kliens linuxra?! :/

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Ribizke, témanyitás ideje: 26.3.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Ribizke

    Ribizke Aktív író

    Hali szaisztok ,,lenne egy kis gondom vagy nem is gond ,,csak egyszerűen nem tudom a klienset feltelepíteni :mad:
    Oprendszerem linux mint
    3Gb vga 16 Gb ram 3,2Ghz x4 proci szóval minden adott ami kell ...:cool:
    A leírásban ahonnan leszedtem ott azt írták hogy elfut linuxon is
    Kérhetnék egy kisebb tutorialt hogyan lehet feltelepíteni ,mert a windowsos [TUT] ott van de linuxos nincs vagy nem láttam hogy ott lenne.:(
    Előre is köszi! :)
     
  2. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Korábban egy másik játékosnak leteszteltem a telepítést Linuxon, neki ezt írtam.
    Mivel nem vagyok Linux felhasználó, kicsit laikusan állok hozzá, de ha te azt használod, akkor bizonyára érteni fogod az egészet:

    1. Letöltöttem a tar.gz fájlt a Seafight oldaláról.
    2. A tömörített archívum tartalmát kicsomagoltam egy mappába, melynek a neve seafightinstaller lett
    3. Bementem ebbe a mappába, nyomtam egy jobb egérgombot és rákattintottam az Open in Terminal gombra.
    4. A Terminalba beíram az alábbi parancsot: ./SeafightInstaller.bin
    5. Ekkor megjelent a telepítés grafikus képernyője, hagytam letölteni a telepítőt, hogy befejezze.
    6. Kivettem a pipát a Run Seafight now elől.
    7. A telepítő a számítógépeden a telepítés során is jelzett helyre készített egy Seafight nevű mappát. Ezt kell megkeresni a számítógépeden, majd itt futtatni a Seafight nevű fájlt.
     
  3. Ribizke

    Ribizke Aktív író

    Köszönöm szépen sikerűlt a leírásod alapján!:)
    Király vagy Apolló!:cool:
     
  4. .*Sirius*.

    .*Sirius*. Fórum ismerője

    Konkrétan nem idevaló, de a klienssel kapcsolatos, és nem akarom szaporítani a topikokat.Most próbáltam egy 32 bites rendszeren a játékklienst, de nem futott. Próbáltam másik gépen is , eredménytelenül,így gondolom hogy csak 64-es rendszeren megy.Lévén, hogy a flash előbb-utóbb megszűnik, kérdem, hogy terveznek-e valamit 32-es rendszerre?
     
  5. Ribizke

    Ribizke Aktív író

    Hali Próbáld így hátha bejön a dolog .. tehát van maga a kliens rámész jobb egérgomb kattints tulajdonságokra
    azután
    1.kompabilitás
    2.futtatás a következő lompabilitási üzemmódban azt pipáld ki
    3.és ott vannak lehetőségek válaszd a windows7-et
    4.alkalmaz
    5.ok

    Valahogy így :
    https://prnt.sc/qgzgg7
     
  6. .*Sirius*.

    .*Sirius*. Fórum ismerője

    Köszi szépen a tanácsodat, de így sem oké:(.Mindegy, ha a kliens kellene, majd nem a 32-es rendszert használom.
     
  7. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Kérlek, írj egy levelet a supportra, mertt a fejlesztők szerint a kliens 32/64 biten is kellene fusson. Mivel látszik, hogy nálad gond van, sokat segítene, ha küldenél képet is, hogy milyen hibával találkozol.
     
  8. .*Sirius*.

    .*Sirius*. Fórum ismerője

    Köszi a válaszod. Még próbálkozom (már én is látom, hogy kéne futni a proginak, de két gépemen sem megy 32 biten).Igazából nincs is rá szükség, csak tudni szeretném, ha van, miért nincs...Ha végleg kevés leszek megoldani,majd a javaslatod szerint cselekszem.