Ismertető: Hóolvadás 2016

Kategória: 'Archív: Főhadiszállás', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 13.1.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Kérdések és válaszok
    Milyen időpontokat kell megjegyeznem az eventtel kapcsolatban?
    Az event január 14-én déli 12 órától január 26-án déli 12 óráig tart.
    A feketepiac/eladóhely az event
    vége után is nyitva tart, és csak január 28-án éjfélkor zár be (helyi szerveridő szerint).
    A jéglőszer január 29-én déli 12-kor olvad el (helyi szerveridő szerint).
    A többi lőszeredet nem fenyegeti az olvadásveszély!

    Milyen lőszert készíthetek és hogyan?
    Az eladóhelyen hógolyó lőszerből egy kevés aranyért jéglőszert készíthetsz. Sőt mi több, jéglőszerből némi gyöngy fejében jégtűzgolyókat is előállíthatsz – ez a lőszer azonban csak Sleipnirnek okoz plusz sebzést.

    Milyen különleges NPC-kkel találkozhatok a tengeren a Hóolvadás event alatt?
    Az event folyamán a normál PVP térképen ott kószál majd háromféle NPC: Hugin, Jörmungander és Sleipnir! A Sleipnir NPC-k a Jörmunganderekből támadnak.

    Milyen lőszerrel süllyeszthetem el a különleges NPC-ket?
    A Hugin NPC-t bármilyen (arany vagy gyöngy) lőszerrel elsüllyesztheted. A robbanó lőszer Huginnak plusz sebzést okoz. A Jörmungander és Sleipnir NPC-k elsüllyesztéséhez bármilyen gyöngylőszert használhatsz. A jéglőszer Jörmungander ellen ad komoly sebzésbónuszt, a jégtűzgolyó pedig Sleipnir ellen.

    Milyen jutalmakat lehet szerezni a különleges NPC-ktől?
    Hugintól hógolyó lőszert kaphatsz. Hogy mennyit, az attól függ, mennyi sebzést okoztál neki. Az a játékos, aki a legtöbb sebzést okozza, ezenfelül 1 db kristályt is kap. Jörmungandertől gyöngyöt szerezhetsz az általad okozott sebzés arányában. Sleipnirtől kristályokat és jéglőszert lehet zsákmányolni, szintén attól függően, mennyi sebzést okoztál neki. Az a játékos, aki a legtöbb sebzést okozza, ezenfelül 1 sárkánytüzet is kaphat, ha nagy szerencséje van.

    Miért olyan nagy durranás a jéglőszer?
    A jéglőszer ugyan január 29-én délben mind elolvad, de addig nagyon is érdemes használni.
    Jörmungander ellen sebzésbónuszt ad (bár a folyamatos sebzést nem növeli). Sőt, ezenfelül még 10
    másodpercre meg is fagyasztja az ellenfelet.
    Ha végre kiolvadtál a jégből és megint mozoghatsz, 20 másodperces pihenőidő következik, amely alatt senki nem fagyaszthat meg újra.

    Milyen jutalmakat lehet szerezni a jégtábláktól?
    A PvP-térképeken az event ideje alatt jégtáblák is lesznek! Ha te viszed be nekik az utolsó találatot, nem távozol üres kézzel. A jutalmad lehet jéglőszer, sasszem, mojók és csillagtűz.

    Milyen jutalmakat lehet kapni az eseményrangsor szerint?
    Ha a három különleges NPC közül bármelyiknek te okozod a legtöbb sebzést, rangsorpontokat szerezhetsz. Az event végén a következő jutalmakat osztjuk ki:
    • 1. helyezés: 15x tűzvihar ágyú és 1x Libra bónusztérkép
    • 2. helyezés: 10x tűzvihar ágyú és 1x Aquarius bónusztérkép
    • 3. helyezés: 5x tűzvihar ágyú és 1x Aquarius bónusztérkép
    • 4–5. helyezés: 1x Aquarius bónusztérkép
    • 4 kisorsolt játékos*: 1x Taurus bónusztérkép
    • 1 kisorsolt játékos*: 10x tűzvihar ágyú és 1x Taurus bónusztérkép
    * az eseményrangsor 1–100. helyezettje közül
    Figyelem: mivel a sorsolás teljesen véletlenszerű, előfordulhat, hogy egy játékos többször is nyer!

    Ne feledd: a jéglőszer január 29-én elolvad!
     
    Docca és BERMUDA65(HU) kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.