Ingyen 5. altiszt?

Kategória: 'Archív: Segítség', témanyitó: SF.game1, témanyitás ideje: 5.5.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. SF.game1

    SF.game1 Utánpótlás-írogató

    az 5. altisztet mindenki csak 1 napra kapja meg vagy aki prémiumos de nem volt 5. altisztje az a prémium lejárta utánig megkapja? vagy az is csak 1 napra?
     
  2. Røвєяτ-ø*HU*

    Røвєяτ-ø*HU* Fórumprofi


     
    Utoljára szerkesztett: 5.5.14
    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ kedveli ezt.
  3. StiffmeisterHUN

    StiffmeisterHUN Járnitanuló

    Kedves SF.game1!
    Ha nincs prémiumod csak 1 napra kapod meg az altisztet. Ha van prémiumod egészen odáig fog szolgálni a hajódon amíg le nem jár a prémium, persze ha közben meghosszabbítod, még tovább lehet a hajódon.
     
  4. ~.mano87.~

    ~.mano87.~ Utánpótlás-írogató

    szijasztok! És mikor kapjuk meg ezt az altisztet??
     
  5. Azt lehet tudni mikor fogják jóváírni ?
    mert lassan már 3 hete húzzák halasztják, esetleg valakinek erről valami információja nincs ?
     
  6. **MaXł**

    **MaXł** Járnitanuló

    Hát remélem nem fogják.. ez nem fair... mi meg vettük 3700 ft-ért... most meg mindenki meg kapja ingyen... végülis akkor kidobtam az ablakon 3700 ft-ot...
    most gondolkozom egyáltalán vegyek-e vudu ágyút vagy ne....
     
  7. StiffmeisterHUN

    StiffmeisterHUN Járnitanuló

    Kedves ííííííí...!
    Nem húzzák halasztják 3 hete, ugyanis Április 29.-én írták ki, ami ha jól számolok 12 napja volt, ami még nincs 2 hét. mint már egy bejegyzésben írtam, ma 23:59-ig kellene jóváírni, az után lesz jogos a reklamáció.
     
  8. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Sziasztok,

    Ahogy SiffmeisterHUN is írja nincs halogatva, múlthéten írtuk, és akkor sem adtunk meg konkrét időpontot:
    Tehát amint tudjuk, hát még nem sikerült, pedig a producerek is szerették volna ma éjfélig (ekkor jár le a "a jövőhéten").

    Maxi, ezt egy másik témában megbeszéltük... fair vagy nem fair, ez most így van. Ha 1 hete vetted meg, és holnap megkapnád ingyen valóban rosszul jártál, de ha 2 éve már élvezed az 5. szintű altiszt adta előnyöket már bőven behozta az árát (sztem).

    Vudu ágyún meg gondolkozz persze, mindig gondolkozzunk mielőtt pénzt költünk, ne csak szórjuk azt. Mindig minden fejlesztés, melyért pénzt adsz csak egy bizonyos ideig ad előnyt. Ez mindig is így volt, és szerintem így is marad, így megadva az esélyt azoknak is akik nem tudnak pénzt áldozni a játékra.
    • Boko dizik: pár hónap lemaradással de az eventekből is kaphattál/kaphatsz ugyan olyan bónuszokkal rendelkező diziket;
    • Ágyúk (akár 50,55, 60 fontos, admirális vagy vudu ágyú): sokan költenek/költöttek, vagy konkrétan az ágyúkra, vagy csak gyöngyre, hogy megvegyék majd a piacról az ágyúkat, csak azért hogy hamarabb legyen meg neki mint másnak, majd jött újabb ágyú és nem igen tudta mire használni.
    • Kristály tehetségekre, fedélzetekhez: sokan nem keveset költöttek különböző csomagokra, csak azért hogy hamarabb meglegyen nekik az 50-60-65 tehetségük, vagy a 10 fejlesztett fedélzetük, csak azért hogy így előnyhöz jussanak arra az időre míg a többiek szépen lassan összegyűjtik a tengeren a rávalót.
    • stb...
    Konkrét példák voltak, de mondhatnám simán a gyöngyöt is, amit megvettek, és elköltöttek bármire, hogy fejlődjenek.
     
  9. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Én ezt tudom DD nem kell írni! :D Én örülök a dolognak! :D
     
  10. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Tudom hogy tudod, csak gondoltam ide jól jött a te véleményed is, ezért idéztelek :p
     
    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ kedveli ezt.
  11. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Ohh, ez megtisztelő DD! :D
     
  12. #big-ben#

    #big-ben# Haladó

    lehet már tudni hogy mikor lesz 5-ös javitoaltiszt?
     
  13. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Nem, nincs pontos időpont, annyi biztos hogy a sok negatív vélemény a témával kapcsolatban eljutott az illetékesekhez...
     
  14. #big-ben#

    #big-ben# Haladó

    köszönöm
     
  15. Spongee™

    Spongee™ Rutinos

    Én még ezzel valahogy még mindig nem békültem meg..Egyszerűen nem értem a logikáját.
    Azt eltudnám képzelni,hogy mindenkinek odaadják 7napig, vagy 1hónapig és akinek tetszik,az utána megvásárolja.
    Vagy akikek odaadják ingyen,ne nyújtson annyi előnyt.mint pl nekünk,akik pénzért vásárolták..Mindig ezt mondogatom, egy dolog hiányzik a fejlesztő csapat munkájából
    és az pedig a kreativitás...és ez az ilyen dolgoknál látszik meg..
    Nem irigy vagyok,félre ne értsetek, csupán nem örülök neki..ez van.
     
  16. Maszkalozokni™

    Maszkalozokni™ Járnitanuló

    ugye NEM arról van szó, hogy innentől az 5-s altiszt PÍZ nélkül elérhető lesz? thx
     
  17. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Spongee én is sok mindennek nem örülök, de ez van... Nem lehet ellene mit tenni. :(
     
  18. **MaXł**

    **MaXł** Járnitanuló

    Én nagyon nem támogatom.... Én is szépen elővettem a bankkártyámat és meg vettem... Jó lenne, amit meg lehet venni pénzért azt ne lehessen hozzá jutni!

    Most aki költött a vudu ágyúkra 100k ft-ot... később meg lehet venni gyöngyért az kicsit felháborító lenne! Bár ennek én is csak, de más játékosokkal szemben ez nem fair !
     
  19. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Itt rettentő sok nem fair dolog van. Nem kéne ezen lovagolni...
     
  20. sLaca

    sLaca Aktív író

    Nem értem mit ríínak egyesek :) Nem a 3-as szintű vudumanusról van szó, hanem csak az 5-ös javítóról.
    1. oké, hogy mindenki megkapja - elvileg, valamikor - 1 NAPRA, de ha nincs prém vége is van másnapra, szóval sokra nem megy vele, és nem hinném, hogy azért vesz prémet, hogy megmaradjon,
    2. ha van prém, akkor valszeg megvette a fedeket és a javítót is, szal nem értem, hogy miért sajnálja a többiektől,
    3. ha nem vett prémet csak nyitott ládából, akkor neki szerencséje van, ez a réteg nem hiszem, hogy túl nagy lenne,
    4. a többségnek már amúgy is megvan a 4-es szintű javító.
     
    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ kedveli ezt.