Kedvezményes vásárlás

Kategória: 'Általános kérdések', témanyitó: KillerHU, témanyitás ideje: 29.4.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. KillerHU

    KillerHU Aktív író

    A tárgyak vásárlásán belül van egy olyan jelölőnégyzet, hogy "Kedvezmény".
    Ha azt bejelölöm, akkor különböző csomagajánlatokat jelenít meg a rendszer a bolton belül, amely ajánlatok jobb felső sarkában egy lila sávban -92%, -93% és ehhez hasonló értékek szerepelnek.
    Ezek mit jelentenek? Például a hajótörzs csomagnál -80% szerepel és 5390 forintba kerül.
    Ez esetben az 5390 forint már egy 80 százalékos kedvezményes ár? Tehát ha nem lenne akciós, akkor ez 5-ször ennyibe kerülne 26950 forintba? Ezt azért nem hiszem, mert akkor a 95%-os 3590 forintos Tűz és düh csomag, akkor 20-szor annyiba kerülne, ha nem lenne akciós, azaz 71800 forint?
    Vagy ez azt jelenti, ha egyesével venném meg nem akciósan ezeket a tárgyakat, akkor ahhoz képest kerül akciósan ennyibe?
    Esetleg azt jelenti, hogy a kiírt árból ez a kedvezmény még levonásra kerül?
    Előre is köszönöm a választ.
     
  2. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Az 5390 Ft-ot kell pl figyelembe venni a Hajótörzs csomagnál. Erre az összegre legfeljebb a Suhanó pengék tagságnak van hatása, -10% a végösszegből.

    Ezek a -%-ok jó kérdés, hogy pontosan mit jelentnek, meg mihez képest, de nem a végösszegre kell érteni. Vélhetően azt akarják mutatni, hogy ha külön-külön vásárolgatnál, akkor sokkal rosszabbul járnál, mint azzal a csomaggal, hogy egyben veszed meg a dolgokat.

    Szóval: azt az árat kell kifizetni, amit a csomag alatt ír, hogy mennyi forint (legfeljebb lejön belőle 10%, ha van Suhanó pengék tagságod).
     
  3. -janos-

    -janos- Járnitanuló

    Hello ide irok mert nem talaltam a mrgfelelo topicot,me megvettem a suhano pengek tagsagot hogy elerjek a boltban par dolgot de sajna csalodas ert amit akarok venni csak biggpointert lehet de nem vagyok 31 szintu igy ez egy felesleges vasarlas volt,velemenyem errol csak durvabb lett,es ..... e miatt hagytam abba par eve is ,na de szepen kell fogalmazni,nem erte megvenni enyi rem nem szegtem szabalyzatot e miatt
     
  4. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! Gyorsan levizsgázol és lesz bigpointod , látod megy ez neked nem szegtél szabályzatot
     
  5. -janos-

    -janos- Járnitanuló

    de nem vizsirol van szo hanem nem azt vart a boltban mint tegnap .na d nem siro ez van 10 eu banta de csak fejéesztesre gyurok ,bastya nap mikor lesz?megerositet hajobordazatot hogy szerzek?kosz
     
  6. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Bástyanap 3 havonta szokott lenni, Bordázatott pedig inkább eventek alatt lehet megszerezni vagy kalózjutalomkor
     
  7. -janos-

    -janos- Járnitanuló

    vagy csomadokban pl 4 szint?
     
  8. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    van 4-es egy kezdöcsomagban 2x lehet megvenni 10 DB van benne csomagonként
     
  9. Miki2015

    Miki2015 Járnitanuló

    Hát decemberben elfelejtették betenni, pedig elég sokan vártuk.
     
  10. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Amint lesz bástyanap ki lesz rakva fórumra.