Hibajelzések

Kategória: 'Archív: Segítség', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 23.2.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -COMBAT18-

    -COMBAT18- Utánpótlás-írogató

    Arra szeretnék 5 nap után választ kapni hogy miért nem bírok semmit vásárolni.
    A Főoldalon azt írja a "Munkamenet ideje lejárt ". A tengeren pedig hogy "Ismeretlen belső hiba . Ilyennek nem szabadna előfordulnia. " A supportnak írtam már és mint javasolták türelmes is voltam de már elfogy lassan minden löszerem és esélyem sincs venni mert nem működik .Az már csak hab a tortán hogy az összes Tisztem "nyaralni " van. Venni újat nem bírok mert nem működik a piac. A vicc kedvéért csinálltam egy új karaktert lássanak csodát azon minden úgy működik ahogy kell.
    Kalóznak állt:
    2010-01-16 16:04:59
    Ennyi idő után szerintem nem ez a legjobb módja a játékosok megtartásának. :(
     
    tami80 kedveli ezt.
  2. Arizonα

    Arizonα Utánpótlás-írogató

    Űdv

    Engem az érdekelne amit pénzért vásároltam lőszereket . mikor írják jová. pénteken vásároltam 4 napja várom hogy tudjak eventezni . pénzés vásárolt előny se jó már nekik ? :)
     
  3. Mary

    Mary Fórum nagymestere


    Én csütörtökön vásároltam lőszert és még nem kaptam meg.
     
  4. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Nem tudok mást én sem, csak mint a support, a türelmeteket kérni. Remélhetőleg minden egyes hibát, ami a frissítés során jött igyekeznek kijavítani. Valószínűleg központilag fognak dönteni mindenről, ehhez pedig idő kell.:(
     
    ♥Crazyß♥™ kedveli ezt.
  5. Péter

    Péter Fórum ismerője

    most volt resi teknős zúzós kövek sehol.:(:(
     
  6. bagiro22(hun)

    bagiro22(hun) Fórum-zöldfülű

    a prémeket sem adták meg:(
     
  7. *ZSOLTI*

    *ZSOLTI* Járnitanuló

    Sziasztok most vettem Elveszetett szerelmet ami rendesen elveszett f5 után sem irja fel a tengeren de még a fekete piacon sem de a lelkeket vonja.
     
  8. Mary

    Mary Fórum nagymestere

    Ahoj kalózok!

    A mai szinkronizálással több hibát is sikerült javítanunk, például:
    • Megrendelt csomagok nem, vagy hibásan kerültek jóváírásra.

    Bocsánat, de én még mindig nem kaptam meg a csütörtökön rendelési oldalon vásátolt szívtörő lőszert :(
     
  9. *ZSOLTI*

    *ZSOLTI* Járnitanuló

    A mai szinkronizálással több hibát is sikerült javítanunk, például:
    Vásárlás után nem jelentek meg a tárgyak, lőszerek, stb-k a tengeren.
    Én is resi utén vásároltam vagyis csak szerettem volna igy csak a lelkek mentek el a semmibe.ki be lépéssel sem irja fel sehová
     
  10. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Sziasztok.

    Hiba javításról van szó, nem jóváírásról. Tehát ha most vennél valamit azt elméletileg már jól megkapod (nem teszteltem ;) ) Az elmaradások scriptjei még ezek után... Addig soha nincs script, míg a hiba nincs elhárítva, hiszen akkor még többször újra és újra futtathatnák.


    A resi és szinkronizálás nem feltétlen párhuzamosan megy. Szóval nem az a lényeg, hogy resi után, hanem mostanában is ilyen?
     
  11. *ZSOLTI*

    *ZSOLTI* Járnitanuló

    Most jó de amit vettem amikor nem volt jó akkor sem irta jóvá
     
  12. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Mint előbb írtam, ezek most hiba javítások voltak. Korábban nem megkapott, vagy rosszul jóváírt dolgokkal kapcsolatos scriptek még csak a javításokat követően jöhetnek... Türelem ;)
     
  13. Diana

    Diana Utánpótlás-írogató

    Sziasztok.
    Az altisztek mikor lesznek javítva, mert még mindig nem a rendes javítást látom az altiszteknél, mert az 5-ös altisztem 200-300al javít, holott van prémem meg kő ami gyorsabban javít, és persze szerintem többet kellene, hogy javítson..:cool::cool:
     
  14. ]EZEL[

    ]EZEL[ Törzsjátékos

    Tisztelettel kérdem nem lehetne 1 távolabbi idő pontot + határozni nem hiszem,hogy ez nevetséges kérés lenne így legalább Tényleg türelmes lenne a játékos De egyre jobban el megy a kedvük a játéktól soknak !!
    2016-09-06 09:34:37
    2 x Ládakulcs jóváírva. Ok: Kereskedő
    -2'850 gyöngy igen Ám de csak 1-t kaptam f5 és semmi várok türelemmel!:) de meddig hát bocsánat de ez fer??
     
    **Patrik** kedveli ezt.
  15. Doronya

    Doronya Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Sajnos nem lehet ágyúgolyókat vásárolni! Így képtelenség játszani! Kérlek javítsatok!
     
  16. Péter

    Péter Fórum ismerője

    DD? Mi hír a kövekről mert infó van hogy mindenki megkapta a script-nek hála de én nem találom sehol. Még az ékkőcsiszolóban sem. Support megint?
     
  17. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Igen, aki nem kapta még meg a hiányzó ékköveket a Teknőczúzó desighoz, az ismételten írjon supportra.
     
  18. Maquina

    Maquina Utánpótlás-írogató

    én se kaptam meg és sokan mások sem szerintem irok suportra
     
  19. tami80

    tami80 Törekvő

    A hajók nem megfelelően javítanak, 2-es rabszolgát nem lehet venni
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 6.9.16
  20. Péter

    Péter Fórum ismerője

    Kövek még mindig sehol. Infó van róla?
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.