Visszajelzés Magellan felkelése

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Wizard, témanyitás ideje: 23.4.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Wizard

    Wizard Kivételes tehetség

    Ide írjátok meg javaslataitokat az Magellan felkelése eseménnyel kapcsolatban.
    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.

    • Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat mégegyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak....
    A Seafight csapata
    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. makfer

    makfer Törekvő

    Kevés az npc és a láda.
     
    FredyY-HuN. kedveli ezt.
  3. FredyY-HuN.

    FredyY-HuN. Utánpótlás-írogató

    Így Igaz....
     
  4. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    A láda tartalma inkább kifogásolnivaló,lőszer az szinte 0 a ládákban.Ezenkívül egy mesterszerszám se ártott volna a tárgyak közé .
     
  5. ░pityesz░

    ░pityesz░ Törzsjátékos

    És ezt az event előtt így tudod ??o_Oo_O
    "Az event április 23-án délben kezdődik, és április 27. délig tart."

    1 hete ért véget a húsvéti event, ahol kedved szerint eldönthetted mikor veszed meg a mesterszerszámot..Ha nem az event végén vetted meg, illetve az event vége előtt 1 nappal a 20 napot, akkor sajnos csak magadat hibáztathatod, hogy most nincs, mert 4 napos eventhez egy 10 avagy 20 napra megvenni a mesterszerszámot, eléggé vicces lenne..:D:D
     
    -ŽŠ- kedveli ezt.
  6. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Azért nem vettem meg a10napos mesterszerszámot mert nem gondoltam,hogy eventet azonnal event követ.
     
  7. makfer

    makfer Törekvő

     
  8. demonledi

    demonledi Aktív író

    Tényleg elég kevés az npc :/
     
  9. bnor

    bnor Törzsjátékos

    Sziasztok, valóban nagyon kevés npc van, kérlek jelezzétek, hogy vagy többet dobjon egyszerre, vagy a megjelenési idejüket csökkentsék. Az admirális megjelenéséhez is sokallom az 500 hajó kilövését. Előre is köszönöm.
     
  10. Gunár*MSZ

    Gunár*MSZ Aktív író

    5 ládát 20 percig kerestem......
     
  11. ~Trauma~

    ~Trauma~ Járnitanuló

    kicsit azért gáz szerintem hogy az 5 milla életes npc ad 150 yulongot míg a nagy ad 126 yulongot úgy hogy erőből elviszem (nem 5 milla hp lövéssel vittem erőböl ) illetve utolsó lövésnél 1000 yulongot :) kicsit szerintem azt el számolták a fejlesztők de az is lehet hogy simán csak hiba :)
     
  12. ~Trauma~

    ~Trauma~ Járnitanuló

    nem csak az én részemről érdekes ez a dolog :) hanem a kicsik részéröl is :)