Visszajelzés Hóolvadás esemény 2023

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: DonMaterial, témanyitás ideje: 13.1.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. DonMaterial

    DonMaterial Kivételes tehetség

    Ide írjátok meg javaslataitokat a Hóolvadás esemény 2023 eseménnyel kapcsolatban.
    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.
    Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:

    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak...
    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. ✭Nσ.Mσre.Sσrrσw✭

    ✭Nσ.Mσre.Sσrrσw✭ Utánpótlás-írogató

    Jelezném Kevés event NPC, Ládák.
     
  3. DonMaterial

    DonMaterial Kivételes tehetség

    Üdv! Most kezdődött az esemény... Ha később is fenn áll a probléma, továbbítjuk!
     
  4. _Mr_

    _Mr_ Járnitanuló

    Szia 14:30 alig van esemény láda illetve szigonyozáshoz jégtábla , nagyon kevés esemény hajó , nagyon sok a játékos és kevés nagyon láda jégtábla event npc köszi előre is korigálást mindenből több legyen
     
    Naksi kedveli ezt.
  5. .y1.

    .y1. Utánpótlás-írogató

    Honnan tudom beszerezni a "Régi feljegyzések " tárgyat? Köszönöm a segítséget.
     
  6. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Kapott infó szerint a Mord vadkan Npc adja.
     
  7. ✭Nσ.Mσre.Sσrrσw✭

    ✭Nσ.Mσre.Sσrrσw✭ Utánpótlás-írogató

    Jelezném még mindig kevés NPC,Láda,jégtáblák. Próbák vannak. Ez az event jó formán erőltetett mult hozz képest.
    Lesznek e más dolgok be téve piacra PL : Házi Állat? VIP Piac ? valami értelmes dolgok, 5 db akna hát elég karcsú.
     
  8. -janos-

    -janos- Járnitanuló

    valami kod van esetleg, vagy forumra nem irjak ki
     
  9. Köyble

    Köyble Junior szaki

    Nem írták még, de KGEYMPF3LJE9WNR5
     
  10. Köyble

    Köyble Junior szaki

    Jelezném, hogy lenne igény egy kicsit összetettebb csoportos event térképre. Jelenleg annyiból áll, hogy 5-en bemegyünk, mindenki lövi az npc-t, aztán kijövünk. A gyógyító nem hogy nem szükséges, de konkrétan hátráltatja a csapatot. Nem is emlékszem most így hirtelen volt e olyan event csoportos map ahol a sikeresség kulcsa a gyógyító lett volna, vagy legalább a feltétele lett volna, talán a régebbi farkasos téli map. Vagy túl erősek vagyunk a bosshoz képest, vagy túl keveset sebez. Lehet az a baj, hogy ha nehezedik a csoportos, akkor a kisebb hajóknak esélytelen, most viszont az erősebbeknek nem túl nagy kihívás így.

    A másik, szerintem a csapatjátékot erősítené egy olyan event küldetéssor, amelyet ugyan úgy mondjuk 5-en lehetne megcsinálni, jutalom pedig akkor járna a végén, ha mind az 5 játékosnak sikerült. Lehet ez admirális sebzés, x db npc kilővése vagy akár bonyolultabb feladat is. Kisebb hajókat lehetne ezzel segíteni klán szinten, mint egy csoportos térkép csak a normál mapokon.
     
    ProdigY**** és -janos- kedveli ezt.
  11. -janos-

    -janos- Járnitanuló

    kosz
     
  12. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

  13. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! belegondoltál abba hogyha az az 5 játékosból 2 nem csinálja végig a próbákat annak mind az 5 játékos issza meg a levét és akkor meg az lesz a baj. Vannak jó észrevételek és az jó is, de előtte minden lehetséges opciót gondoljunk át.
     
  14. Köyble

    Köyble Junior szaki

    Igazad van, de ha jobban belegondolsz, most is ez van a csoportossal. Nem volt még olyan köröm, hogy ne lett volna legalább egy olyan résztvevő, aki elment a sarokba szotyizni, míg mi kilőttük neki, amit kellett. Szerintem erre az a megoldás, hogy olyanokkal mész, akiket ismersz.
     
  15. -janos-

    -janos- Járnitanuló

    en senkivel se megyek de attol reszt veszek eg ha csak 250k sebzes
     
  16. -janos-

    -janos- Járnitanuló

    en amit hianyolok keveset dobja vagy de tegnap ota egyszer lattam a nagy eventet ?ez hiba vagy csak nem irja ki hol van?
     
    §sombrero§(WFA)(MSZ) kedveli ezt.
  17. Köyble

    Köyble Junior szaki

    Vagy, hogy ezt kiküszöböljük, lehetne úgy csinálni, hogy egy nagyobb cél lenne, amit közösen kell elérni, és akkor maximum kicsit visszatartja valaki, ha nem csinál semmit, de nem lehetetleníti el.
     
  18. Köyble

    Köyble Junior szaki

    Szerintem elég közel kell lenni, hogy lásd ha dobja. EU7-en kb. 5 percenként jelenik egy.
     
  19. ProdigY****

    ProdigY**** Fórum-zöldfülű

     
  20. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Tudom sajnos én is átéltem ilyet csak ott 2-en mentek a sarokba és mi szívtunk az Npc-vel, hát úgy kell megválogatni a csapatot hogy jó legyen az.