Napi limit avagy pici korlát

Kategória: 'Ötletelés', témanyitó: Csirkecomb, témanyitás ideje: 4.11.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Csirkecomb

    Csirkecomb Utánpótlás-írogató

    Napi limit avagy pici korlát ..
    Célja :játékosok megtartása és nem kizárása x,y időre
    Módja:Egy napi limitre gondoltam csilik terén ,,legyen egy x mennyiség amit mindenki össze szedhet ,és ezzel meg oldódik a gond java része ,mert olvastam már olyat h sok játékos panaszkodott a botosok felszednek mindent és nekik nem hagynak semmit .A többi progi ami van itt a bm és egyéb npc aranylövőre gondolok,azok hanyagolhatóak mivel ,tegyük fel meg van az x összeszedett csili abból már nem keletkezik annyi bonus térkép és ezzel arányosan nem kell annyi lőszer sem a meg csinálásához, mivel az arany mint fizető eszköz de akkor sincs akkora értéke mint a gyöngynek és a többi egyéb tárgynak amit az aruba ad.De viszont igen mi van azokkal akik fény mappon és a behén nyomják egész nap ,erre is van ötletem még pediglen a következő :a behe és a fény érmék ugyan úgy benn maradnának piacon mint eddig csak egy kis módosítással ,ne legyen gyöngyért meg vásárolhatóak ,csak is liciten lehessen el hozni egy egy darabot az öt fejében,ezzel már ez is meg van nagyjából oldva ,még pediglen azért mert ha tegyük fel aranyat lő valaki akkor el lehet dönteni mit is csinál licitál vagy lőszert vesz ,,na de ha még is napi szinten aranyat lő és tud licitre is rakni meg tud lőszert is venni belőle az sem gond ,,tegyünk erre is egy korlátot legyen aranyért vásárolható lőszer limit ,még pedig úgy h x,y mennyiség a hajón és nem több,,pl :benn vagy roham térképen vagy bonuson, mindegy ,a meg adott lőszer mennyiséggel ,na igen ám de az nem lesz elég csak egy adott x időre,szóval ki kell hogy menj és lőj aranyat h tudj lőszert vásárolni,,..
    Egy szó mint száz nincs bot nincs bann sem és ha ezt össze lehetne hozni akkor mindenki meg maradthatna a játékban,mindenféle kritikáktól mentesen,,,
    További jó szelet kalózok!
     
  2. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Persze ennyi erővel korlátozzuk, hogy naponta mennyit lehessen játszani...
     
    Røвєяτ-ø*HU* kedveli ezt.
  3. Røвєяτ-ø*HU*

    Røвєяτ-ø*HU* Fórumprofi

    Na de gyeni! Ne adj nekik ötletet! :D
     
  4. Hirnév

    Hirnév Aktív író

    nem támogatom, alapjában véve korlátozza a szabad elv jogait.
     
  5. Spongee™

    Spongee™ Rutinos

    Ennyi fabadrságot még egy hozzászolásban sosem olvastam..
    [​IMG]
     
  6. Csirkecomb

    Csirkecomb Utánpótlás-írogató

    Szó sincs erről ,csak vázoltam egy esetet hogy ne legyen annyi sírás a bannok végett ..
     
  7. Fejvadász

    Fejvadász Haladó

    Kifejezetten nem támogatom. Mi az hogy én nem szedhetek x db-nél többet?!?!
    A btotsok előbb-utóbb úgy is lebuknak.
     
  8. Csirkecomb

    Csirkecomb Utánpótlás-írogató

    Ez csak egy ötlet ,,találkoztam már olyan játékkal amiben ilyen módon volt meg oldva a dolog ,,és így esélyt adva mindenkinek ,,ne h már azt mond nekem h 0-24-ben képes vagy csilizni vagy akárki .eseteleg ha többen visztek egy csónakot ,azt mondom oké,,és szó nem volt arról h te mennyit szedhetsz össze ,.Látom mindenki a maga érdekét nézi ,ami ellentétekre vezet ,de mivel ez csak egy ötlet ,ezért azt ír mindenki amit akar;)
     
  9. Spongee™

    Spongee™ Rutinos

    Nem kell a hiszti,tré az ötleted,fogadd el..ennyi.
     
  10. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Tőlem lehet sírni a bannok végett... Aki botozik az ezt kockáztatja...
     
  11. Fejvadász

    Fejvadász Haladó

    Szerinted az nem én érdekem hogy 2 éve folyamatosan botolt valaki aztán a pvp nyerési esély=a 0-val. De ez bosszant hogy felmerül ez a téma

    Ja és ha volt olyan játék, ahol így volt megoldva a dolgok akkor menj azt játszd azt a játékot.