Konfiguráció átkapcsolás gombnyomásra

Kategória: 'Ötletelés', témanyitó: KLobonc, témanyitás ideje: 31.12.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. KLobonc

    KLobonc Utánpótlás-írogató

    A különböző feladatokhoz más bástyakonfiguráció szükséges, amihez át kell lépni a belépési ablakba. Ha pl szörnyezek, az orrbástyán a tőkesúlyt kapcsolom be a görgősrámpa helyett, hogy gyorsabb legyek, ha viszont harcolunk, akkor a görgősrámpa segíti a gyorsabb tüzelést. De nemcsak ezt állítom át, hanem pl. az Optimális ágyúhelyek helyett a Szigonyerősítést vagy az Éles távcső helyett a Szigonyok finomítását. Az Optimális ágyúhelyek visszakapcsolásakor még a hajón levő ágyúkat is vissza kell pakolni. Ezt követően vissza kell lépni a tenger ablakba. Ez mind együtt hosszadalmas művelet, ami harc közben akár egy elsüllyesztést is eredményezhet és egyes részeit akár ki is felejthetjük. Jó lenne, ha ezt a műveletsort egyetlen gomnyomással megtehetnénk, az már csak a bónusz lenne, ha ez a tengerablakból lenne elvégezhető.
     
    Kismet113 kedveli ezt.
  2. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Szia!
    Az átformálás elkezdődött egy ideje, de mindent egyszerre ne akarjunk.:p Úgy látom ez a végső cél, hogy főoldalról a tengerre kerüljön minden, ami a játékhoz szükséges, megkönnyítve a kalózok dolgát.:cool:;)
     
  3. KLobonc

    KLobonc Utánpótlás-írogató

    Héra! én nem egyszerre akarok mindent. Ha jól értelmeztem, ez itt az ötletek tárháza, hogy mi jutott játékosok eszébe :)) Igy a fejlesztőknek van mihez nyúlni
     
  4. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Szia!
    KLobonc nekem tetszik az ötlet, de a tárhelyeket nekem jó volt először látni, attól hogy korainak véltem, semmit nem von le az értékéből, remélem másoknak is tetszeni fog.
    Jó lenne ténylegesen mindent egy gombnyomással, a megfelelő beállításokkal a megfelelő helyzetbe hozni. A bástyákat is berakhatnák a fegyverbeállításokhoz pl. és ahhoz lehetne igazítani.
    Így viszont még mindig nem egyetlen gombnyomás, ha azt nézem.
    Gondolok itt arra, hogy valószínűleg, a legtöbb kalóz, legalábbis a nagyobbak, más-más designt használnak a különböző feladatokhoz, az ékköveket figyelembe véve (bár lehet, tévedek). El tudnám képzelni, hogy a designokhoz lehetne a beállításokat kombinálni (bástyát, kedvencet, tárhely beállítását), akár, mint az ékköveket.
     
    *Kackac* és ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ kedveli ezt.