Hibajelzések

Kategória: 'Archív: Segítség', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 23.2.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. ☆ЯΔP☆MonsteR

    ☆ЯΔP☆MonsteR Utánpótlás-írogató

    Nem tudom mit csináltak, de már jó, és még csak nem is akad :) Türelem rózsát terem :D
     
  2. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Eu2, 49%n megáll a betöltés.
     
  3. kecsó

    kecsó Fórumlakó

    Eu4 en több játékosnál sem münködik a kém titka akció tágy f5 se jó semmi,hiába aktív nem mutat semmilyen hp-t semmilyen npc,ill. játékosnál.
     
  4. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Sasszemet kapcsoljátok ki-be és működni fog, átmenetileg ezzel tudjátok használni.
     
  5. lasd

    lasd Fórum-zöldfülű

    nem tudom egyedi hiba e vagy sem de ázsia nekem olyan játszhatatlan, hogy jó esetben percenként ha megmozdul a hajóm..
     
  6. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Szia

    Ezt rajtad kívül más is tapasztalja? Előzmények törlése esetleg segíthet, a flasht sem ártana talán. Ehhez segítséget ITT találsz.
     
  7. OnimeNoNeko

    OnimeNoNeko Aktív író

    Sokan tapasztallyuk, reggel kora délelött tökéletesen működik, aztán 17 óra körül egyre jobban elkezd fagyni. Marduknál annyira befagyok mikor lövöm f5 öt kell nyomnom és ha mázlim van visszaenged egyből , ha nins 15x kell kb próbálkoznom.
     
  8. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Jelenleg ezen úgy segíthetsz, ha kikapcsolod, majd vissza azt a kedvencet.
     
  9. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    Megcsináltam megjavult köszi :)
     
  10. Hidenish

    Hidenish Járnitanuló

    Ismét csak helytelen a kövekező pontja a patchday infónak:
    • Piacteret, már helyesen jelenik meg a legtöbbet ajánló.
    Még a korábbinál is rosszabb lett. Most, néhány tárgyra érkezett licitet sem jelez ki, ha teszek egy ajánlatot valamely tárgyra, megjelennek, viszont a következő frissítésnél újból eltűnnek (Legtöbbször a lőszereken és krisin kívül az összes) nem tudom, hogy csak nálam jellemző-e, de ha mégse, jó lenne jelezni :) Köszi :)
    Egyelőre még nem tudok dícséretet mondani a patchday egyéb dolgairól, mert nem tapasztaltam még őket :)
     
  11. DokkoLó✰HST

    DokkoLó✰HST Fórummogul

    Vannak tárgyak melyekre nem lehet licitálni, viszont a szigetek nagyon jól néznek ki ;)
    A különleges kulcs, a jegy stb biztos nem direkt van a piacon.

    Szerk: 12/2őn direkt van Esmeralda, trinidad?
     
    Utoljára szerkesztett: 11.2.15
  12. Tranyo

    Tranyo Törzsjátékos

    Üdv .

    Nalam olyan problema van hogy pl puskapor nelkul lovok 9 ezret , valami oknal fogva felteszem a puskaport lovok vele 10 ezret , miutan befejeztem a dolgot amiert fel kellett tennem a puskaport leis veszem , a sebzesem meg leesik 8 ezerre , szoval valami gixer van , jo lenne jelezni is .

    Kileptem jatekbol toroltem a sutiket elozmenyeket stb. utana jo volt a lovesem ujra lottem a 9 ezret puskapor nelkul .
     
  13. |SZITUS|

    |SZITUS| Fórummogul

    Sajnos sok régi hiba előjött... a házi kedvencet ki be kell kapcsolni hogy megkapd a bónuszát, gondolom a tárgyak le és fel tétele többször segít mind az F5, vagy a sütik és egyéb törlése ;)
     
  14. *€Ł~߀NĐÎ*

    *€Ł~߀NĐÎ* Járnitanuló

    Látom a házikedvenc hibája megint elő jött nálam: betápozom , kilőnek és semmi nem marad meg belőle szép arany védelmi táp minusz gyöngy - akkor csata közben ill. kilövés után ezzel is szórakozni kel újra? - ki- be kapcsolgatni??
     
  15. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Jobb híján, míg nem javítják, sajnos nincs más választás.:(
     
    *€Ł~߀NĐÎ* kedveli ezt.
  16. *ricsi*

    *ricsi* Fórum ismerője

    EU1-en nem jó a tp rangsor tegnap óta
     
  17. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    Sziasztok!
    Azt vettem észre, hogy eltűnt a Különleges Tárgyak rész a piactérről ez most hiba vagy fekete piac lesz ezentúl?
     
  18. -rombol.hu-

    -rombol.hu- Járnitanuló

    :( Két napja hibás, elérhetetlen a piactér, ám a licitet levonja! Párhuzamosan él a különleges tárgyak menü is, ami hasonlóan hibás! :D
     
  19. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Korábban volt róla Közlemény, átmenetileg (hogy meddig, nem tudjuk), feketepiacon lesznek elérhetők a különleges tárgyak, amikor berakják.
    Hogy tudja levonni a licitet, egyáltalán hogy tudsz licitálni, ha elérhetetlen a piactér?o_O
    Saját tapasztalatom az, hogy lehet licitálni, ha te rakod a legmagasabb licitet, jóvá is írja a nyereményt, még ha azt nem is látod olykor, kié a név, aki a legmagasabb összeget rakta.
    2015-02-13 xx:xx:xx
    Megnyerted a licitet! Megszerezted ezt a tárgyat: 1 Regeneráló ágyú (2. szint)! A megnyert tárgy azonnal a rendelkezésedre áll.:rolleyes:
     
  20. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    Én tudom, hogy ott vannak a különleges tárgyak csak tegnap még bent volt a különleges tárgyak ma meg kivették azt a részt.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.