Ismertető: Kolombusz napok 2012. októberében! (2013.10.08-2013.10.12)

Kategória: 'Archív: Főhadiszállás', témanyitó: Siljagen, témanyitás ideje: 23.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Siljagen

    Siljagen Haladó

    2012. október 8-án 12:00 órától október 12.-én 23:59-ig rendezzük meg a Kolombusz napokat, amikor minden kalózkapitány felfedezőnek érezheti magát és persze megküzdhet Kolumbusz, a nagy felfedező utódaival is. Az újdonságok:

    • Columbus NPC
    • exkluzív Columbus design
    • hajóroncsok értékes zsákmánnyal
    (Kérdések és válaszok)
    Hogyan találhatok rá a Columbus NPC-re?
    A Columbus NPC-k 2012. október 8-án 12:00 órától egészen 12-én 23:59-ig járják a Seafight tengereit, az 2. szintű térképtől a 10. szintű térképig. Csak tartsd nyitva a szemed! Megéri harcolni velük, mert akár még a különleges Columbus designt is megkaphatod!

    Hogyan győzhetem le a Kolombusz NPC-t?
    A Kolombusz NPC-t csak gyöngy lőszerrel győzheted le. Töltsd fel a raktáradat alaposan lőszerrel és indulj harcba a Columbus hajók ellen! Figyelem: a designt csak úgy szerezheted meg, ha az utolsó lövést te adod le rá vagy a legtöbb sebzést okoztad neki!

    Jár a Kolombusz designnal valamilyen előny?
    A Kolombusz design használatával további 5.000 ÉP-t kapsz, illetve a design egyedi és minden kalóznak megmutathatod, micsoda felfedező kalózszellem lakozik benned!

    Legyőztem a Kolombusz NPC-t, de nem kaptam meg a designt. Miért?
    Mert nem Te adtad le az utolsó lövést vagy nem Te okoztad a legnagyobb sebzést az NPC-nek. Csak ezen a két módon szerezheted meg a designt. Próbálkozz bátran újra!

    A hajóroncsokból is megkaphatom a Kolombusz designt?
    Nem, csak a Kolombusz NPC hagyja hátra a Kolombusz designt. De a hajóroncsok is sok meglepetést tartogatnak! Sokféle tárgyat hagynak maguk mögött, tapasztalatpontokat, gyöngyöt, Triton áldását, fekete puskaport és aranyat. Megéri tehát a vadászat!

    Hol találom a hajóroncsokat?
    Hajóroncsok 2012. október 8-án 12:00 órától egészen 12-én 23:59-ig bukkannak fel az 2. szintű térképtől az 10. szintű térképig. Mindig tartsd nyitva a szemed és hamarosan megpillantasz egyet!

    Hogyan szerezhetem meg egy hajóroncs zsákmányát?
    A hajóroncsokat szigonyokkal kell feltörnöd. Szerezz be pár jó minőségi szigonyt és indulj zsákmányszerző útra – megéri!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.