Melyik jobb közösségi mapp?

Kategória: 'Általános kérdések', témanyitó: jancsibáró, témanyitás ideje: 20.1.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. jancsibáró

    jancsibáró Járnitanuló

    Sziasztok!
    Szeretnék tőletek kérdezni egy dolgot.
    Szerintetek melyiken lehet jobban és több gyöngyöt szerezni? Fénymapp vagy Behemoth Mapp? És még azt is szeretném kérdezni hogy amaterasut érdemesebb lőni vagy Behemoth npc-t?
    ------------------------------------------------------------------------------------------
     
  2. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Téged is kérünk arra, hogy az alapértelmezett szürke színt használjad a hozzászólásaidban. :)
    Köszönjük
     
  3. Wyvern

    Wyvern Fórumprofi

    Szia!
    A téma címe közel sem fedi amiért létrehoztad a témát.
    Melyik jobb közösségi mapp?

    Közösségi térkép 21/-30/-ig van. Tovább olvasva koránt sem ezt szeretnéd tudni.
    Melyik a jobb roham térkép?
    Hajó függő, bár mindegyik megéri a maga módján. Közösségi rohamtérkép a legjobb szerintem. Mivel sajnos rengetegen vannak Fény, illetve behemoth térképen is így onnan nem igazán sok jön. Közösségi rohamtérképen viszont van bőven gildblade mindenki számára, így az hasznosabb. Én nemrég felvetettem ötletnek hogy legyenek a "kis" hajók száma kicsit megnövelve fény, illetve behemoth térképen mert egy leviathanra akár 4 játékos is lehet, és azt az átlag 1k gyöngyöt is elosztja, így annyira nem megérős. Az alatt hogy nem megérős annyit gondolok hogy azt is nézem hogy az az x mennyiségű gyöngy mennyi idő alatt jön össze.
     
  4. jancsibáró

    jancsibáró Járnitanuló

    Rendben Apolló,
    Rendben Wyvern,