Javaslat Pár ötlet

Kategória: 'Ötletelés', témanyitó: -bumeráng-, témanyitás ideje: 4.3.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -bumeráng-

    -bumeráng- Járnitanuló

    Sziasztok , van egy pár fejlesztési ötletem , de szerintem most ez a pár fejlesztés hasznos lenne

    1. Egy új akció tárgy ami hasonló lenne a füstbombához csak ennek a képessége az lenne hogy: 50 másodpercig az ellenfél nem tudna magába gyógyító amuletteket rakni (1vs 1-es csatákban praktikus lenne , az ellenfél amulettjei kiiktatására) . "Feltartóztathatatlanság" akció tárgy segítségével viszont megszüntethető (így ennek a tárgynak is nőne a fontossága)

    2. Egy új védekező ékkő ami képessége az lenne : A mostani maximum regenerálható életerő 12.000 környéke , ezt a küszöböt növelné meg szintenként 1300-al , így aki berak egy ilyen védekező ékkövet (pl .: 12-es szintűt , arra a játékosra maximum regenerálható küszöb 27600 lenne) , hasznos lenne nagyobb csoportos csatákban (8 vs 8-as csatákban ahol lenne 1-2 regeneráló hasznos lenne , mert a játékos akit regenerálnak sokkal tovább bírná a csatát ... vagy akár a hatalmas warchanel-ekben is , a + javítási gyorsaság mellé belehetne rakni , ha valaki még plusszba regenerál még hamarabb kész lenne a hajó)

    3. A lőszereket jobban lehetne fejleszteni (robbanó , világító , erős robbanó , kartács ... regeneráló) , lenne 5 szint , minden szint lépés 1 kristályba kerülne , de lőszerenként más mennyiséget fejlesztene , és más bónuszt is adna (pl.: robbanó szintenként 4000 lőszer , és minden szintnél +2 sebzés pont , erős robbanónál 3000 lőszer fejlődne szintenkén +4 sebzés , és +1% kritikus találati esély)

    4. A játékos kémlelést is átlehetne hozni a tenger térképre (mert ott tényleg akadály hogy a főoldalon van , mert amíg kémlelgetsz kitudja mi folyik a tengeren és nem támadnak be és lesz 3 lövés előnyben) , és emellett a : "Milyen típusú hajója van ennek a kalóznak?" kérdésre azt válaszolná milyen ékkövekkel van felszerelve az aktuális design-a (pl.: Xy kő +65.000 HP , Xy kő + 13% sebzés stb ...)
     
    SamuelTaylor kedveli ezt.
  2. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Szia!

    Az 1-es, 2-es és 3-as ötleted sajna nem tetszik, de a 4-es az jó ötlet, de mintha lett volna már erről valami.

    Az 1-es ötlet szerintem nagyon megkötné a harcokat és ismét egyre nagyobb lenne a "kis" és "nagy" hajók közötti különbség. ;)

    A 2-essel pedig az a baj, hogy szerintem sokan a védekező köveknél életet és sebzés elkerülést használnak tehát kétlem, hogy valaki beáldozná ezeket a köveket azért, mert akkor nagyobbat regelnek rajta... o_O

    Végül a 3-as! Szerintem így is túl sok féle lőszer van már a játékban és untig elég az a "harci" lőszer ami most van. Annyiba lehetne ezt megoldani, hogy kikerülhetnének a piacra MHH-kor vagy CSP szint után elérhetővé válnának.

    Bocsi! :(

    Üdv.:Gyeni
     
  3. SamuelTaylor

    SamuelTaylor Fórumprofi

    Az 1-es ötlettel nem hiszem, hogy nőne a kicsik és nagyok közti különbség, talán még csökkenne is. Mert 1 nagy nem fogja elhasználni kicsire ha egyébként is legyőzi, viszont a kicsi bele lövi a nagyba hogy a nehezen lelőtt hp-t ne töltse vissza. De szerintem kicsi nem is használna ilyet ha úgyse tudja kilőni a nagyot. Ez a tárgy a fullosoknak lenne jó egymás ellen. Viszont én se támogatom ezt az ötletet mert mióta van az ablaktörlő már így is nehéz minden tárgyra figyelni hogy bekapcsoltuk-e csata közben.

    A 2-es ötlet tetszik! Már többen említették, hogy kevés a 12k regelés. Ez egy jó megoldás rá. De miért nem az használja a követ aki regel?o_O

    A 3-as ötlet is tetszik. Lényegében ugyanaz mint Idegbeteg ötlete, hogy állandó formában legyen nagyobbat sebző lőszer a megnövekedett életek miatt ha a játékosok már kifogytak az eventekből szerezhető jobb lőszerből. Viszont én nem túloznám el. Elég lenne még 1 szint a robbanó és kartács lőszereknek +5 kárral. Mert ha robbanóval többet lehet sebezni mint szívtörővel, jégtűzzel, akkor ki fizetne a lőszercsomagokért?

    A 4-es ötletet meg korábban írta más is már nem tudom melyik fórumon de ha itt akkor DD tudná megmondani hogy továbbítva lett-e, hogy megcsinálják az Átformálás következő szakaszában.
     
  4. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Szerintem azért nőne a különbség a "kis" és "nagy" játékosok között, mivel egy fullos többet tud belőle venni vagy szerezni mint a kisebb, de ez az én véleményem.
     
  5. -janos-

    -janos- Járnitanuló

    hello én is elö álnék ötletel-az eventeket miért nem lehetne szinthez tenni.pl a mostani event is egy 3000 lövéssel hogy menyünk fel a ladon raktára mikor a hajo 3x lövi ránk.érdem én hogy a kisebb hajók hogy fejlödjenek.nem mindenki teheti meg hogy vásárol.a BP miért nem gondol ijenekre is,megtudják csinálni mert volt már ijen event.köszönöm
     
  6. szab3

    szab3 Junior szaki

    Hát igen, itt balyok vannak. Biztos lessz még ijen, vagy olyan? :)
     
    .*Sirius*. kedveli ezt.
  7. ghostdark_123

    ghostdark_123 Fórum-zöldfülű

    ht ross az mikor kicsik vagyunki nehez fejlodni es meg egy npc kilovese is gondot okoz az mar baj
     
  8. _Mr_

    _Mr_ Járnitanuló

    Sziasztok ! Bérenc 3 -as szintűt piacra be lehetne tenni? Jó volna minden játékosnak mert Bérenc 2 es elégé elavult sőt aki nem tud csomagot venni játékos annak is nagyon jó lenne ,illetve kisebb szintű játékosoknak is.
     
    sárkányos és kecsó kedveli ezt.