Ötleteim

Kategória: 'Ötletelés', témanyitó: **SWATT**, témanyitás ideje: 21.11.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. **SWATT**

    **SWATT** Utánpótlás-írogató

    Üdv Mindenkinek! Szeretnék megosztani néhány ötletet a játékkal kapcsolatban.

    1. Piactér bővítése
    Amelyek segíthetnék a piacteret még izgalmasabbá tenni mindannyiunk számára. Gondolom, hogy lenne értelme olyan új elemeknek, mint például a Hóember, Télifény, Elveszett szerelem, Fegyvertársak, A villám köve, Gyertya, Álcázó tűz, Kém titka, Triton Áldása vagy Sárkánytűz, hogy gazdagítsák a választékot. Ezenkívül néhány új lőszer is jó lenne, amelyek nem csak eseményekre korlátozódnak, például: Futball lőszert vagy a Konfetti lőszert. Szerintem néhány klasszikus design vagy házi kedvenc is helyet kaphatna (kövek nélkül). Úgy érzem, hogy az utóbbi időben kevés figyelmet kapott a piaci kínálat, és ezek az ötletek különösen a kezdők számára lehetnének hasznosak, tudom, hogy még mindig Pay To Win játék, de hiszen a nagy hajók tulajdonosai már sok ilyen tárgyat beszereztek, ezért gondolom hogy kicsi hajóknak kis segítség jó lenne.

    2. Főoldal korszerűsítése
    Úgy érzem, hogy az oldal jelenleg kissé elavult, mivel csak az Aranyat, Gyöngyöt és a Kristályt mutatja. Talán érdemes lenne kiegészíteni más fontos információkkal is, mint például a Korona, a Safand érmét vagy akár a Yulong érmét, hogy átfogóbb képet kapjunk a játékbeli "pénzünkről".
    Emellett úgy vélem, hogy néhány oldal a naplóban már nem szolgál releváns információval. Az olyan lapok, mint a Kincsesláda vagy a Bástyák, jelenleg feleslegesek és inkább csak helyet foglalnak, mert ide nem ír semmit. Ezenkívül a teljes Palackposta funkciója is lehetne hatékonyabb vagy esetleg érdemes lenne átgondolni annak hasznosságát. Saját tapasztalatom alapján, úgy tűnik, hogy ez a funkció nem működik megfelelően, és talán kevesen vagy egyáltalán senki sem használja.
    Remélem, hogy ezek az ötletek segíthetnek a főoldal frissítésében és az olyan felesleges vagy hibás funkciók javításában, amelyek jelenleg nem járulnak hozzá a játékélményhez. Köszönöm a figyelmet és a lehetőséget a javaslatok megosztására!

    3. Hírnév Pontok szerzése
    Tegnap olvastam ezt az ötletet, és igazat kell adjak neki, tehát én is leírom ide, csak kicsit másként és részletesebben az ötletem, ezzel kapcsolatban.
    Úgy érzem, hogy jelenleg nagyon nehéz vagy akár lehetetlen is fejleszteni ezeket a trófeákat. A szükséges hírnévpontok megszerzése rendkívül időigényes, és gyakorlatilag csak a naponta ismétlődő próbák teljesítésével érhető el. Azonban sokunk számára nincs lehetőségünk arra, hogy nap mint nap időt szánjunk ezekre a próbákra, mivel ismételt próbálkozások sora kimerítő lehet.
    Szerintem jó lenne, ha lenne valamilyen segítség ebben a tekintetben. Például úgy gondolom, hogy ha már vannak kapitányok és napi próbák, akkor az lenne ideális megoldás, ha ezekbe a napi próbákba beillesztenének olyan lehetőségeket is, amelyeket a kapitányok végezhetnének el helyettünk. Ez segítene azoknak, akiknek kevésbé áll rendelkezésükre idő a játékra, miközben továbbra is lehetővé tenné a trófeák fejlesztését. Gondolok itt egy napi 100-as és egy 45-ös hírnév pontú küldetésre (minden fajtából).
    Mivel még mindig tudom, hogy egy Pay To Win játékról beszélünk, akár ilyen hírneveket is lehessen vásárolni, Trófea napokkor.

    Köszönöm ha elolvastad, írd meg véleményed!
     
    Naksi, Devil és sárkányos kedveli ezt.
  2. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szép Napot !! 1-t értek veled igaz a főoldalon nem muszáj váltani mert a tenger térképen láthatod a vagyonod amúgy oké a javaslat szerintem.
     
    **SWATT** kedveli ezt.
  3. **SWATT**

    **SWATT** Utánpótlás-írogató

    Köszönöm szépen! Kár, hogy sose fog kiderülni, hogy mit továbbítanak és mit nem.. Vagy egyáltalán mit olvasnak el. Valaki tud olyan javaslatról ami azért került be a játékba, mert itt írták?
     
  4. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Továbbításra kerül részemről, ha nem is minden, de elég sok dolog. A többi nem rajtam, rajtunk múlik.
    Saját véleményt tudok írni azokkal a dolgokkal kapcsolatban, ami mostanság felvetődött. A főoldalon a piacteret nem olyan régen bővítették, és a tengeren lévő boltban is sok olyan dolgot megtalálunk, ha máskor nem, HH, MHH-k alatt, ami egyébként előtte nem volt bent. Az általad felsorolt tárgyak közül elég sokat megtalálsz ládákban. Vannak, amiket a sima, vannak amiket eventes ládákból nyithatsz. Nem tartom valószínűnek, hogy mindent be akarnának rakni a boltba is.
    A főoldallal nem foglalkoznak elég régóta ilyen szinten, hiszen a dolgok többségét bevitték tengerre, kényelmesebbé téve így a kalózok dolgát. Ez kívánság volt sokak részéről. De kerültek be új dolgok is, aminek szintén sokan örültek. Erről lehetett olvasni az átformálás mérföldköveinek áttekintésénél is. Nem tartom valószínűnek, hogy "vissza akarnának menni a kályhához". Úgy tűnt akkoriban, hogy szinte semmi nem marad ott igazából azon kívül, hogy be tudunk lépni, és meg tudjuk nyitni a tengertérképet.
    A hírnévpontokról az a véleményem, szintén nem hinném, hogy ezt meg akarnák könnyíteni, arra ott a Suhanó pengék tagság, amivel fele annyi idő alatt össze lehet szedni a kellő mennyiséget.
    Láttam bekerülni a játékba pár dolgot azok közül, amit fórumon olvashatunk, ha nem is abban a formában, ahogy le van írva.
     
  5. L4l10307

    L4l10307 Utánpótlás-írogató

    Alá tudom támasztani SM_Aura megjegyzését, miszerint a suhanó pengék tagság nagyon sokat gyorsít a dolgon. Jelen helyzetben egy trófea hírnevét 15 ezer hírnév pontot össze szedni ha már minden berögzűlt és rutinos vagy a próbákban akkor nagyon max 30 perc. És ezt csupán ha jól emlékszem 43 napba telik. Ugye ez már jócskán az " End Game" része a játéknak az utolsó apró csiszolása a hajódnak. Véleményem szerint mivel a trófeára így kell tekinteni így egyáltalán nem tartom nehéznek sem soknak hogy egy jó hónapot kell a trófea szintekhez farmolni, de ugyebár ez csak az én véleményem.
     
    SM_Aura kedveli ezt.
  6. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Nem tudok róla , de lehet!!;)
     
  7. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szép napot!! Nekem is lenne 1 jó ötletem pld
    2023-11-23 09:01:06
    Rendszerjóváírás (arany)
    3'333'333 arany ha valóban jóvá írnák és nem csak a naplóban jelenne meg!!;);):)
     
  8. **SWATT**

    **SWATT** Utánpótlás-írogató

    Hát én forumon mást olvastam 27750 1 trófea 5-ös szintre. 70nap 1 trófea, ha mindennap megcsinálod az összes probát Suhanó pengével. És nem 1 trófeát kellene felhúzni. Azt hogy ez "End Game" ezzel annyira nem értek egyet, mert hiába lenne minden fullos, mire szerzel új jó ágyúkból, addigra ott az új és nincs esélyed felvenni a versenyt, olyan játékosokkal akik, az egész életüket ráköltik meg végig botolnak 0-24 kb. Esemény ranglisták is ilyenek.. Esélyed nincs semmire, ha ezek bottal - 40%ba is nyomjak neki, mert nekik már nem kell farm, őket nem érdekli, de az esemény pontot meg szedik.. Legalább meglehetne úgy csinálni, hogy - korrekció alatt ne számolja be a pontokat.
     
    sárkányos kedveli ezt.
  9. -janos-

    -janos- Járnitanuló

    hello ep fejlsztgettem a magokat es eszre vettem hogy nem tudok venni a sors kalapacs es a tuzvihar agyu recepteket ,ez miert nincs bent neha akcioban pl egy honapban egyszer .koszonom