Javítás kilövés után

Kategória: 'Ötletelés', témanyitó: -bumeráng-, témanyitás ideje: 5.10.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -bumeráng-

    -bumeráng- Járnitanuló

    Tudom tele van a fórum olyan dolgokkal hogy mit lehetne kezdeni a életerővel ami a csillogó zsákmányokban vannak , erre találtam ki egy ötletet , figyelembe véve , hogy régen a prémium nagy érték volt a kilövések után hisz 1000 gyöngy fizetésével kikerülhetted , hogy 0 élettel teknős sebességben keress életet ha nem volt mojód. Most a kilövés után megjelenik 2 választás függetlenül van e prémiumod vagy nincs visszamész a tengerre 10% élettel vagy a hajógyárba visszamész. Én ezt úgy csinálnám , lenne 5 féle javítási lehetőség 3 alap és +2 a prémium kalózoknak .
    1. alap javítási lehetőség : +5% életerő , ingyenes
    2. alap javítási lehetőség : +10% életerő , 85.000 arany
    3. alap javítási lehetőség : +15% életerő , 250 Gyöngy

    4. prémium kalózoknak javítási lehetőség : +15% életerő , +5% vudupont , ingyenes
    5. prémium kalózoknak javítási lehetőség : +15% életerő , +10% vudupont , 200 gyöngy
    Tudom hogy most már nem olyan nehéz prémiumot szerezni hisz ha telik rá akár össze is ládázhatsz jó pár évet , de legalább így biztos kivehető lenne a életerő a kincsekből.
     
  2. StiffmeisterHUN

    StiffmeisterHUN Járnitanuló

    Támogatom! Jó ötlet!
     
  3. -Láma*-

    -Láma*- Junior szaki

    Én is támogatom
     
  4. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Nekem is tetszik az ötlet.
     
  5. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Ez nagyon nem így van. Prémiumtól igenis függ..., teljesen mindegy mely variációt választod, de csak a prémium tagok fognak visszajönni 10% életerővel, míg prémium nélkül csak 1.000 életerővel. ;)
     
  6. StiffmeisterHUN

    StiffmeisterHUN Járnitanuló

    Mindegy hogy hogyan vagy vagy mennyivel a lényeg hogy nagyon jó ötlet!
     
  7. *|q|*

    *|q|* Fórum-zöldfülű

    Jó ötlet, támogatom! :)
     
  8. _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_

    _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_ Fórumprofi

    Támogatom ! ;)