Lezárt ládák új jutalmai.

Kategória: 'Általános kérdések', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 12.6.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Nem kell menni és ész nélkül szórni a gyöngyöt. Mindenki vegyen annyit, amennyit nem sajnál. Ha nincs ilyen gyöngye, akkor vár és olvassa ezt a témát és látja miket lehet nyitni. Ezek után ismét eldöntheti, hogy van-e már rá gyöngye. Lehet nem is lesz, mert azt mondja lőszerre ugyan szüksége lenne, de inkább fejleszti a hajóját.

    Vesz 10 játékos 100 kulcsot, az még nem sok. Bemásolják mit nyitottak. Az már 1000 láda tartalma amit láthatunk. Ez pedig jó eséllyel lefedi az összes lehetséges jutalmat. Persze ehhez venni kell a fáradtságot és fórumozni, utána nézni, másolni, stb...

    Nem lottó, de évekig dobáltuk a mojót az Aruba üstjébe. Ki azért, hogy bónusztérképet kapjon, ki azért, hogy mojo fedélzetet kapjon, más pedig azért, hogy rabszolgát kapjon. Aki a fedélzetértvagy BMért dobta nem izgatta, hogy már 1000 rabszolgája van és csak 200-t használhat, tehát nagyon sok megy a kukába, örült, hogy mellette jön még lőszer és BM részletek, esetleg fedélzet. Ez ugye akkor nem volt probléma :(. Most itt ugyan az a helyzet, csak éppen 1000 gyöngyöt "dobsz be" átszámítva talán kb 40 rabszolgáért, nem pedig 100 gyöngyöt/1 mojót az 2-3 rabszolgáért.
     
    Gallardo kedveli ezt.
  2. Gallardo

    Gallardo Rutinos

    igazságod van sok a pozitívum de azért van negatívum is ne lépjünk át azokon hanem jelezzük és ez nem sírás,felháborodás legalább is részemröl nem az
    az hogy jobb lenne összeségében sztem nem köbö ugyanaz ha mindent mérlegelek nem roszabb nem jobb

    igaz minden szo de ismétlem jobbítsunk rajta ha lehet, valoban sok volt és van is olyan ami felesleges gyöngy és pénzkidobás kinek melyik fájdalmasabb, de ha van modunk egy fejlesztés után jelezni azt hogy van egy ilyen probléma akkor ne leggyintsünk egyet hanem jelezzük hátha segítenek rajta
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 14.6.15
  3. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    A hajósinas esetében, te melyiket preferálnád? Ha nem lenne korlátozás, tehát akármennyit kapsz, azt ténylegesen megkapod. (Mint a Merész és Kolosszális ágyúsebzésnél, ahol azon szoktak gondolkozni, hogy mit kezdenek a több ezer nappal, amire előre megvan.) Vagy legyen ritkább, hogy ez a 30 nap nehezebben jöjjön össze? (Jelenleg még talán megéri azért kulcsot venni, mert szüksége van valakinek a hajós inasra. Persze magát az inast drágábban szedi össze, de mellé kap sok más hasznos dolgot. Ha ritkább lenne az inasért már nem érné meg a kisebbeknek sem.)

    Szval van 2 lehetséges megoldás, de mindkettőnek van hátránya is.
     
  4. quka

    quka Járnitanuló

    szerintem jobb lenne ha ritkább lenne a hajós inas mert szerintem 16 napra ha semmi sincs/kedvezményre gondolok/ az embernek max 10.000 gyöngy a megvétele és pl ha ládázol akkor ha ad is ritkán nem megy feleslegbe láda.
     
    [DD] kedveli ezt.
  5. Péter

    Péter Fórum ismerője

    2x Admirális ágyú
     
  6. Đr.McKay

    Đr.McKay Junior szaki

    Ezt nem értem mért volt baj, hogy meg osztottam a játékos társaimmal, hogy mi van a ládába meg mi nincs?!?!
     
  7. Gallardo

    Gallardo Rutinos

    legyen ritkábban ugyis megvehetö és nem nagy érték az a pár darab gyöngy érte sztem és ha még megfüszerezzük azzal hogy végtelen nem gyülne olyan sok belöle :)
     
  8. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Semmi baj nincs azzal, ha megosztod a többiekkel, miket nyitogatsz és ezt magyar nyelven írod le. Más fórumokról ne másolj, ott is szét tudnak nézni, aki úgy gondolja, bármikor megteheti.
     
  9. *HORUS*˛88˛[HUN]

    *HORUS*˛88˛[HUN] Fórum-zöldfülű

    Sajnos a prémium és az 50K feletti lőszerek kikerültek a ládákból....
     
  10. _Csicso_

    _Csicso_ Fórum-zöldfülű

  11. Canada

    Canada Járnitanuló

    Szia! Én nyítottam 450 ládát:) és nincs nem találtam prémet és vuducsapást sem és semmi olyan lőszert ami olyan nagyobb mennyiség lett volna 58000.

    kivették belőle..... 450 ládát nyitottam ki és nem találtam egyet sem:(
     
  12. Köszönöm szépen :) ;)
     
  13. TYUPI™

    TYUPI™ Fórumlakó

    2700 láda eddig és semmi prém na skacok aki arra várt annak pehe van lehet menni a piactér előfizetések funkcióhoz . Minden jóban van valami rossz de ez hogy a legroszabb történjen :D
     
  14. Fejvadász

    Fejvadász Haladó

    Olyan rossz én eddig SOSE kaptam semmi jót, pedig az évek alatt több százat, sőt ezret nyithattam ki, de mindig csak 1-2 ezer robbanó golyó, elmo tüze meg ilyen alap cuccokat ad. De ahogy itt olvasgatok csak én vagyok szerencsétlen.
     
  15. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Ami a lezárt ládák új jutalmait illeti, nem csak a prémium került vissza, bár erről nem szóltak, de figyelembe vették az erre vonatkozó véleményeket is.
    2015-07-03 20:19:46Kinyitottál egy lezárt ládát.
    2015-07-03 20:19:46Megszerezve: 4 x Hajósinas.
    2015-07-03 20:19:46Megszerezve: 2 x Ládakulcs.
    Így mindenki kap a Hajósinas mellé még ládakulcsot (talán más is lehet benne kulcs helyett, még eddig ilyet nyitottam), így akinek már a 30 nap meg van, annak sem lehet oka panaszra.;)
     
    BERMUDA65(HU) és [DD] kedveli ezt.
  16. BERMUDA65(HU)

    BERMUDA65(HU) Utánpótlás-írogató

    Ez szuper :)
     
  17. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    2015-07-05 21:23:11Kinyitottál egy lezárt ládát.
    2015-07-05 21:23:11Megszerezve: 2 x Királyi zsákmányzsák.
     
    Gunár*MSZ kedveli ezt.
  18. ***Jani***

    ***Jani*** Junior szaki

    Még, hogy nem ad prémet a láda :D

    2015-07-03 22:03:51
    Prémium megrendelve
    2015-07-03 22:03:51
    1 x Premium Benefits (7 days) jóváírva. Ok: Zsákmány ládákból
    2015-07-04 08:25:36
    Prémium megrendelve
    2015-07-04 08:25:36
    1 x Premium Benefits (7 days) jóváírva. Ok: Zsákmány ládákból
    2015-07-04 12:55:11
    1 x Premium Benefits (7 days) jóváírva. Ok: Zsákmány ládákból
    2015-07-04 12:55:10
    Prémium megrendelve
    2015-07-05 19:46:13
    1 x Premium Benefits (7 days) jóváírva. Ok: Zsákmány ládákból
    2015-07-05 19:46:12
    Prémium megrendelve
    2015-07-06 07:15:24
    1 x Premium Benefits (7 days) jóváírva. Ok: Zsákmány ládákból
    2015-07-06 07:15:23
    Prémium megrendelve
     
    sityu kedveli ezt.
  19. NagyGiba.hu

    NagyGiba.hu Fórum ismerője

    2015-07-10 09:36:34
    Kinyitottál egy lezárt ládát.

    És más semmi :( Jó lenne ha ismét kijavítanák ezt a hibát!!
     
  20. sityu

    sityu Utánpótlás-írogató

    nézd meg a naplód,prém szokott lenni