Jatekablak merete.

Kategória: 'Ötletelés', témanyitó: kopoltyu[HUN], témanyitás ideje: 4.10.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. kopoltyu[HUN]

    kopoltyu[HUN] Utánpótlás-írogató

    Jelenleg 3 variacio van 640X 480, 800x 600 , es teljes kepernyos mod
    a problema az uj notebookomnal kezdodott amikor a megszokott 800x 600 al akartam elkezdeni jatszani . 17 colos fullhd kijelzo (1920x1080 ) a nagy felbontas miatt ez a mod 21 col alatt szerintem jatszhatatlan .640x480 rol nem is beszelek mert a mobiltelefonoknak is nagyobb a kepernyo kepfelbontasuk ennel. a teljes kepernyos modban meg mindig utban van valami foleg harcban amikor esetleg ugrabogral a sarkokban az enemy , de sokszom maskor is zavaroak a felszerelesmenuk allapotikonok miegymas (nem beszelve a minden mapvaltasra elougro chatrol ami zavaro hiba csinalhatnanak mar vele valamit)
    ami a lenyeg :
    legyen a legkisebb kijelzomeret a 800x 600 es a teljeskepernyos mod kozt legyen egy atmenet mondjuk 1024x768 ami logikus .
    felhivom ra a figyelmet hogy a problema kesobb fokozottan fog elojonni mert mar nem csak a draga gamergepeket szerelik fullhd kijelzovel hanem a kozepkategorias gepeket is . szerintem egy 15colos full hd kijelzos notebook on csak teljes keprenyos modban lehet jatszani es azt sokan nem kedvelik.
    tehat 640x480 kuka helyette johetne az 1024x768
     
  2. xHAZAFI

    xHAZAFI Utánpótlás-írogató

    nemrossz ötlet mivel van benn igazság bőven
     
  3. StiffmeisterHUN

    StiffmeisterHUN Járnitanuló

    24 colos monitorom van, nem ártana valami durvább lassan, támogatom.
     
  4. -bumeráng-

    -bumeráng- Járnitanuló

    támogatom én is
     
  5. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Támogatom!
     
  6. _Sakál_

    _Sakál_ Utánpótlás-írogató

    Támogatom!!
     
  7. tס๒ץL(v)ƒa|Hµñ|

    tס๒ץL(v)ƒa|Hµñ| Járnitanuló

    Jó ötlet!
    Támogatom!!
     
  8. Kenpachi

    Kenpachi Haladó

    Támogatom szintén!
     
  9. Lionskull[HUN]

    Lionskull[HUN] Utánpótlás-írogató

    Hát az biztos, hogy a 800x600-as ablakfelbontás mára teljesen elavult, de hát a Sea sem mai játék, lassan 9 éves, ezért támogatom.
     
  10. WĄЯŁ0ЯD™

    WĄЯŁ0ЯD™ Junior szaki

  11. ..Joker..

    ..Joker.. Haladó

    Igen ez elég jó ötlet. Én is támogatom!
     
  12. Røвєяτ-ø*HU*

    Røвєяτ-ø*HU* Fórumprofi

    Tényleg lehetne valami nagyobb felbontás választási lehetőség.
     
  13. Fejvadász

    Fejvadász Haladó

    Nekem mindegy de szerintem értelmetlen lenne
     
  14. Røвєяτ-ø*HU*

    Røвєяτ-ø*HU* Fórumprofi

    Vannak, akik nem szeretnek teljes kijelzős módban játszani, na meg tényleg egy full HD monitoron az a 800x600 az nagyon kicsi. 640x480-ról ne is beszéljünk. Egyébként nekem is mindegy, mert én teljes kijelzősben játszok. :rolleyes: