Mozgás

Kategória: 'Ötletelés', témanyitó: skorpió05, témanyitás ideje: 6.1.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Szerintetek is módosítani kéne ezen?

  1. Igen, minél hamarabb.

    16 szavazat
    55.2%
  2. Nem, nekem így is tökéletes.

    13 szavazat
    44.8%
  1. skorpió05

    skorpió05 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok skacok!
    Már mióta játszok ígyvan, lehet mindig is így volt, de most jutottam odáig, hogy leíjam, a mozgás nagyon zavaró. Eléggé valóságszerűtlen és nagyon zavaró hogy fel-le mozog a hajónk (Kivétel pár design). Az az ötletem, hogy valamit kezdjenek vele, mert ez így nem jó!!!!!!!
     
  2. ~CSUTI~

    ~CSUTI~ Utánpótlás-írogató

    Nem szimulátorral játszunk, hogy valósághű legyen. Szerintem felesleges.
     
  3. Dr.Martens

    Dr.Martens Utánpótlás-írogató

    Nekem pont a fel-le mozgó hajó dizik tetszenek, ezért nem használom az újakat.
     
  4. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Szintén a "kacsázó" hajók mellett állok ki, ráadásul egy Picasso design harc közben nagy sebességnél szinte befoghatatlan. Válassz olyan dizit ami nem így halad.
     
  5. _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_

    _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_ Fórumprofi

    A régi mozgás "valóságszerűtlenségéről".
    A cikk-cakk mozgás azért van, mert ellenszélben a vitorláshajók így tudnak előre menni. Nézz utána, tényleg így van. Bizonyos szögben kell hajózni, és az eredő erő előre fog mutatni.
    Ez a fajta mozgás nekem sem zavaró, és inkább az újfajta nem tetszik. Mivel másoknak tetszik, én nem mondom azt hogy vegyék ki. Csak csináljanak egy beállítási lehetőséget, hogy hogy mozogjon a hajóm. Van olyan design amit csak a mozgása miatt nem hordok, vagy nem veszek meg. :)
     
    †Knight_Rider† kedveli ezt.
  6. jancsibáró

    jancsibáró Járnitanuló

    az én véleményem erről hogy ha valakinek nem tetszik hogy hogyan mozok a hajója vagyis vagy a cikk-cakk vagy az egyenes mozgás akkor válasszon melyik. Azt meglehetne csinálni hogy a saját hajónk hogyan mozogjon vagyis megcsinálhatnák aztat. Az én véleményem a cik cakk mellett van mert kicsi hajó korom óta tetszik és azt szeretem mikor nagyon gyorsan cikkcakkozik az olyan jól néz ki.