Lőszer Rendelés

Kategória: 'Ötletelés', témanyitó: Røвєяτ-ø*HU*, témanyitás ideje: 13.11.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Røвєяτ-ø*HU*

    Røвєяτ-ø*HU* Fórumprofi

    Az lenne az ötletem, ha már időnként lehet rendelni elitlőszer csomagokat, üreges lőszert miért ne lehetne? Szerintem sokan nem szeretik gyűjtögetni és áldoznának rá némi manit, játékosnak és Bignek is egyaránt jó. Várom a véleményeket. :)
    Üdv
     
  2. Fejvadász

    Fejvadász Haladó

    Nem hinném hogy akárki is üreges lőszert rendeljen. Teljesen felesleges.
     
  3. Spongee™

    Spongee™ Rutinos

    Én Puskaport akarok venni pénzért. Mondjuk 100/10.000 FT.
    FELESLEGES!
     
  4. kecsó

    kecsó Fórumlakó

    Szerintem is tök felesleges az ötlet. Én specko 20-30 perc alatt összeszedek 1 milla üregre valót. Akkor már inkább ahogy Spongee mondta : puskaport, sasszemet meg páncélt rakatnék rendelési oldalra de hangsúlyozom a BP.-nek hogy REÁLIS áron reális mennyiséget.
     
  5. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Szia!
    Puskapor van rendelési oldalon, Seafight PLUSZnál találod, páncéllemezt szintén.;) Sasszemet pedig találsz különleges tárgyaknál, ha nincs is minden nap, de előrelátónak kell lenni.:)
     
  6. Fejvadász

    Fejvadász Haladó

    Lol.
    Letolsz egy virgót azt 2-3k-t kapsz. Ne viccelj hogy ennyiért vennél ( 100DB/10000FT ) Enniy erővel a Virgó élőben több százezer forintot ér.
     
  7. Spongee™

    Spongee™ Rutinos

    http://hu.wikipedia.org/wiki/Irónia