Open-Beta Tapasztalat Társalgó.

Kategória: 'Ötletelés', témanyitó: levlevliva, témanyitás ideje: 23.1.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Nem tudok róla hogy én nyitottam volna a témát, bár lehet káprázik a szemem, vagy a második nevem levlevliva :D
    Igen arra jó hogy megtapasztald milyen nagyobb hajóval, de ezzel párhuzamosan a te hajód nem fejlődik, hiszen valós idejű játékról beszélünk, így ott kell ülnöd előtte hogy haladjon az accountod. Tehát ha ott ülsz a gép előtt, melyikkel jársz jobban hosszú távon? Ha a saját hajód tolod, vagy ha más szerón (mind1 hol), újat kezdesz amit ráadásul nem is használhatsz sokáig? :p
    És még mindig nem azt mondom hogy ne regisztráljon senki, ne próbálja ki, de az hogy valaki ott játszik mióta van ez a béta, már vicces :D
     
  2. Szívecske-HUN

    Szívecske-HUN Fórum-zöldfülű

    lehet eddig tartott:)
     
  3. levlevliva

    levlevliva Fórumszaki

    Üdv,

    A Beta szerveren lehetnek hibák, köztük az, hogy állnak az NPC-k illetve, hogy az esti órákban a túl sok játékos miatt néha a szerver is elérhetetlenné válhat.

    További szép napot.
     
  4. Shidevil(ERGO)

    Shidevil(ERGO) Utánpótlás-írogató

    nekem nem idul a szerver ezt a nem tudom milyen golyos játékot hozza ki
     
  5. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    A béta szerver zárva van, ha a fejlesztők úgy ítélik meg van mit tesztelni, és ahhoz kell a játékosok segítsége is megnyitják.
     
  6. Shidevil(ERGO)

    Shidevil(ERGO) Utánpótlás-írogató

    Köszi a választ :)
     
  7. Shidevil(ERGO)

    Shidevil(ERGO) Utánpótlás-írogató

    mér nem tudok plusz fedet meg semmit se venni pedig látam 13 fedes hajot is
     
  8. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Szia!
    10 fejlesztett fedélzete (vagy egyszerű fedélzet) lehet mindenkinek. Mellette Mojó - Vudu fedélzet. Talán ezt láthattad + fedélzetnek, amit Aruba üstjéből kaphatott, esetleg Cancer bónusztérképből béta esetében.
    Bétán vásárolt fedélzete nem lehet, de bővebben a fedélzetekről ITT olvashatsz.
     
  9. AЯMI

    AЯMI Fórum-zöldfülű

    [​IMG]
    ok
     
  10. |SZITUS|

    |SZITUS| Fórummogul

    khmmm... ez nem teljesen fedi a valót Héra :) valóban vannak + fedes hajók. Meg lehet írni, hogy vannak esetleg admin hajók, aki tesztelnek és minden plussz megvan a hajójukon stb... mint ahogy a képen is látható az előző hsz-ben. ergo vannak ilyen hajók :)
     
    FM_Héra kedveli ezt.
  11. **M.I.L.Á.N**

    **M.I.L.Á.N** Aktív író

    Héra nem enged be tudsz valamit a betárol ?

    49 % connect to server
     
  12. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Na igen..., ez kimaradt. Köszönöm SZITUS!:)
    Sajnos előfordul gyakran. Sokan szeretnének feljutni.
     
  13. **M.I.L.Á.N**

    **M.I.L.Á.N** Aktív író

    nem tudod mikor lesz reset ?
     
  14. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Bétáról nincs hír, reset alatt szerver vagy account resetet értesz nem tudom, de bármelyik bármikor elképzelhető, az a fejlesztők játék tere, azt és akkor csinálnak amikor akarnak a kedvük szerint ;)
     
  15. |RACSNI|*hun*

    |RACSNI|*hun* Fórum-zöldfülű

    Nem tudok belépni BETARa valamit esetleg??? meg dobtam be mojót és kaptam vudu fedet mojó fedet de nem kaptam meg arról valamit esetleg ?? előre is köszi
     
  16. **M.I.L.Á.N**

    **M.I.L.Á.N** Aktív író

    én megkaptam

    DD hogy lehet fedet vásárolni betán?
     
  17. |RACSNI|*hun*

    |RACSNI|*hun* Fórum-zöldfülű

    2014-11-11 18:19:09
    Aruba üstjének ajándéka: 1× Vudu fedélzet meg se kaptam vicc egy csöppet
     
  18. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Mint már említette DD oly sokszor: a béta, az béta..., ha nem úgy megy valami, akkor nem... Nincs mit tenni, az a szerver tesztelésre van.
     
  19. AЯMI

    AЯMI Fórum-zöldfülű

    nem lehet.


    van ilyen,, ez csak teszt szerver
     
  20. **M.I.L.Á.N**

    **M.I.L.Á.N** Aktív író

    Héra de hogy lehet fedet veni?