Melyik éri meg jobban?

Kategória: 'Kezdő kalózoknak', témanyitó: jancsibáró, témanyitás ideje: 6.7.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. jancsibáró

    jancsibáró Járnitanuló

    4 fejedelmi zsákmányzsák vagy 50-admirális ágyú...
    hajóm: agyusebzés 5% 6,5 talalati 75k-s lapis és 10,5 kitérési esély
    talalati esélyem 86,5 hatotavolságom 25,28
    agyuim: 1x60fontos szint 5 1x60fontos szint1 10xvuduágyu 1x 55fontos 141x 50fontos 76x 50fontos szint 1....

    kérlek értelmes választ adjatok....... jah és tengeri csikó ligás szeretnék lenni... elitpontjaim 2.109.325 EP
     
    thermnatjasd kedveli ezt.
  2. Wyvern

    Wyvern Fórumprofi

    Szia, ha zsákot akarsz venni akkor mindenképp császári zsákmányzsákot vegyél, megnövelték a kövek szintjét nemrégiben 2-vel így elég pöpec kis köveket ad. Kis szerencsével akár 18-19% ágyúsebzést is adhat ami a Te hajód paraméteriben nagyobb változást hozhat mint az 50 admiráliságyú.
     
  3. jancsibáró

    jancsibáró Járnitanuló

    oké wivern :) akkor marad az admiral agyu mert ugy kapot elitpontot s elitligába is léphetek vagyis feljebb :)
     
    thermnatjasd kedveli ezt.
  4. =Wadász=

    =Wadász= Utánpótlás-írogató

    Óriási hiba.
     
  5. AleX.86

    AleX.86 Utánpótlás-írogató

    Kár volt megkérdezni
     
  6. jancsibáró

    jancsibáró Járnitanuló

    miért fejedelmi zsákmányzsák többet érne ?
    amiböl 4-et kapnék vagyis összesen 20 ékkövet...
     
    thermnatjasd kedveli ezt.
  7. =Wadász=

    =Wadász= Utánpótlás-írogató

    Igen, sokkal többet ér.
     
  8. Wyvern

    Wyvern Fórumprofi

    Igen vegye azt. Ennyire látszik hogy mennyire néz utána a dolgoknak.. A császári zsákokból akár 17-18-19% ágyúsebzéses követ is kaphatsz!!! Persze igen kevesebb köved lesz összességében de legalább jó köveket ad.... De vedd amit akarsz, csak a véleményünket kérted ki, mi megmondtuk, nem feltétlen ahhoz ragaszkodni, de majd megtudod :)
     
  9. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Fejedelmi zsákokról van szó, amely esetben 10-13% közötti köveket kaphat.
     
  10. jancsibáró

    jancsibáró Járnitanuló

    hát pont a jó kövek vannak meg nekem szigonyos hajóm, is van javitós is háborús is és még a sima is megvan amiben kritikus helyettt talalati van.. szóval most az admiralis agyu érne többet kicsivel... főleg hogy tudok vele gyorsabban elitpontot gyüjteni....
     
    thermnatjasd kedveli ezt.
  11. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Ha a hajóidban lévő kövek jobbak, mint 13%, akkor tényleg az ágyúkkal érhetnél többet, viszont kalkuláljad bele, hogy azt a sok kő alapanyag is lehet egy kis csiszolásra.
     
  12. -COMBAT18-

    -COMBAT18- Utánpótlás-írogató

    Ez komoly, szerintem nemis lehet kérdés hogy az ágyút vedd meg. Gondolom ligaérmén vennéd. Van 12 db fél értelmes ágyúd a többi annyit se ér mint a hajod alján megtelepedett kagyló.Ligaválltáson gondolkodni hmm .... kérdezd meg magadtól mit akarok ezzel a hajoval elérni.A topp 100- ba bennelenni nem kis feladat és nemkevés löszer.Csak a dizik miatt nem éri meg az +élet és a +sebzés annyira elhanyagolható hogy már vicc. A 2 milla ep. még szezon alatt is karcsú.Egy szó mint száz ha elfogadsz egy - két jótanácsot. :
    1. Ne vizsgázz 5. szint fölé
    2.Csilli és Npc
    3. Fénymap kilöve
    4. Admi Sincler kb.1000 gyöngy a kutya se lövi.napi 5-10 db ot nem nagy idö alatt kiszedhetsz 14 map áll a rendelkezésedre ehhez. A kezdeti védelem hatalmas elöny tanulj meg éllni vele.( Lövöldözz - ha kilönek 1 órád van amig Te vagy a menő addig kedvedre csillizhetsz.)
    Egy pár jótanács volt ha megfogadod gyorsabban fogsz fejlödni minnt ha ész nélkül hajtassz felfelé.
     
  13. jancsibáró

    jancsibáró Járnitanuló

    COMBAT18, szint 8-as vagyok de npc-kből gyüjtök gyöngyöt ugy napi 3k-5k gyöngyöt.... + event... de az agyut vettem meg..... szerintem most az többet ér mint a zsák... de tegnap kaptam bejelentkezéssel 32 császári zsákot... szerintem az kilövi a 4 fejedelmit.. szóval szerintem ennyi... sziasztok köszönöm az érdekes válaszokat.. sajna 5-alatt nem ezeket csináltam hanem csiliztem.... de mikor már szint 7-es lettem akkor döbbentem rá a kezdeti védelmemre :( de annak akkor már kaput... na sziasztok
     
    thermnatjasd kedveli ezt.
  14. jancsibáró

    jancsibáró Járnitanuló

    Csak 2 zsakot.. Bocsi elnyomtam
     
    thermnatjasd kedveli ezt.