobia Járnitanuló

  2. DokkoLó✰HST

    DokkoLó✰HST Fórummogul

    Engem tegnap estefelé kezdett kidobni, de folyamatosan, tehát a tengeren voltam, kezdőlapra katt, kilépett, de a tengeren maradtam. Beléptem, rákatt mondjuk az arubára, és újra kidobott. Én azt veszem észre, inkább délutánonként, estefelé dobál ki, délelőtt nem jellemző.
     
  3. ..¤Sandokan¤..

    ..¤Sandokan¤.. Junior szaki

  4. messor

    messor Junior szaki

    ja nálam is ez van szerintem szétesett az oldal
     
  5. _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_

    _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_ Fórumprofi

    Megvan halva a főoldal. Összevissza hoz be mindent.
     
  6. mókusné

    mókusné Járnitanuló

    eu3 is meghalt a főoldal és a térkép is, nem lehet játszani, én például bm térképen voltam mikor meghalt a rendszer, kivi vagyok ha visszajutok mit fogok találni
     
  7. Csirkecomb

    Csirkecomb Utánpótlás-írogató

    Tengeren vagyok ,,pl :tápozni akarok fő oldalon vagy bár mit csinálni ,,de elég ha el hagyom a tengert ,vissza megyek tengerre és vége az egésznek áll a hajóm az npc-k mennek és még a figyelmeztető üzenetet sem tudom be zárni és f5 nem elég újból eé kell inditanom a játékot ,,
     
  8. $GOBLIN$HUN$

    $GOBLIN$HUN$ Fórumlakó

    Megvan halva a főoldal. Összevissza hoz be mindent... éljen 2015 :mad::mad:
     
  9. Gallardo

    Gallardo Rutinos

    Házi kedvencet nem tudom etetni valami oknál fogva
     
  10. szab3

    szab3 Junior szaki

    Rakd le tálcára az egész böngésző oldalt, majd vissza és jó lesz.
     
  11. levlevliva

    levlevliva Fórumszaki

    Üdv,

    -Házi kedvenc nem eszi már a tavalyi tápot, de az ideit sem kívánja :D
    -Szerverváltás lehetetlen....

    Jó lenne ha legalább az utóbbit megjavítanák mert, ez eléggé kínos.
    További szép napot!
     
  12. ..¤Sandokan¤..

    ..¤Sandokan¤.. Junior szaki

    Érdeklődnék hogy lehetne e csinálni valamit int2-vel mert az egész 1 nagy lag 1 perc mire megmozdul a hajóm és kb. 5.-6. f5-re tudok felmenni a térképre.Átmentem eu2- eu3-ra semmi lag nincs megy simán minden. Lehetséges hogy még ma tudnak vele kezdeni valamit vagy majd csak hétfőn próbáljak meg játszani ?
     
  13. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Szia

    Ezt rajtad kívül más is tapasztalja? (Akkor miért nem jelzik?) Ez esetben kénytelen vagyok feltételezni, hogy a szervernek semmi baja, csak a te géped / neted akad. Más szerver megy az még nem jelenti, hogy nálad minden oké, törölj néha gyorsító tárat.
     
  14. Prin©eѕ[[C⋆]]

    Prin©eѕ[[C⋆]] Járnitanuló

    Ezt én is tapasztalom, folyamatosan fagy az egész játék (Egész Amerika 2). Nehezen lehet belépni, mapp váltás kb 5-10 mp. Harc közben pedig megáll minden.
     
  15. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Ez igaz minden szerverre. Fentebb 1 perces laggokról volt szó, te már csak harc közbeni fagyásról beszélsz. Szerintem nem ugyan arról van szó, legalábbis a leírtak alapján nem ugyanaz. Minden szerver fagy akad, főleg csata közben, de nem percekre áll meg. Nekem is megszokott állni percekre, ha olyan van, de tudom az okát, szépen lassan megeszi a gépemet a játék :O. És néha kell 1 resi a gépemnek.
     
  16. Prin©eѕ[[C⋆]]

    Prin©eѕ[[C⋆]] Járnitanuló

    Akkor javítom. Kb az utobbi 1 hétben tapasztaltam azt, hogy fagy minden, nem csak harc közben hanem amúgy is . Az 5-6 F5 utáni probálkozás a játékba jutásért itt is jelen van. Ugrál jobbra balra a hajó. Gyórsítókat meg minden törölve, nem egyéni hiba, több embert is megkérdeztem ezen a szerveren.
     
  17. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Ez így már sokkal korrektebb hiba jelentés ;)
     
    Prin©eѕ[[C⋆]] kedveli ezt.
  18. Gallardo

    Gallardo Rutinos

    nem teljesen korekt hibajelentés;)
    ugy fogalmaznám át a teljesség ugénye nélkül "Kb az utóbbi egy évben tapasztaltam azt, .............
     
  19. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Azért ne túlozzunk, bár nem azon a szerveren játszok, amit ők írtak, de ilyet nem tapasztaltam nemhogy az utóbbi évben, de az utóbbi 1 hét alatt sem. Nálam rendesen betölti a tengert, eltekintve néhány kivételes alkalomtól.
     
  20. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    A korrektet azért írtam, mert benne van, mit és hol tapasztalt, és hogy nem egyedül. Vlamint hogy ezt meg azt próbált tenni ellene, de nem segített.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.