Jolly Roger nap világito

Kategória: 'Archív: Segítség', témanyitó: ¤ROBERTO¤, témanyitás ideje: 1.7.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. ¤ROBERTO¤

    ¤ROBERTO¤ Utánpótlás-írogató

    Csakk annyi kérdeséem lenne miért nincsen benet a fekete piacon a világito loszer ?
     
    kecsó kedveli ezt.
  2. kecsó

    kecsó Fórumlakó

    Nekem is csak most 1 óra után tűnt fel mikor a 2 misim elkopott :D akk ezért lőtték alig 4-5 en az eventet :D
     
  3. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Szia

    Minden Jolly eventnél 12:00-tól van.
     
  4. ¤ROBERTO¤

    ¤ROBERTO¤ Utánpótlás-írogató

    de akkor miért nem akkor indul az egész ?
    mert hiszen adii ugy mond nincs mivel loni :DDDD
     
  5. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Miért ne lenne?

    Vagy ez egy teljesen új event, teljesen váratlanul is jött, senki nem tudott felkészülni és már előre megvenni a lőszer, arra várva, hogy eddig talán minden hónapban volt Jolly event.

    Tessék bevásárolni akár a sima piacon, akinek az az olcsóbb, vagy a Feketén akinek az, akkor amikor elérhető, már előre a következő eventre is gondolva.
     
    Đr.McKay és arsenal125 kedveli ezt.
  6. Đr.McKay

    Đr.McKay Junior szaki

    Sziasztok! Lenne egy kérdésem, éjfélkor már található lesz a tengereken az event npv vagy restart után csak? Egyébként jogos amit DD mond én is megvettem előre főleg hogy úgy olcsóbb is a kedvezmények miatt! :)
     
    [DD] kedveli ezt.
  7. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    JollyRoger már most is található, már éjféltől találkozhattál velük.
     
  8. Đr.McKay

    Đr.McKay Junior szaki

    Köszönöm, egyes szervereken most múlt éjfél azért kérdeztem :)
     
  9. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Jaa, igen, :D Egész napos szóval éjféltől éjfélig.