Kompenzáció Boko

Kategória: 'Ötletelés', témanyitó: []_, témanyitás ideje: 19.3.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. []_

    []_ Utánpótlás-írogató

    Üdv. Esetleg az arányt lehetne változtatni a bedobott boko ládák miatt. Pl ha minnél többet dob be annál több dolgot kap. Valaki bedob 40-et és még 1 db vudu ágyut sem kap, más bedob kettőt és 10 vudu ágyu a jutalma hó végén. Esetleg erre valami újítást ötletelek :)
     
  2. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Szerintem a mostani Boko "változtatással" tökéletes lett.
     
  3. SamuelTaylor

    SamuelTaylor Fórumprofi

    Nem dobálok gyakran Bokot ezért lenne egy kérdésem. Ahhoz hogy BM et kapjak belőle hány ládát kell min bedobni egyszerre?
     
  4. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    1-t ;) aztán vagy az lesz vagy nem. Ha szerencséd van akár elsőre is kaphatsz, ha nincs lehet 1 000-ből sem fogsz kapni.
     
  5. -bumeráng-

    -bumeráng- Járnitanuló

    ez a sorsolás lényege , ha már kettőt bedobsz nyerhetsz , az már más hogy valaki azért dobálja mert a mostani újítással tényleg jobbak a boko ládák és megéri megvenni őket
     
  6. []_

    []_ Utánpótlás-írogató

    Megéri megvenni igen. Csak ez a sorsolás nem az igazi :)
     
  7. **bard**₩ΛŁ

    **bard**₩ΛŁ Utánpótlás-írogató

    én pl:. 30 ládábol 2 bm kaptam :D :D