mit csinálhatnánk az 55 fontos ágyukkal?

Kategória: 'Ötletelés', témanyitó: -MrT-, témanyitás ideje: 7.6.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

viszabutitanád a nemhasznált ágyuidatÜ

  1. igen: mert jol jön a kristály

    66.7%
  2. nem : mert mi a frásznak

    33.3%
  1. -MrT-

    -MrT- Aktív író

    Sziasztok

    Arra gondoltam hogy ha nem használjuk a kristályos Ágyukat vissza lehetne butitani normál ágyukra viszont nem az öszes kristályt kapnánk vissza mondjuk az 40-50%át kapnánk vissza amivel lehetne valamit kezdeni:)
     
  2. Røвєяτ-ø*HU*

    Røвєяτ-ø*HU* Fórumprofi

    Szia.
    Valóban nem lenne rossz ötlet, de ez már lerágott csont... nem fognak csinálni semmit a régi 50 / 55 fontos ágyúkkal. Aki ráköltötte a kristályt még a 60 fontos előtt, az így járt sajna... de ha nagyon akarta valaki, akkor elővette azt a 8 cm-es kis dolgot, amivel a nőknek is örömet lehet szerezni. Ez nem más, mint a bankkártya, megvette a kristályt és a 60 fontost direktben, vagy admiból felfejlesztette...
     
  3. ᴰᵒᶰᶢᶥ

    ᴰᵒᶰᶢᶥ Junior szaki

    khmmm, de ismerős ez az aláírás :D

    Kell a kristály valóban, csak nem tudom miért vagytok ennyire türelmetlenek, 4 éve vannak tehetségek? sokan 2-3 éve alatt gyűjtötték össze az 50-t, sőt van aki még mindig gyűjt. Rá kell szánni a gyöngyödet és bevásárolni. Nem mellesleg a mostani eventek annyi krisit adnak, ami bőven kárpótol az NPCkből kivett kristály miatt.
     
    Røвєяτ-ø*HU* kedveli ezt.
  4. Røвєяτ-ø*HU*

    Røвєяτ-ø*HU* Fórumprofi

    Én pl. úgy jártam, hogy pont a 60 fontos behozatala előtt pár héttel fejeztem be az 55 fontosaimat, ami ugye nem kevés kristály. Na én emiatt már nem is szántam a 60 fontosra, mivel a tehetségeket előbbre helyeztem fontossági listán. Lassan 4 éve játszom már, de még nekem sincs 50 tehim, se fullos 60 fontosok. (Igaz az már megvan mind, csak fejleszteni kellene) Néhány mostani eventből viszont tényleg bőven lehetett kristályt gyűjtögetni. Jó, itt lehet azt hozni ellenérvnek, hogy nem mindenknek van ilyen event, függ klán-szövetségtől is, stb.... Ezt én aláírom, mivel már 1,5 éve semleges klánban játszottam, most meg egy sajátban, így nekem sincs néha event, DE! A játék részéről a lehetőség adott, szóval szerintem bele kéne törődni ebbe az 50 / 55 fontos dologba. Mindíg voltak és lesznek fejlesztések, bár szerintem most már ott tartunk lassan, hogy hetente jön valami nagyobb és jobb :D Ezzel én nem vagyok megbarátkozva, mivel nem pénzelek és nem csalok, ezért én így nem előre, hanem csak hátrább és hátrább kerülök, de ez már csak egy saját vélemény...
     
  5. ᴰᵒᶰᶢᶥ

    ᴰᵒᶰᶢᶥ Junior szaki

    Hát akkor te még jól jártál :D, én tisztán emlékszek még hogy megszívtam :mad:
    Hónapokig gyűjtögettem a kristályt, a gyöngyöt, nem akartam pár ágyúnként megcsinálni, hiszen mennyivel jobban mutat 200 ágyút egyszerre felhúzni :D. 1 nap alatt 1. szintől 5re húztam ~250 ágyút. És most nem túlzok! Másnap olvasom... 60 fontos ágyúk!

    Persze lehet hozni ellenérveket... de felesleges, ha pl lenne az NPCkbe továbbra is kristály a botosok sokat gyűjtenének, egy jól megcsinált bonyolult eventből nem! Ugye azt mondtam hogy arányaiba ugyan annyit kiszedsz. Szval ha korábban 1 hónap alatt napi 2 óra játékkal összejött 500 krisi, ezek alatt az eventek alatt a 2 hét napi 2 óra játékával jött össze ugyan annyi. különbség talán csak a botosok számába van :D. Az ezüst pengés event különösen tetszett, ténylegesen azok szakítottak hatalmasat, minden tekintetbe, akik aktívan és sokat itt voltak. Botosoknak esélytelen volt, sajna ez a legutóbbi event már nem ilyen volt :(
    Nem véletlen volna jó akár az is ha minden gyöngyszerzési lehetőséget kivennének a játékból! behe, csili, stb... ezáltal a botosok nem tudnak mit gyűjteni. DE! ahogy eddig is 2 hetente 2 event, mely alatt arányaiba legalább annyit gyűjtesz mint most event nélkül, feltéve ha te ülsz a gép előtt :D. Ha meg épp nincs event mehetnek a csaták :p


    na de bezzeg az aláírásoddal kapcs nem írtál semmit :p, már megint kéne frissítenem a sajátomat is, nem tudom tartani a lépést a sok új dizimmel házikedvencemmel :D a király-királynő motyójáról nem beszélve :D
     
  6. Røвєяτ-ø*HU*

    Røвєяτ-ø*HU* Fórumprofi

    A te aláírásod egész frankó, de nekem csak az az 1 dizi tetszik, ami az enyémban van, nekem az úgy jó. :)
     
    ᴰᵒᶰᶢᶥ kedveli ezt.