Kedvezmény

Kategória: 'Ötletelés', témanyitó: ¤Gyuszika¤, témanyitás ideje: 8.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. ¤Gyuszika¤

    ¤Gyuszika¤ Aktív író

    Sziasztok az volna az ötletem, hogy lehetne venni fekete piaci kedvezményt aRendelési oldalon.úgyan úgy 8 hétig lenne , mint a rendes .De ezt úgy képzelném el ha pl: _Egy két hetes event van fekete piaccal, akkor vonná le a két hetet csak. a 8-ból. Lehetne 4-4 hetes csomagot rendes illetve feketepiaci kedvezményt is rendelni.
    Ennyi volt az ötletem
     
  2. Spongee™

    Spongee™ Rutinos

    Őszintén! Minek?
    Nem elég plusszosak az eventek??
    Ne legyetek már ennyire kapzsik!
    Nagyon nem..!
     
  3. I_Shoot_my_enemy*HU

    I_Shoot_my_enemy*HU Utánpótlás-írogató

    Nemtamogatom igaz nagy vagyok kedvezmennyel egyudt de most gondoloka kicsikre is ugyanagyiba kerul mindenkinek az event lsd hogolyo , tokgolyo szoval szerrintem ez igy korrekt hogy mindenkinek ugyanannyi
     
  4. ..Joker..

    ..Joker.. Haladó

    Inkább azt kellene megoldani, hogy a sima kedvezmény legyen érvényes!!!

    Mivel a piactéren van a Feketepiac is így lehetne arra is kedvezmény!
    Mert azt nem mondhatják, hogy, de nem is oda tartozik az elit cuccok közé. Akkor amire van a Ghostra meg a Maci dizire arra miért van kedvezmény ?

    Akkor ennyi erővel arra se legyen ?
     
    ¤Gyuszika¤ kedveli ezt.
  5. ¤Gyuszika¤

    ¤Gyuszika¤ Aktív író

    Igen én régen úgy olvastam minden piaci tárgyra érvényes* és azis fekete piaci tárgynak számít:D
     
  6. Spongee™

    Spongee™ Rutinos

    A Bigpoint GmbH, a Seafight játék üzemeltetője fenntartja magának a jogot a játékban szereplő elemek változtatására, akár előzetes bejelentés nélkül is.
    ;)
     
    ¤Gyuszika¤ kedveli ezt.
  7. levlevliva

    levlevliva Fórumszaki

    Üdv,

    Fölöslegesnek tartom a fejlesztést, mivel ez az opció, hogy a te kedvezményed ne legyen hatással a feketepiac elemeire az szándékosan lett így csinálva.
    Mivel ha úgy csinálnák, hogy a kedvezmény legyen hatással a Feketepiac árucikkeire akkor valakinek nagyon magas plussza lenne valaki pedig sírna azért mert neki nem éri meg...
    Ez így van jól ahogy most van.

    További szép napot.
     
    suzukisendre kedveli ezt.
  8. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Ott a pont!
     
    suzukisendre kedveli ezt.
  9. Kenpachi

    Kenpachi Haladó

    Így igaz, felesleges ötlet, és DIREKT így csinálták.
     
    suzukisendre kedveli ezt.
  10. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Nem továbbítottuk. Témát zárom.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.