Kraken

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: †•≈Sea≈Bear≈•†, témanyitás ideje: 7.5.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. 657Teljesített előző próba50 Vovoi hírnévpont1.000.000 sebzést okozni KrakennekNorton MaxwellNorton Maxwellnem
    Csak mostanság érdeklődés hiányában lejutni nem lehet a térképre, ezzel nem lehetne kezdeni valamit? Köszi
     
  2. Esi

    Esi Fórum admirálisa

    Régen is úgy volt ez megoldva, hogy a klánból vagy a szövetségből 20 játékos felvette és utána lehetett felmenni a próbázónak/vizsgázónak.
     
  3. Kedves Esi! "Régen" szétégett a hajóm a Vúrok kereszttüzében , mikor Admiral Quintort kellett lőni egy 19, meg 20 vizsgákhoz, manapság ebben a kihívást is alig látom. Én csupán a játék adta lehetőségeket szeretném kihasználni.. 20-an kb war-ba meygünk újabban, abból egy kezemen számolom a magyarokat! Nem könnyű 20 embert összeszedni. Egyébként tisztelettel köszönöm a választ. Az esetleges változtatási javaslatom fenntartom az ügyben.
     
  4. gaborvuk

    gaborvuk Járnitanuló

    Kedves Esi van aki 20-21 re szeretne vizsgázni, de nem tud mert kis klán tagja mert magányos mert nincsenek 20-ea egyszerre soha fent ! mi klánunkban is vannak akik megakadtak és nem tudunk segíteni ,kevesen vagyunk, és szövetségeseink sincsenek. Mert már megvenni se lehet a Kalóz vizsgákat . Egy tényleg felesleges proba ebben a formában. Szerintem ha jeleznétek az igényt a fejlesztők felé , hogy egyből tegyen fel a térképre ne kelljen várni 20 játékosra a fejlesztőknek ez nem egy nagy feladat lenne ! Köszönöm hogy kérésem elolvasásra került ! Mély Tisztelettel Vanek.úr !
     
  5. Wizard

    Wizard Kivételes tehetség

    Az igényt természetesen tudjuk jelezni azonban ,hogy ez bármiféle változást hoz e a rendszerben már sajnos nem tudjuk garantálni.
     
  6. xxax117

    xxax117 Utánpótlás-írogató

    Martalóc-napok alatt nagyobb esély van bejutni oda,mert van aki ott vadászik áldozatokra.ha már egyszer bent vagy akkor az adott 4 órás időszakban mindig vissz tudsz lépni és így össze lehet lőni annyit a krakenen amennyi kell.
     
    gaborvuk kedveli ezt.
  7. gaborvuk

    gaborvuk Járnitanuló

    Igazából nem az én problémám csak rossz hogy nem tudok segíteni, és persze nem gondoltam azt hogy ha majd írok itt változás lesz , de a fórum többek közt arra is jó hogy segítsünk ötletekkel hogy a játék jobb legyen. Márpedig a krakenes próbák ebben a formában nem segítik a játék népszerűségét . Magamból indulok ki, de ha Én elérném a 20-as szintet és 4-5 napon keresztül kudarcos esélytelen hogy 21-re lépjek akkor pihentetem a játékot . Senki se szereti reménytelenséget játékban se.
     
  8. xxax117

    xxax117 Utánpótlás-írogató

    Amikor m ég a 20. szint volt a plafon akkor mindenki a Krakennél hemzsegett.Az azóta végrehajtott fejlesztések miatt eljárt felette az idő .SZvsz Heti 3-at nem éri el ahányszor ki van nyitva az a portál átlagban.
     
    gaborvuk kedveli ezt.