Npc ágyúsebzés

Kategória: 'Általános kérdések', témanyitó: NagyGiba.hu, témanyitás ideje: 30.11.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Wyvern

    Wyvern Fórumprofi

    Remélem tudják a fejlesztők hogy teljesen játszhatatlan a játék, kilősz egy diadalt és a vívóktól teljesen játszatatlan lesz onnantól a térkép hisz egyet sem tudsz kilőni mert olyan nagyokat lőnek és távosak.
     
    Dr.Martens, Babuci, kisgyurka és 4 más kedveli ezt.
  2. ☆AzteC☆

    ☆AzteC☆ Haladó

    evekig fejlesztem a hajom hogy kevesebb sebzest kapjak NPC tol erre emelik a sebzesuket , hiaba fejlesztem a hajom ,felhaborito...
    sok ido es penzt kotottem a hajomra ,pazarlasnak erzem a hajot fejleszteni ezek utan......erosen gondolkozom hogy ne jatszak tovabb ezen a penz nyelo jatekon..:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
     
    Mary, ♥Crazyß♥™, Leonidas és 6 más kedveli ezt.
  3. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Mai nap láttam épp amikor a egyik kalóz a hírnevet lőtte, és a hírnév 70.000.-kel lőtt vissza rá. :( Ki se tudta lőni. :( Ez nem korrekt szerintem, mert én se azért fejlesztgettem a hajómat,és költöttem rá nem kicsi pénzt,hogy aztán egyik percről a másikra a összes npc sebzését megnöveljék, ilyen nagyon. :( Sok npc nem elég,hogy nagyokat lő,de a távlövés és a sasszemet is felteszem de még mindig lő. :(Így nem sok értelme van a távlövésnek és a sasszemnek sem! :( Köszönöm, és szép napot!
     
    Leonidas és Babuci kedveli ezt.
  4. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Köszönjük szépen az eddigi jelzéseket, összesítettük és továbbítottuk a fejlesztőknek.
    További jelzésre egyelőre nincs szükségünk.
     
    Dr.Martens és Naksi kedveli ezt.
  5. jancsibáró

    jancsibáró Járnitanuló

    és a brutális diplomata npc is nagyobbat sebez olyan nagyon sebez már hogy egy gyengébb hajó elsem bír vele! ha lehetne visszavenni a sebzését normálra akkor jó lenne mert eddig ékkövekkel meg ilyenekkel tőlem 1000-eket vett le most meg 3400-akat