Játékosok besorolása.

Kategória: 'Ötletelés', témanyitó: levlevliva, témanyitás ideje: 6.8.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. levlevliva

    levlevliva Fórumszaki

    Üdv,

    Gondolkoztam kicsit és arra jöttem rá, hogy egészen egyszerűen meg lehetne oldani ezeket a "szintkorlátozásokat"...
    Vegyük például a napkalózok térképét, ahol jelenleg az a legnagyobb baj hogy szándékosan visszatartott nagy hajók is garázdálkodnak farmolnak. Meg van a megoldás:
    Adjunk a hajók fontos elemeinek egy értéket, hogy jobban érthető legyen a dolog konkrét példával vázolom:
    1db 50 fontos ágyú: 3 pont <-> 1db vuduágyú 10 pont
    És itt számítanának azok az ágyúk is amik csak raktárban vannak (itt visszanyalna a fagyi azoknak akik annó felbugoltak több ezer ágyút)
    Adjunk továbbá értékeket a bástyahelyeknek, szinteknek és fejlesztéseknek is.
    Továbbá tehetségpontoknak is adjunk értékeket, valamint a fedélzeten lévő ékköveknek is. Így ezek összegéből kijön egy pontszám, azokra már csak egy "rangsort" kellene építeni és meghúzni a határokat, ennyi az egész. Nem túl bonyolult viszont annál hatásosabb elkülöníteni a fejlődést még bőven igénylő hajókat a fullosoktól.

    Várom a véleményeket. :)

    További szép estét! :)
     
  2. _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_

    _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_ Fórumprofi

    Ez jó ötletnek tűnik, én támogatom! ;)
     
  3. Nothus

    Nothus Utánpótlás-írogató

    elég jó terv. már csak meg kellene valósítani.
     
  4. $GOBLIN$HUN$

    $GOBLIN$HUN$ Fórumlakó

    Támogatom!:);)
     
  5. ĐerĐevil

    ĐerĐevil Fórum-zöldfülű

    Van benne valami amit felvetettél és jó is az ötlet de van itt valami ami végett nem feltétlen jó még pedig a kis gyengébb hajók nem fogják a megszerzett gyöngyöt arra be áldozni ,hogy elitlőszert vegyenek ,hogy ki lőjék a nagy hajót a kicsik után ezt magamról is tudom nem igazán áldozom be a gyöngyöt löszere inkább a fejlesztésre használom. És utána akkor félnapig várogatnak míg ki nem lövik ? Ha erre is van valami elfogadható ötleted akkor szerintem is meg lehet valositani amit írtál.:);) De az összefogás meg hasonlo agyoncsépelt meg oldásokat légyszi ide ne vedd mert az nem igazán meg gyözö erejü :(
     
  6. levlevliva

    levlevliva Fórumszaki

    Üdv,

    Látom kiragadtad a lényeget, nem csak a fény térképre értettem, az csak egy példa volt.
    De egyébként gondolom mojót dobálsz be? Abból is jön lőszer amit vissza lehet forgatni.
    Gondolom ládázni is szoktál? Ott is van lőszer amit lehet forgatni.
    Nekem azt ne mond hogy elitlőszert még a hajód nem látott :) + Vannak rajtad kívül olyan kicsik is akik megveszik a kedvezménycsomagot (1 hónapra elenyésző összeg 740 HUF) és szépen lövik a nagyhajót és úgy már nagyon is plusszos nekik :) és ha már van 2-3 ilyen hajó akkor már nagyon jól jártál mert ők lövik a nagyot ezzel iszonyat +-t termelve maguknak te pedig csemegézhetsz a kicsikből. :)

    További szép napot!
     
  7. ĐerĐevil

    ĐerĐevil Fórum-zöldfülű

    Biztos ha te mondod biztos így van
     
  8. ..Joker..

    ..Joker.. Haladó

    Ez így szép és jó, de mint írtad, te ezt nem csak a fénymappra értetted.

    Akkor a többi eventnél hogy gondoltad? A besorolás miatt, te csak 15/+ fölött lőheted az eventet, de 15-ös szintű vagy :D Az még oké, hogy felkényszerítenek nagy behemótra, de azért az eventekre ez elég érdekes kihatással lenne szerintem. Gondolom a kalózvizsgák eltörlését nem javaslod. :D
     
    ĐerĐevil kedveli ezt.
  9. kristály

    kristály Fórum-zöldfülű

    ez egy nagyon jó ötlet csak a behemót + fénytérképre , eventeknél viszont nem támogatom