Kapitány küldése.

Kategória: 'Ötletelés', témanyitó: Barney[0212], témanyitás ideje: 8.5.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Barney[0212]

    Barney[0212] Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Mindannyian tudjuk, hogy a segédprogram használók rengeteg tp-t farmolnak azáltal, hogy a kapitányokat a program küldi nekik, mentesítve az elképesztően frusztráló laggok és idegtépő görgetések alól őket, amíg megtalálod a még megfelelő életerőponttal és képességgel rendelkező kapitányt, nem ritkán több száz kapitány közül, hogy gyorsítva el tudd küldeni felvéve a versenyt a rangokért.
    Az alap ablak az jó, mert egyesével tudod a kapitányaidat megtalálni. Az ötletem viszont az lenne, hogyha a játékos kiválaszt egy küldetést/bónusztérkép/próbát, jobb oldalt már csak azokat a kapitányokat listázza, amelyek rendelkeznek az adott képességgel és fejlesztési szinttel (sima, zöld, kék, lila, arany). Így nagyban le lehetne a tapasztalt akadásokat és időveszteségeket csökkenteni, elősegítve a "fair" játékosokat is.
    A másik ötletem is a kapitányokhoz kapcsolódna. Mivel rengeteg felesleges kapitány is áll ugyanezen okból a raktárban. Lehetne egy olyan opció, amellyel bontani is lehetne ezeket. Gondolok én itt képességgel rendelkező kapitányok bontására és másik, általad kiválasztott képességgel rendelkező kapitányra kis eséllyel átváltozna. Mivel tényleg csak vannak, így akár ékkőcsiszolás módon 4ből 1, a bontott kapitányok képességével nem megegyező kapitányra váltanád őket. A sima kapitányokat ruhákra bontása is egy opció lehetne. Bár ha be lehetne "törni" és csak ruhákat kapnánk a képességgel rendelkező és anélküli kapitányokért, az is nagy segítség lenne a fejleszteni kívánt kapitányok továbbfejlesztését segítve.
     
    sárkányos kedveli ezt.
  2. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! Köszönöm ötleted.
    1. Ha rákattintasz az adott küldetésre amire küldeni akarod akkor a kapitánynál zöld négyzetbe megjelenik a képesség ha jó rá a kapitányod vagy ezt teheted fordítva is.
    2. A kapitány fejlesztésénél tudsz olyat hogy ami nem kell kapitány azt "beolvasztod" a másik kapitányba mint fejlesztés és ha kell a képessége akkor arra is van megfelelő kavics amit ha beraksz akkor nagyvalószínűséggel átkerül a képessége, De az ne feletjsük el hogy ahoz kell az adott kapitánynál képességhelynek is lenni.
     
  3. Barney[0212]

    Barney[0212] Fórum-zöldfülű

    Szia Master!
    1. pont ez igaz, viszont ha van 200 kapitányod, akkor már jojózni fog a szemed mire végig görgetsz az aljára és addig is folyamatosan akad az egész játék. A görgetés sebessége alapján ez kb 2 perc. Az általam javasolt módon ez lenne 3mp ez a 2 perc. Jogosan jön a felvetés, hogy az aljára a csúszkával is le lehet húzni. Viszont amint elfogy az életereje egy bónusztérképes kapitánynak és időnként ránézel, hogy mikor tudod újra beküldeni, akkor már el kell ismerned, hogy macerás. 15 percenként görgetni, hogy melyiket tudod, melyiket nem. Életerőpontjuk nem ugyanannyi, nem is fognak soha egyszerre visszatölteni, hogy tudd egymás után küldöd mindegyiket. Ez csak ötlet volt, mert sokkal letisztultabb és felhasználóbarátabb lenne a "játékosok" számára.
    2. Az ötletem a frissen kinyitott kapitányokra vonatkozott. Mindegyiknél 2 képességhely nyitott. Simánál 2 üres, képességesnél egyikben képesség másik üres. De van kb 25db safanados és yulongos kapitányom. Mit tudok csinálni velük? Az ilyenek eltüntetésére javasoltam a csiszolást. 4 yulongos (ruha nélküli) kapitányt csiszolsz és kapsz helyette egy ugyanúgy 2 képességhellyel rendelkező nem yulongos képességű 1db kapitányt. Vagy ezeket "betörhetnénk" és kapnánk random ruhákat mint a kapitány ládásból.
     
    Utoljára szerkesztett: 8.5.23
  4. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Rendben feljebb terjesztem az ötleted.
     
  5. Barney[0212]

    Barney[0212] Fórum-zöldfülű

    Köszönöm.
    Még egy dolgot hozzáfűznék. PVE szerveren ráér az ember (bár rangra ott sem), de PVP szerveren 10mp és kilőttek. A mostani támadó autumaták idejében ez még inkább igaz. Remélhetőleg velük is kezdenek valamit hamarosan.
     
    sárkányos kedveli ezt.
  6. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Biztos lesz valami velük, de ezt a programos témát hanyagoljuk.