Visszajelzés Hibrid szerver - PvP vagy PvE?!

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: DonMaterial, témanyitás ideje: 16.1.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. DonMaterial

    DonMaterial Kivételes tehetség

    Ide írjátok meg javaslataitokat a Hibrid szerverrel kapcsolatban.
    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.
    Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:

    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak...
    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. Csónakos

    Csónakos Utánpótlás-írogató

    Üdv!
    Nem lehetett volna a beütemezést 2 nap PVE és 3 nap PVP- re állítani?? Szerintem ez így lenne reális minimum vagy fele fele 2-2 vagy 3-3 nap!
    Köszi!
     
  3. *~Gaby~*

    *~Gaby~* Járnitanuló

    Ezt most komolyan gondolták? Nem igazán értem a logikát, ami szerint döntöttek, hogy 1 nap PVE és 3 nap PVP, főleg pl. a 4 napos eventeken. Amikor PVE a szerver, akkor is nyugodtan lehet harcolni azoknak, akik akarnak, hisz a PVP módot korlátlanul lehet nyomogatni, de PVP szerver esetén a védelmi aura korlátozva van időben is és mennyiségben is. Esetleg 1 hét PVE és 1 hét PVP, eventeknél meg fele-fele, hisz nem mindenki pénzből építi a hajóját s nem játszunk 24 órát, hogy azt az 1 nap PVE módot ki tudjuk használni.
     
    sárkányos és Scorpio.2.Hu kedveli ezt.
  4. Scorpio.2.Hu

    Scorpio.2.Hu Junior szaki

    Szia! Én egyetértek veled! Szerintem igazad van! és a PVP szerver esetén korlátozva van a védelmi aura, akkor azt is úgy kellene megcsinálni, hogy mindenki maga döntse el, hogy most miben játszik PVE vagy PVP! Nem kellene korlátozni szerintem! Sokszor nem tudok játszani mert elfogyott a védelmi aura, venni sem lehet :( és én nem szeretném magam szét lövetni :) További szép napot!
     
    sárkányos kedveli ezt.
  5. MURAT2022

    MURAT2022 Utánpótlás-írogató

    Szia! Melyik az a Hidrid szerver ? :eek: köszi.
     
  6. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! Tudomásom szerint EU8.