Játék élmény fejlesztés új ötletekkel

Kategória: 'Ötletelés', témanyitó: †Knight_Rider†, témanyitás ideje: 7.1.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Sziasztok! Szeretném megosztani az ötleteimet. Kiváncsi vagyok a véleményetekre.

    1., Csökkenteném az egy klán által megszerezhető szigetek számát 5-re, így több klán érvényesülhet

    2., A flotta küldést maximalizálnám egy adott szigetnél, vagyis például 1 konkrét szigetre pl. 6 óra alatt csak 1x lehet flottát küldeni

    3., Ha egy sziget leütésre kerül, legközelebb csak 24 óra múlva verhető le újra.

    4., A lőszereknek új funkciót adnék, mint az elemi lőzereknek. Bizonyos lőszer bizonyos admirális hajóknak nagyobb sebzést okozna. Gondolok itt a Tyrannous, Revenge II, Imperius, Valencia, Diadal és Bosszú hajókra

    5., A szörnyeknél is bevezetnék egy (vagy több) admirálist, amit lehetne akár lőszerrel is lőni, de maradhat az is szigonyzós.
     
  2. ANGYALKA134

    ANGYALKA134 Utánpótlás-írogató

    1 kicsit sokat akar a szarka....
     
  3. ░pityesz░

    ░pityesz░ Törzsjátékos

    Szép napot.:)
    1.A szigetek maximális számát már nem hiszem, hogy tudják ennél is lentebb csökkenteni.(De nem rossz ötlet)
    2.Ebben nem értek sajnos egyet, mert a Flotta azért van, és azért is drágul minden flotta ára, minden elküldött után, hogy átgondold, megéri-e neked küldeni xy mennyiségű koronáért, avagy sem.:rolleyes:
    3.Ebben sem értek egyet, mert ha például, leütöd a szigetet, akkor ez olyan, hogy senki nem lőheti a szigetet meg, vagy ha meg/le is lövi, nem változik semmi (Lőszer pocséklás)..:confused:
    4.Ha csak jobban belegondolsz, hogy miért is vezetik be a viharlámpa 1-2-3-4..szintet, és azt felteszed + van 4-5ös szintű ágyúid, meg sok ágyúhelyed, na meg gyorsító + ékkő, meg stb stb.., akkor nem nagyon lesz szükséged az elemi lőszerre.Igaz jobb lenne meg gyorsabb, de ha a leírtakat olvasod, akkor nem nagyon kell elemi lőszer.(Megsúgom, hogy amiket felsoroltál Admiralisok, azokra valamennyivel több sebzést okoz, amit 31/ felett használsz elemi lőszerek:p;))
    5.Ez pedig szerintem felesleges, mert szörnyből admiralis, az azért túl bonyolult lenne, és lőszerrel lőni a szörnyet nem túl bölcs ötlet, max szigonnyal, de azzal nem igazán érné meg.:D

    De Örülök, hogy vannak ötleteid, respect és tisztelet.:)
    További Szép napot.;)
     
    *Farkas* és -ŽŠ- kedveli ezt.
  4. ’†〝Đeath™〞

    ’†〝Đeath™〞 Fórum-zöldfülű

    Nem rossz ötletek. A vp javítást viszont vissza állítanám :D
     
  5. Romed

    Romed Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    A fejlesztéseket bízzuk a fejlesztőkre ! Mindnyájunk megelégedésére eddig is kiválóan végezték munkájukat.
     
  6. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Szia, köszönöm a részletes véleményed. Az elemi lőszerekkel persze, hogy nagyobbat sebzel, mert nem 75-ös, hanem 100-as sebzése van.
    A koronásra visszatérve, azért szabályoznám, mert nem fair hogy feltolják az árat, aztán másnap meg kezdő áron visszaütik. A játéknak is jobb (szerintem) ha valaki nem ül a szigeten hónapokig, mert így több korona fogy :D Kevesebb marad a játékosoknál.
     
  7. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Nyilván a fejlesztők fejlesztenek. :D
    De ötletelni azért jó, ha a játékosok is ötletelnek. A kettő nem ugyanaz. :)
     
  8. csillácska

    csillácska Fórum-zöldfülű

    sziasztok kérdezném mért nem csinálnak olyan evenet ami csak a kicsik nek van 14 es szintig mivel sok a kis játékos nem mindenki tud ugy fejlödni ez pedig jo lenne szerintem mi is kaphatnánk gyöngyöt kristályt meg koronát ne csak a nagy hajokat nézék nagyon sokan ezért hagyták abba a játékot mert nincs értelme ha nekünk semi sem jut
     
  9. ░pityesz░

    ░pityesz░ Törzsjátékos

    Szia.:)
    A Játékban az is benne van, hogy fejleszd a hajódat, a szintedet és a játékodat..Ilyet kár kérni is, mert nem lesz ilyen, volt pár event amit szakaszokra osztottak, pl 1-5, 6-10, 11-16, 17-20, 21-25..stb stb, szóval itt ha leragadsz egy bizonyos szinten, és te várod a csodát, hogy hátha raknak be olyat eventet, ami elég ahhoz a szinthez amin vagy, hát elég sokat kell várnod..Fejlődni kell, itt már nem lesz olyan, hogy csak nagyok, vagy csak kicsik, itt már minden számít, ha fejlődsz és időt fektetsz arra, hogy elérj egy bizonyos szintet, akkor hidd el meglesz az eredménye..Ha nem megy az event túl bonyolult, vagy nehéz, próbálj meg klánhoz alkalmazkodni, illetve ha az sem segít, akkor az idő alatt próbálj meg fejlődni, hisz a fejlődéshez csak idő kell, meg pár jó gondolat.:):p
    További jó játékot.;)
     
    -Honey- és adella90Go® kedveli ezt.
  10. xSZIBILx(HUN)

    xSZIBILx(HUN) Aktív író

    sziasztok!nekem az lenne az ötletem,jó volna ha lenne a térképen két gomb és azzal lehetne váltani a hajókat,amit sűrűn használunk,értem a szigós-csata hajókra!!
     
  11. ¤paraszt¤

    ¤paraszt¤ Aktív író

    kedvencek menünek hívják és már létezik
     
  12. András.*®*

    András.*®* Utánpótlás-írogató

     
  13. András.*®*

    András.*®* Utánpótlás-írogató

    Igen te ezt irod hogy (idö) kel az ami nics már a játékban,megcsinálod a napi küldiket és ha van event akor igyekszel abol is valamit kihozni mielöt neki kezdene minuszba számolni a játék. És biza h volt egy néhány éve ojan it a játékban hogy a *nagy*hajok ha lentebi térkepen eventeztek nem kaptak semit és igy eséljük volt a kiseb játékosoknak is....Na és most akor *Ötleteljünk kicsit:pl a ládák tartalmát is jo lene megváltoztatni mert már unalmas és ami jot kaphatnál bene az is nagyon megvan ritkitva ugyebár! következö ötletem a BM-mek amit adnak(a végjutalomra gondolok) pl ágyu sebzést,életet,mojofedet kristálj esöt le lehetne korlátozni pl 1000 db-ra mert sok ojan dolog van amibol több ezer napra van az egyikböl és a másikbol csak pár nap! Tul sok uj dolgot tesznek be és sok a hiba is!!!nem keleni ide sok ujdonság csak ami megvan azt kelene fel ujitani!!Pl a homok orának a visza töltési idejét a felére csökenteni,vagy az adot eventekböl amit lehet szerezni és ha egy adot játékosnak megvan belöle a jutalom akor valami másal jutalmazni NE ARANYAL ugyebár :) sok apro dolog van amit kicsit fel lehetne turbozni és nem lene anyira unalmas akor*( és végül az idö nem elég ide kedves ░pityesz░!!itt ha nem költesz akor mindig is kis hal marad az iletö*)
     
  14. 69°KIRÁLYNŐ°69

    69°KIRÁLYNŐ°69 Járnitanuló

    sziasztok! Nekem egy olyan felvetésem lenne a játékkal kapcsolatban hogy nem-e lehetne betenni egy olyat hogy a klánon belül lehetne fejleszteni cuccokat ( Klán tech ) sok más játékban találkoztam ilyennel innen az ötlet. és a klán tagoknak adna plusz értékeket... ( Pl.: sebzés, védelem, javitás... stb) és ahogy fejlödne a klán tech ugy változna a fejlesztési ár.. az elején kissebb szinten aranyért utánna aranyés gyöngy.. a magasabb szintem meg koronáért lehetne fejleszteni