Játék nagyítási probléma!

Kategória: 'Általános kérdések', témanyitó: ErroR007, témanyitás ideje: 17.10.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. ErroR007

    ErroR007 Járnitanuló

    Az lenne a problémám hogy a monitorom felbontása 3840*2160 és a kliensben valamint a interneten se tudom nagyítani a játékot. Nagyon kis betűkkel illetve számokkal jelzi ki az életet valamint a fogyóezközöket, mindent.
    így nemtudok játszani mert nemlátom annyira kicsi.
    Tudok valahogy nagyítani rajta?
    A képernyő felbontását ezért nemfogom állandóan fel le állitani.
     
  2. ErroR007

    ErroR007 Járnitanuló

    Valaki?
     
  3. Bali.

    Bali. Járnitanuló

    Szia
    Nekem ez úgy sikerült, mielőtt belépek a böngészőben egy állítással átállítom a böngészőben az oldalnagyítást és utána a megfelelő méreten jelenik meg a játék, nekem az 100%-ról 200%-ra történik, neked lehet nagyobbra kell, utána a főoldalt visszaállítom a normál méretre, nekem MacBook Air gépen simán működik. Próbáld meg hátha segít. Ha segíthettem így kérlek jelezd vissza.

    Üdv
    Bali
     
  4. ErroR007

    ErroR007 Járnitanuló

    Szia!
    Az a helyzet hogy eddig nemem is úgy működött, de mostmár hiába állitom akármekkorára nem történik semmi..
    Köszi azért a segitséget.
     
  5. DonMaterial

    DonMaterial Kivételes tehetség

    Üdv, megoldódott azóta a problémád? A játék beállításán belül a felbontással kell játszani.