Hibajelzések

Kategória: 'Archív: Segítség', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 23.2.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. ViCtUsVenAtoR

    ViCtUsVenAtoR Utánpótlás-írogató

    Nekem sem teszi a dolgát a rakétamester valamint eltűntek a tisztek a hajóról :(
     
  2. Kovilad

    Kovilad Utánpótlás-írogató

    Amióta elkezdődött az event akad néhány probléma... a gyöngyért vásárolt vitorla, lőszer nem jelenik meg csak frissítés után! Sőt van amikor ki-be kell lépni. Ezen kivül nincs kovács és kristálybarlang..... nem tudom az ágyúkat fejleszteni.
     
  3. Mary

    Mary Fórum nagymestere

    Nem csak a gyöngyös vásárlással van probléma, nekem nem enged még üregest sem venni a kereskedőnél, azt írja (A(z) int7.seafight.bigpoint.com jelenleg nem tudja kezelni ezt a kérést.) S ahogy látom, a tegnap pénzért vásárolt szívtörő lőszert még mindig nem kaptam meg. :(
     
  4. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Szeretném megkérdezni,hogy a térképen való üreges lőszer vásárlása végre mikor lesz hibamentes.Kb 4éve hibás,azt írja ki ismeretlen eredetü hiba lépett fel.Mondom kb 3-4éve hibás-.
     
  5. levlevliva

    levlevliva Fórumszaki

    Gala te 3-4 éve amúgy sem haladsz sehova :D
    De te miért a tengeren akarod 50.000-vel venni a lőszert? Össze kell gyűjtögetni 50-100 millát aztán az elég egy darabig.
     
  6. makfer

    makfer Törekvő

    4szer nyitottam 1hét prémet 2-3napja és még mindig sehol semmi.
     
  7. ]EZEL[

    ]EZEL[ Törzsjátékos

    Én hasonló cipőben járok igaz én csak 3x nyitottam de nem írja jóvá de sok mindent sem nem csak ezt feladom!! Írtam a sopira na mind 1
     
  8. Nirvana.

    Nirvana. Utánpótlás-írogató

    sziasztok,Landonbol kapott cimereim átalakultak.....
    016-09-03 06:20:31
    Megszerezve: 1 Füstbomba. Ok: Eventmechanika
    2016-09-03 06:19:53
    Megszerezve: 1 Füstbomba. Ok: Eventmechanika,,,2016-09-03 11:57:56 Megszerezve: 1 Füstbomba. Ok: Eventmechanika 2016-09-03 11:57:14 Megszerezve: 1 Füstbomba. Ok: Eventmechanika
     
  9. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Szia

    Mi az hogy átalakultak? Nem csak lefüstöltek?
     
  10. Nirvana.

    Nirvana. Utánpótlás-írogató

    Nem lefüstöltek,a tengeren cimert kaptam mire bementem a biztibe eltüntek,ez volt a naploban
     
  11. Péter

    Péter Fórum ismerője

    DD 1 kérdés! Most olvasom a fórumon:Teknőczúzó csomag : Én megvettem tegnap előtt de nincsenek benne kövek és majd lesznek talán mikor javitják. és a kérdés: felhivás van róla de jelen pillanatban semmit sem ér. Miért? Ez úgy lenne igazi megveszem ami megvolt és tudom használni ami által fizetve előnyhöz jutok. Picit bosszús vagyok emiatt.
     
    Utoljára szerkesztett: 3.9.16
    levlevliva kedveli ezt.
  12. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Azt is láthattad, a hirdetmény hétfőn került ki. Csütörtökig, a szinkronizálásig tartalmazta is az ékköveket. Aki később vásárolta meg, és hiányoznak belőle az ékkövei, azok is meg fogják kapni. Nem töröljük csupán azért, mert technikai hiba adódott, amit igyekeznek megoldani, amint azt olvashattad is, várhatóan hétfőn.

    Arra ismételten felhívnánk a figyelmeteket, ez nem csevegő topic, kizárólag a játékban előforduló hibák jelzésére van. Aki beszélgetni szeretne bizonyos témáról keresse meg a megfelelő témát, vagy nyisson újat a megfelelő helyen.
     
  13. sünibogár

    sünibogár Utánpótlás-írogató

    én se a tengeren se a főoldalrol nem tudok üregest venni, valami hibát ir ki a tengeren, a fő oldal meg csak tőlt de semmi
     
    Tэxᴀک kedveli ezt.
  14. Tэxᴀک

    Tэxᴀک Utánpótlás-írogató

    Erre nekem a Magyar support azt válaszolta sajnálják de nem tudnak segíteni...
    Az event kezdete óta 1db ládakulcsot sem tudok venni, nem hogy Event lőszert vagy tárgyat...
    Az event első fele ílymódon kukás számomra, mert senki nem fogja visszaadni a tehetetlenség idejét.
    Kompenzációra meg számítani is felesleges, mert ha szerencsénk van TALÁN az event második felére megoldják a problémánkat....

    Üdv: LM
     
  15. SzellemCápa

    SzellemCápa Junior szaki

    A nyomkövető agresszív event hajókkal tele a tenger de egyéb NPC-ket szinte mindig percekig kell keresni.
     
  16. *.FBI.*

    *.FBI.* Fórum-zöldfülű

    5. szintű altiszttel 900-at javítok, ha megveszem a lőszert akkor csak frissítés után tudom felhasználni.
    Én nem értem a fejlesztőket. Ha ennyi hiba van akkor miért nem állítják le a szervert mit tudom én 3 órára és a 3 óra alatt minden amit lehet kijavítani. A sok restart-al nem sokra megyünk, mert ha valamit megjavítanak akkor feljön egy másik hiba és így tovább és így tovább. A másik meg szerintem elég sok játékos szeretné, ha ezek fejében egy elég komoly utalványkódot kapnánk!
     
  17. Péter

    Péter Fórum ismerője

    A főoldalon a saját eredményeim menü nem működik. Array felirat van a pontszám helyett már minimum 3 napja.
     
    †Knight_Rider† kedveli ezt.
  18. Péter

    Péter Fórum ismerője

    A teknőszúzó dizánjba mikorra várható,hogy jóváírják a köveket mert mára igérték? :(:( A főoldalon nem találtam értesittést róla.
     
  19. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Annyi információnk van egyenlőre, amit te is olvashatsz a Patchday információknál.
     
  20. Péter

    Péter Fórum ismerője

Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.