Visszajelzés Nagyobb Hasadék

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Esi, témanyitás ideje: 8.5.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Esi

    Esi Fórum admirálisa

    Ide írjátok meg javaslataitokat, észrevételeiteket a Nagyobb Hasadékkal kapcsolatban.

    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.

    • Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat mégegyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak....
    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. Arizonα

    Arizonα Utánpótlás-írogató

    Üdv !

    Komoly Kihívás még nagyobb hajónak is ! kicsikről és a kezdőkről nem is beszélek semmi esélyük. biztos ezt szereték volna elérni a fejlesztők ? anyi egyéb plusz dologal kel be menni hogy már pazarlás be menni .. ezt újra kéne gondolni. a felső rétegnek kedvező biztos
    de az mért jó hogy a felső 100 játékos nagyobb ágyúra cserélgeti a most is nagy ágyúkat ?
     
    sárkányos és =Allanon= kedveli ezt.
  3. =Allanon=

    =Allanon= Fórumprofi

    Kihívás az biztos. De igen, nem kis hajóknak lett kitalálva sajnos. Ismét kaptunk egy olyan játékelemet amitől a kisebbek megint csak lelesznek maradva, mert mire odaérnek hogy letudják tolni a térképet addig a nagyok már vigan használják a lvl 6-os ágyúkat, ergo odakint ismét csak hátrányban lesznek.
    Viszont a lőszer jó lett, ha nem is odabent használjuk feltétlen.
    A dizi is megérné, de ugye mire egy kisebb hajó összefarmolja.
    Még nagyon az elején vagyunk változhatnak dolgok szerintem. ;)
     
  4. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Azért azt ne felejtsük el, hogy itt bárkinek lehetne ám jó ágyúja. Ha már például én költök rá és igenis megveszem azt a tízezres csomagot, nehogy már más meg egy egyszerű rangsor(ok)ból utolérjen. Ettől függetlenül teljesen jogos a felvetés, nehéz a térkép.
     
  5. =Allanon=

    =Allanon= Fórumprofi

    A Jutalmaknál az Első teljesítési jutalmakat minden nap az első menetre adja meg vagy összeségében ha 1x bemész azt kapod elsőre? Mert ma is megcsináltam végig, de nem kaptam sem ágyút, sem koronát mint tegnap. Ismertetőben is Napi első teljesítést olvastam, lehet félreértelmeztem?
     
  6. =Allanon=

    =Allanon= Fórumprofi

    Ez azért elég szomorú és elgondolkodtató szerintem...
    [​IMG]
     
  7. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Szezononként, csak a forrás, amiből fordítottunk, tévesen napot írt. Időközben javítottuk, amint szóltak róla.
     
    =Allanon= kedveli ezt.
  8. =Allanon=

    =Allanon= Fórumprofi

    Igen, láttam. Köszönöm :)
     
  9. world_of_warship

    world_of_warship Aktív író

    Hali eu7-en játszok. Ezt a teknős-armaggeddont most nem értem. A vovoi küldiket kell végig csinálni fullra ?


    Csak azért kérdezem, mert én már végig csináltam és ismételtem is párszor van is több mint 2000 vovoi pontom, de nem adott eddig semmit, azért is hagytam abba a napi ismétléseket. ha valaki tud érdemben válaszolni jó lenne. Itt a fórumon is érdeklődtem, de senki se mondott semmit.
     
  10. xxax117

    xxax117 Utánpótlás-írogató

    bár nem ide tartozna.... a Teknőd-armageddon egy holnap kezdödő event!Semmi köze az alap küldisorhoz
     
  11. xwqHU

    xwqHU Fórum-zöldfülű

    EU 7-en nem működik a hasadék.