Láda

Kategória: 'Általános visszajelzések - Dicséret és kritika', témanyitó: ¤ROBERTO¤, témanyitás ideje: 21.1.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. ¤ROBERTO¤

    ¤ROBERTO¤ Utánpótlás-írogató

    Sziasztok
    Nagyon kevés a láda és a tartalmai is nagyon rosz elmo helyet lehetne valami mást ki találni mert nem jó semmire. Meg nagyon nehezen lehet találni Smánt, zsákot, és kristályesőt
     
    Chabeso kedveli ezt.
  2. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    A tartalmára nem lehet sok panasz. Nyilván nem nyitunk mindegyikből ilyen különleges tárgyakat, de azért van bennük. Saját nyitásomból másolok párat, hogy lássátok ti is, aki rendszeresen ládázik, nyithat belőle pl. ilyet, ráadásul ha a napokat nézitek, elég "sűrűn";):
    2016-01-24 Megszerezve: 10 x Kristályeső.
    2016-01-21 Megszerezve: 10 x Kristályeső.
    2016-01-19 Megszerezve: 10 x Kristályeső.
    A 3-as sámánokat nem keresném ki, meg a zsákmányzsákot sem, de olyanokat is nyitottam.:rolleyes:
     
  3. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    2500 kulcsból egyet se nyitottam! :D
     
  4. bence.hun.

    bence.hun. Fórum-zöldfülű

    rendelted azt a 2500 kulcsot?
     
  5. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Nem.
     
  6. Gunár*MSZ

    Gunár*MSZ Aktív író

    Neked hatalmas szerencséd van ! Gratula .
    Napi 25-50 ládát nyitok vagy többet attól függ mennyi gyöngy jön össze , kb 3 hónapja nem nyitottam krisiesőt , közbe -közbe jött zsákmányzsák de már az sincs .
    Ez a tapasztalat .
     
  7. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    1000 kulcsot vettem a múlt héten, 250 kulcsból ami említésre méltó:
    2016-02-12 10:57:12 Megszerezve: 4 x Vudu sámán (3. szint).
    2016-02-12 10:46:46 Megszerezve: 2 x Kristályeső.
    2016-02-11 14:56:19 Megszerezve: 3 x Füstbomba.
    2016-02-11 14:56:19 Megszerezve: 4 x Capricornus törzs.
    2016-02-11 12:08:12 Megszerezve: 18 x Vudu sámán (3. szint).
     
    Utoljára szerkesztett: 12.2.16
  8. Gunár*MSZ

    Gunár*MSZ Aktív író

    Grat !
     
  9. TYUPI™

    TYUPI™ Fórumlakó

    Nekem nincs ilyen mázlim :D se bm ből nem kaok se ládából krisiessőt :D már kezdek hozzá szokni a hiányához :D