Orosz szerverek összevonása

Kategória: 'Archív: Segítség', témanyitó: Fobia, témanyitás ideje: 5.8.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Nem gondolnám, hogy bármivel el lennénk késve. Ide is időben ki fog kerülni, ha mégsem így lenne, az okkal történne. Egyenlőre még nem történt semmi, nem kell türelmetlenkedni. Már jó ideje beszéd téma a szerverek összevonása, mindannyian gondolkodunk rajta, mi lesz ha..., ami akkor derül ki, ha már ez bekövetkezik.
     
  2. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Tudom borzasztó, de épp "nyaralok" így esetenként a korábban megszokottnál kicsit többet kell várnotok 1-1 közleményre. Konkrétan ez a közlemény tegnap este jött, ma reggel már kint is van. Aki képtelen ennyit várni, mert összedől a világ ebben a pár órában az olvasson olyan fórumot ahol esetleg hamarabb kikerült. Bár nem igazán értem, aki már tudott erről a közlemyényről, mert máshol már este kitették, az utánna még miért jön panaszkodni ide is? Ő már tud mindent, hiszen elolvasta.... Nem mellesleg továbbra sem szeretem ezeket a beszólásokat. A magyar fórum az egyik legjobb, ha csak a közleményeket nézzük, még is van aki már csak azt nézi mi mikor kerül ki egy kicsit később és rögtön kezdi a provokálást, lejáratást. Ezt nem kéne. Már csak azért sem mert semmi értelme. Ha ezt csak holnap osztottam volna meg, akkor sincs baj, több mint 1 hetünk van 0.o
     
    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ és FM_Héra kedveli ezt.
  3. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Jó nyaralást. ;)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.