Visszajelzés Hóolvadás esemény 2023

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: DonMaterial, témanyitás ideje: 13.1.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Nagy event alatt mit értesz? A Midgardi kigyót vagy mit ? Légyszíves érthetőbben írd le mit szeretnél kifejezni vele köszönöm.
    De ha a Midgardi kigyóra gondolsz akkor bizonyos térképtávolságba írja csak ki.
     
  2. §sombrero§(WFA)(MSZ)

    §sombrero§(WFA)(MSZ) Junior szaki

    Üdv. Ma és a elmúlt napokban is alig lehet npc és eventládát találni, körbe jártam 3 térképet is, nem voltak sokan, nem az volt, hogy valakik már kilőtték, és szigonyozni való is eléggé kevés, alig van! Lehetne ez ellen tenni valamit?
     
  3. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Köszönöm jelzésed, jelzem.
     
    §sombrero§(WFA)(MSZ) kedveli ezt.
  4. Ducc[HIP]

    Ducc[HIP] Aktív író

    A 3. ismétlődős küldetésen is lehetne valamit könnyíteni mivel midgardi kígyó elsüllyesztése a feladat egyik része, amit nehéz úgy elhozni hogy a nap nagy részében kiírva sem látom (nem egy mappon parkolok folyamatosan vándorlok mapról mapra), lehetne helyette inkább sebzés!
     
    sárkányos kedveli ezt.
  5. boxi

    boxi Utánpótlás-írogató

    egyet értek az előttem felszolaloval igy szinte lehetetlen megcsinálni a probát
     
    Ducc[HIP] kedveli ezt.
  6. Ducc[HIP]

    Ducc[HIP] Aktív író

    Végre leküzdöttem ezt a kígyó süllyesztést és eljutottam az utolsó próbáig a "Lezáratlan ügyek" ami szintén ismétlődős hát a jutalmak iszonyat gyengék 30k elitpont, 1 db tűzvihar 2es szint, 1250 korona, és 25 yolung érme!:D
     
  7. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Javítva lett már csak 6 millió sebzés kell belöle
     
    Ducc[HIP] kedveli ezt.
  8. -Labtec-

    -Labtec- Törekvő

    Lesz be téve házi állat? Más tárgyak Piac térre ?
     
  9. DonMaterial

    DonMaterial Kivételes tehetség

    Üdv, nincs tudomásunk róla, hogy lesz!