Hibajelzések

Kategória: 'Archív: Segítség', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 23.2.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. ViCtUsVenAtoR

    ViCtUsVenAtoR Utánpótlás-írogató

    Na megint eljutott a javítás a belép és azonnal kilép részig :) szerintem le fog járni a sebzés mire megjavítják akkor az remek lesz XD pedig erre vettem 500k lőszert hogy bm ezzek. :D
     
  2. Diana

    Diana Utánpótlás-írogató

  3. -nikos.hu-

    -nikos.hu- Járnitanuló

    Négy órája nem működik eu 4, eu 6, spanyol 1 és német 4 tengertérkép ! A főlapről meg lassan minden lekerült, de miért is ?
    :p:(:p
     
  4. KABÓCA

    KABÓCA Utánpótlás-írogató

    Nem lehet belépni a játékba, 90 %-nál leáll ! A piac is elég gyanús !:(:(
     
  5. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Szervert nem írtál. Minden esetben kérjük, írjátok le azt is, melyik szerverről van szó. Más esetleg tapasztalja ugyanezt?
    Miért gyanús a piac, mit látsz?
    Ahol néztem, ott nincs ilyen gond, legalábbis nálam. Előfordulhat, hogy nálad van helyileg valami probléma. Előzmények törlése, flashplayer beállítása-, sütijeinek ürítése, másik böngésző, router újraindítása, mindezeket nézd meg, esetleg segíthet.
     
  6. •КΞĢΥΞ†ŁΞИ•

    •КΞĢΥΞ†ŁΞИ• Utánpótlás-írogató

    Sziasztok.

    int5 a kedvencek menüt kiteszem, lefixálom viszont, ha kilépek akkor ott marad, de nem jeleníti meg a hajókat.
    Gondoltam szólok. :)
     
  7. katona777hu

    katona777hu Utánpótlás-írogató

    Mindenkinél hibás vagy csak nálam írja ki azt bejelentkezésnél ,hogy LOST CONNECTION! Vagy van valami szünet amit nem olvastam el fórumon? :O
     
  8. -_dominó_-

    -_dominó_- Törzsjátékos

    én sem tudok belépni a tengerre :(
     
  9. Europa5

    Europa5 Fórumlakó

    Azért nem tudtok belépni, mert resi lesz.(15 perc múlva)
     
  10. -_dominó_-

    -_dominó_- Törzsjátékos

    köszi a választ Europa5 :)
     
  11. TYUPI™

    TYUPI™ Fórumlakó

    Sziasztok jelezném hogy a bástyákkal valami nagyon nem stimmel . Mivel nekem még nincs meg az összes helyem így nem tudom mindet egyszerre használni és mivel nekem a javítást cserlnem kell pl a rögzítettel vagy a futótüzet a hajóáccsal így fel tünt ha át cserélem és utána vissza utána nem kapom vissza annak a bástyának a tulajdonságait pl hajóács + 1 vitorla ami sebességet ad azt nem írja jóvá. de ezt lehetne még kombinálni . sok féle bástyával így arra kérném azt a kollégát aki ezt olvassa hogy jelezze mert nálunk CM luxus és így csak itt tudom figyelmeztetni talán azt akit kell.
     
  12. -_dominó_-

    -_dominó_- Törzsjátékos

    bocsánat Héra de közben mennem kellett dolgozni ezért nemválaszoltam azonnal :)
    Eu4 szerveren játszom.
     
  13. SzellemCápa

    SzellemCápa Junior szaki

    EU4 - A játék tényleg erősen akad vagy csak egyéni probléma - bár semmi mással nincs baj - tisztítás, törlés, több böngésző kipróbálása megvolt. A tenger betöltése is lassú 90% sokat gondolkodik.
     
  14. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    EU1 Lost Connection
     
  15. °°Máté°°

    °°Máté°° Törzsjátékos

    Nem tudok belepni a tengerterkepre, ezt irja ki:
    LOST CONNECTION !
     
  16. (-Főnix-)

    (-Főnix-) Utánpótlás-írogató

    Sziasztok EU 4 LOST CONNECTION !
     
  17. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Tehát, ha ezt látjátok, várjatok kicsit türelmesen.:) Mindjárt be tudtok lépni.;)
     
  18. (-Főnix-)

    (-Főnix-) Utánpótlás-írogató

    Köszönöm az infót már belehet lépni :)
     
  19. kecsó

    kecsó Fórumlakó

    Üdv, Eu4 es mega sz., nem münködik a tortuga fénye, felraktam és kicsapott a cad.... Kérném szépen jelezni.
    Most nem azért a 700 gyöngyért...de elég bosszantó mert a BP se osztogat csak ugy 700 gyöngyöt.... :rolleyes:
     
  20. Péter

    Péter Fórum ismerője

    Nincs teljesen igazad mert én már kaptam 850 gyöngyöt is csilliből amit a bp adott de visszatérve a tortuga nálam sem működött tegnap. Felraktam nyomtam 1db F5-t event boss elött 1 percel és leesett a hajómról ellenséges mappon.Gratula. Bár én eu5 megaszerón vagyok
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.