Javaslat Klán, és a védelem fejlesztése.

Kategória: 'Ötletelés', témanyitó: CaptainGod, témanyitás ideje: 13.4.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. CaptainGod

    CaptainGod Járnitanuló

    Az ötletem a fair play kialakításáról és a klánok "tovább fejlesztéséről"

    Nem tudom megoldható-e de a fórumos posztok, beszámolók, és megannyi leírás alapján a seafight hatalmas részét zavarja hogy nála 1 2-3x annyi életerővel és sebzéssel rendelkező játékosok ölik meg folyamat, az ötletem enne a kiköszöbüléséről,és a klánok tovább fejlesztéséről szólna még pedig:
    Lehetne a hajóknak akár 1 össz pontszáma, ágyúinak száma(60 fontos... fejlesztési szint stb... ezt pontszámozni vagy a rangsori helyét nézve , a tengeri rangot akár 1-2-3 rangal alatta lévő védelmet élvezne amíg a kisebb megnem lövi vagy akár 1 másik játékost meglőve elvesztené ezt az élvezett védelmet, felvetődhet az hogy mivan akkor hogy ha 2 klán harcolna és emiatt is nem tudná megölni vagy esetleg 1 kisebb amolyan segítő hajó félének is léphetne be, itt jönne a klánok tovább fejlesztése,klánok szövetségest állíthatnának be a klán menübe és mással írhatná az ő klánuk nevének a színét a tengeren,akár azokat a klánokat a klán szigete nem lőné(tudom felvetödött már 1 ilyen ötlet) és itt jönne be a háború,klán harc, belehetne állítani hogy 2 klán közt háború van és akkor lehetne lőni bármelyik tagokat bárkinek,esetleg ezeknek a háborúknak lehetne "más változata is" ami 1-2 hétig tartana és a háború elfogadása mind2 félnek kötelező lenne és akár a klán a pénztárának az arany mennyisége 1 részét vesztené el,így már 2 része lenne a háborúnak, ellenség- és háború beállítás akár.
    És még így utó nézetbe, több értelmet kapna a pvp event is ha pár napos pvp eventeken mindenki lőhető lenne és akkor ez a védelem se szúrna nagyon szemet , és a tenger éhes ragadozói ki élhetnék vágyukat ebbe a pár napba, felvetődhet az is hogy a kicsik ilyenkor mitcsináljanak? De hát ez a mostani helyzet és most is feltalálják magukat.
     
  2. ***Jani***

    ***Jani*** Junior szaki

    Nem olyan ötleteket kellene ki találni amivel az ˇkis hajókˇ el sunnyognának a vízen... hanem fejleszteni kellene a hajót :) Gondolj már bele te szerinted bármelyik ˇkis hajóˇ meg lőni bárkit is a tengeren h el veszítse ezt a védelmet?? :DDD Arról már nem is beszélve h ˇnagy hajókˇ nem azért fejlesztették a hajójukat fel, h ne támadhassanak meg bárkit... felejtős ötlet szerintem ez... fejlődni kell és kész mindenki volt egyszer ˇkicsiˇ :)
    Ja és h kinek mennyi az élete azt mindenki saját magának éri el :) Csinálni kell a bónuszt és te is 500k feletti élettel szaladgálhatsz :) meg nem árt elitgerendát is beszerezni :)
     
    Utoljára szerkesztett: 13.4.15
    Kismet113 kedveli ezt.
  3. CaptainGod

    CaptainGod Járnitanuló

    Nem mindenki a bank kártyájából csinál hajót :D onnantól meg nem kis idő :p hát ez a baj hogy ne arra menjen ki a játék hogy kis hajót öldöss ^^
     
  4. ***Jani***

    ***Jani*** Junior szaki

    Szerintem aki ezen siránkozik h ki lövik egy kalózos játékban annak nincs itt a helye... tudok ajánlani nagyon jó mezőgazdasági játékot :) ott nem lőnek ki senkit :)
     
  5. SamuelTaylor

    SamuelTaylor Fórumprofi

    Az ötlet első felét felejtsük el. Nincs szükség további fejlesztésre amitől nem lehet megtámadni valakit. Elég a kezdeti védelem. De lehetne például egy csak a gyengéknek hasznos lőszert bevezetni a játékba amire volt is már egy ötletem.
    A második részhez meg ennyit fűznék hozzá: 2:21 mp-től nézzétek
    https://www.youtube.com/watch?t=141&v=hUIr9w3eZVw

    Közzététel: 2013. jún. 26. Azóta dolgoznak rajta :)
     
  6. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Ne vegyél rá mérget. Ötletek jönnek mennek, hogy melyik jut a megvalósításig és onnan az élő szerverekig...
     
  7. -_dominó_-

    -_dominó_- Törzsjátékos

    Sziasztok! szerintetek jó ötlet lenne -e ha a klánokon belül a klán tanácsosai láthatnák ,hogy melyik játékos társuk mikor volt utoljára aktiv? mert azt nem lehet látni csak azt ,hogy mikor lépett be az adott klánba :)
    mert hiába is küldenek körüzit és figyelmeztetik hogy legyenek aktivak ha sokan arra sem hajlandoak, hogy elolvassák az üzenetek nagy részét. persze visszajelzö értesitést kapnának a klán tanácsosai a tengeren egy rendszer üzenettel ha az aktiv játékosai elolvasták az üzenetet.
     
  8. Kismet113

    Kismet113 Fórum-zöldfülű

    -szerintem túl bonyolítottad-viszont esély egyenlőség az mint olyan nincs!(12-15-szintek lemennek-6-8-as szintiekre vadászni és értelmetlen módon egymásután 10-20-is kilövik ugyanazt a hajót,(csak hogy bosszantsák,megakadályozzák annak fejlődését)
     
    Gallardo kedveli ezt.