HRMA REVENGE II

Kategória: 'Ötletelés', témanyitó: Bogar-WFA, témanyitás ideje: 19.12.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Bogar-WFA

    Bogar-WFA Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!

    A 28-as szinten az egyik prróbához és a vizsgához is kell fosztani HRMA REVENGE II-őt.
    Viszont nagyon kevés van belőle, szerintem talán naponta 1 db. Lejjebb vihetnék, hogy ne 5oo Renown-t hanem mondjuk csak 100 at kelljen kilőni. Bosszút se egyszerű fosztani, de az legalább van gyakran. Egy idő után összejöhet. Viszont a Revenge lehetetlennek tűnik, ha nincs az ember mögött a TOP 3 klán valamelyike a szerveren.
     
  2. =Allanon=

    =Allanon= Fórumprofi

    Szia!
    Manapság klán, szövetség nélkül tényleg nem sokra megy fentebb az ember, ezzel a próbával én is közel 3 hónapot szívtam, de nem gondolnám hogy csökkenteni kellene a számukat, szólni kell a klántársaknak, szöviknek, haveroknak. Hamar belehet lőni, kétlem hogy napi 1x van azon a szerveren. Meglehet csinálni, attól hogy nem sikerül elsőre nem felétlen van gond ezzel :p Sok sikert, biztos sikerül :)
     
  3. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Szia! Allanonnal kell egyet értenem. Ha valaki nagyon akarja, akkor tesz érte. Engedd meg, hogy magam hozzam fel példának. Mögöttem sem állt a top 3 klán, nekiugrottam egyedül lövögetni, volt, hogy egy két órát álltam a kikötőben, hátha írja. Valóban nem könnyű vizsga, de egyáltalán nem lehetetlen. Ha csak 2 hajót találsz aki tud segíteni, már sokkal egyszerűbb. Kitartást és fel a fejjel! :) ( Egyébként érzésre is sokkal jobb, mikor te küzdesz meg érte, nekem legalább is jól esett mikor meglett ;):oops: )
     
    -Honey- kedveli ezt.
  4. world_of_warship

    world_of_warship Aktív író

    Hali. Tényleg nagyon nehéz vizsga, pláne mikor tömegesen csináltuk, legeltem én is rajta nem keveset, napi 5-6 órát lövöldöztem érte hetekig.Egyébiránt mikor nagy küszködés árán meglett valóban jó érzés volt, egy vizsi volt amit ennél is nehezebbnek éreztem a lánctö
    rőt, ucsóra hozni, az kiverte a biztosítékot nálam,De sikerült, és elöbb-utobb mindenki letudja ezeket a nehezebb vizsgákat, hajrá.
     
  5. Bogar-WFA

    Bogar-WFA Utánpótlás-írogató

    Köszi a bíztatást! Akkor nekiugrok. Mondjuk a Bosszú fosztásnál is ezt gondoltam, hogy lehetetlen aztán mégis megcsináltam. :)
     
  6. Bogar-WFA

    Bogar-WFA Utánpótlás-írogató

    Megőrülök. Sikerült fosztanom ma egy Revenge II-őt, erre nem adta a sirályos tárgyat. :(
     
  7. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    A sima HRMA Bosszú fosztása adja (ha te vagy az, akinek a supporton is válaszoltunk). :)
     
  8. Bogar-WFA

    Bogar-WFA Utánpótlás-írogató

    Igen én vagyok! Köszi ;)